Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maro,svaka cast na tipu ,bas hrabro na Mandarinu...bar za mene,najtezi i najneizvesniji mec vcr za igru...

    @straxxx90....stavio si Delpa za zamenu,to ti je ko da je i nemas jer igra sutra,bolje zameni ko zna sta moze da se desi, vidis juce Nisikori...

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Maro,svaka cast na tipu ,bas hrabro na Mandarinu...bar za mene,najtezi i najneizvesniji mec vcr za igru...

      @straxxx90....stavio si Delpa za zamenu,to ti je ko da je i nemas jer igra sutra,bolje zameni ko zna sta moze da se desi, vidis juce Nisikori...
      Mandarinica moj me nikada nije izneverio
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Mandarinica moj me nikada nije izneverio
        Ja samo na vreme da upozorim, da ne bude neka kostica u istoj...nije sramota promeniti,ne kazem da nece dobiti ,al preveliki rizik..a znas da ja navijam za jedini zenski dublu ,pored najboljeg dubla...a posto se vec Tea samoubila...

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ja samo na vreme da upozorim, da ne bude neka kostica u istoj...nije sramota promeniti,ne kazem da nece dobiti ,al preveliki rizik..a znas da ja navijam za jedini zenski dublu ,pored najboljeg dubla...a posto se vec Tea samoubila...
          Ništa ti ne brini...Iako je h2h na strani Šardija od poslednjeg meča koji su odigrali mnogo je prošlo
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Stari je to znalac moj fiksni

            Comment


            • Kakav potop favorita i potop nas sa sucidea. Daj da igramo WTA turnire, vise cemo pogoditi a i vise favorita prolazi dalje.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sto see vise nerviras gore to je partneru ja vec godina slobo stojim na tabeli,Ali se ne predajem I bi mi zao sto prosli pik need prepisah od fiksnog

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  Stari je to znalac moj fiksni
                  ..mada mi je bolje bilo mozda da sam cutao,ne zbog tipa,koji stvarno mislim da je najrizicniji danas...nego spomenuh Maru,a uz nju neminovno ide i dubl joj partnerka Tea...a kad,krene Tea,eto i Goge ubrzo...a onda mi sledi vrv ...

                  Comment


                  • @fiksni
                    Bas me sinoc ledeni ubedjivao da si se uozbiljio.

                    Napred Maro, samo hrabro, pa i da padnes bice ti manje krivo nego da si tipovala kao ja juce, kontra svog instinkta.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Sta sam tu sad slagao Tea
                      Fiksni prosle god Mara je mnoge ukopala,a sad dobro gura sa tipovanjem i ostaje da se vidi da li je sve to bilo deo njenog plana
                      Last edited by ledeni 80; 12-03-18, 15:54.

                      Comment


                      • Originally posted by tea View Post
                        @fiksni
                        Bas me sinoc ledeni ubedjivao da si se uozbiljio.

                        Napred Maro, samo hrabro, pa i da padnes bice ti manje krivo nego da si tipovala kao ja juce, kontra svog instinkta.
                        Hvala partnerko, ja uvek na "insekt"...

                        Fiksni nismo tu samo Tea ,ja i Goga. Tu su Olja i Bojana a one ako se uključe ti si druže prop'o kao Nišikori

                        Ledeni , on izgleda nije pratio prošle godine A to što su se mnogi ukopali prepisivači...
                        BTW sve je to bio deo velikog plana.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Da,da odluka jes kako da nou
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Hahaha mark. Nego na sta mislis kad kazes da se sad pokazuje da je bila ispravna odluka?

                            Ajmo mandarina, za Maru!
                            -To define is to limit.

                            Comment


                            • ja trenutno u Maru da prestigne fiksnog

                              Comment


                              • Rešava to nerealni. Ne smem ni da zamislim kakve bi rezultate imao da prati tenis. Ovako nam daje šansu

                                Comment

                                Working...
                                X