Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
    Da igrica služi za zezanje , ali ovo njihovo to nije. Pa jbg non stop isto. Daj druže ajmo neku originalnost
    Evo sad pratim ko može danas da ispadne
    Vladane jesi to i ti tipovao na ovog kanađanina Johnsona? Zasto jucer nisi prepisao od Nece kao i svi?

    Comment


    • Hoce li Agut biti nova legenda suicide-a?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Hoce li Agut biti nova legenda suicide-a?
        Daj optimizma malo,a ne samo da kukas

        Comment


        • Optimista sam ja ledeni,ali do MC..necu otvarati ovu temu,ebo me Bratangelo,a samo je to trebalo proci,sad sve cisto do QF i da hoces ne moz da ispadnes

          Kakv Mmoh odnece ce ga Agut zicer,ko juce Jonson ,i svaki dan ima neki takav,ovo je takv kiks ispadanje u prvom kolu Majamija da je to strasno...al idemo dalje ,nikad nema predaje
          Last edited by 61563; 23-03-18, 13:13.

          Comment


          • Markane, za drugo kolo si cuvao Broadyja.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Hoce li Agut biti nova legenda suicide-a?
              Moguce. Strumfovi su se spremili da navijaju za Mmoha svim silama, Olja nosi onaj pokloncic.

              Spoiler
              Last edited by icetea; 23-03-18, 14:34.
              -To define is to limit.

              Comment


              • Evoooo stizuuu.... ko nije dobio?



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Lepo krenuo Agut gubi 4-2
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Strašno. Gubi od ovog amatera. Prvi put sam ga gledao prošlo kolo i nisam mogao da se načudim koliko je loš Mmoh. E gledaj ga sad.

                    Comment


                    • Znao sam da je trebalo Krajinovica uzeti..
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ovaj bice je nemoguc sa kuknjavom...koja pocinje i pre meca, cim tipuje
                        Jel si opet posecivao kladionice?

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sad znas Olja kako je meni
                          Fiksni uzivaj jos malo na plazama Miami-a,pa posle da zavrnes rukave,pa na posao

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ovaj bice je nemoguc sa kuknjavom...koja pocinje i pre meca, cim tipuje
                            Jel si opet posecivao kladionice?

                            tt
                            Ma jesam, normalno odigram na Aguta da ce dobiti 2-0 i on izgubi prvi set.

                            A evo zasto ne treba igrati nikada na Americke tenisere, ni protiv njih. Nikad ne znas kad ce im krenuti servis i onda lako mogu isevati aseve i trpati do besvesti kao ovaj Mo danas.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Fiksni, promeni nick u mr.jinx.
                                Glupa igrica, kad moram da navijam za odvratnog Aguta.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X