Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Vala kad nisam tebe danas, bolje cuti ...

    tt
    Cepni mene ako ce ti biti lakse ... ne koji dan. Necu se ljutiti.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Bas da vidim ko ce da se mlati sa onim kupusom napravljenim ko skim treba da igra u H2H,doduse ostalo 2 kola meni je bilo teze da uklapam 3...

      Escobedo

      Gogo,Tea ocekujem podrsku ako ipak slucajno dodje do banovanja...i advokatu budi u pripravnosti

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Escobedo
        Ne nadaj se fiksni, gde će Escobedni na Chunga Lungu.
        Realnije ti je da Ebdena ispratiš

        Je l ovo tea jedina odigrala na Delpa?
        Beše još neko u prvom kolo jedini igrao na nekog

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ne nadaj se fiksni, gde će Escobedni na Chunga Lungu.
          Realnije ti je da Ebdena ispratiš

          Je l ovo tea jedina odigrala na Delpa?
          Beše još neko u prvom kolo jedini igrao na nekog
          Ja za razliku od doticnog necu da ispadnem. Nadam se.
          Ali moram da se slozim sa fiksnim, Ernesto nije za potcenjivanje.
          Ebden ista prica.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Tako je partnerko. Delpo je sigurica iako malo pod stresom zbog raskida
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • vamos rudar
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Tako je partnerko. Delpo je sigurica iako malo pod stresom zbog raskida
                Lagano dobio Zvereva, rudara ce malo teze ali svakako bi morao da pobedi, posle neka ispadne zbog stresa.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Tipujte mec(Harison/Svarcman) hrabro ,rizikujte idite na titulu ...ljudi mali Acapulco

                  Ja predlazem Harisona ...umoran je Svarci,a i Harison ja odigrao prilicno dobro prvo kolo

                  Comment


                  • cuvajte Svarcmana, osvaja Akapulko
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Tipujte mec(Harison/Svarcman) hrabro ,rizikujte idite na titulu ...ljudi mali Acapulco

                      Ja predlazem Harisona ...umoran je Svarci,a i Harison ja odigrao prilicno dobro prvo kolo
                      Fiksni otkud ti pređe na tenis ajde priznaj koja od ovih devojčica te preobrati.

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Fiksni otkud ti pređe na tenis ajde priznaj koja od ovih devojčica te preobrati.
                        Ja ne biram,mladje starije koja se najbolje pokaze i dalje se nisam odlucio...a pratim ja tenis dosta ,malo manje od fudbala,ustvari ja sve pratim

                        Tea vodi al nesto mi se necka previse,Goga je zetoka i konkretna ,a Olja hm intrigantna to mi je uzi izbor za sad...ko zna sta ce biti nadalje
                        Last edited by 61563; 28-02-18, 21:15.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Ja ne biram,mladje starije koja se najbolje pokaze i dalje se nisam odlucio...a pratim ja tenis dosta ,malo manje od fudbala,ustvari ja sve pratim

                          Tea vodi al nesto mi se necka previse,Goga je zetoka i konkretna ,a Olja hm intrigantna to mi je uzi izbor za sad...ko zna sta ce biti nadalje
                          A gde je tu Bojana?
                          Aj kapiram ,mene si odmah izuzeo - em matora em udata i to je ok, ali ne objasni zato Bojane nema na listi.
                          Ili je to iz onih razloga koje je Olja navela za sebe - jedna jedina,neponovljiva?

                          Bojana, kakva je situacija trenutno uopšte me ne bi iznenadilo da Švarci osvoji,vidiš kako ih melje
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Fiksni otkud ti pređe na tenis ajde priznaj koja od ovih devojčica te preobrati.
                            Prati fiksni tenis dugo iako se to ne moze zakljuciti na osnovu rezultata u teniskim igricama.
                            Originally posted by 61563 View Post
                            Ja ne biram,mladje starije koja se najbolje pokaze i dalje se nisam odlucio...a pratim ja tenis dosta ,malo manje od fudbala,ustvari ja sve pratim

                            Tea vodi al nesto mi se necka previse,Goga je zetoka i konkretna ,a Olja hm intrigantna to mi je uzi izbor za sad...ko zna sta ce biti nadalje
                            Dobro je tvoj partner madrid rekao.
                            -To define is to limit.

                            Comment


                            • Maro pusti ti tu listu, nema potrebe da se ja nalazim na njoj
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by tea View Post
                                Prati fiksni tenis dugo iako se to ne moze zakljuciti na osnovu rezultata u teniskim igricama.
                                Uh ovo bi u boksu bio nizak udarac fiksni nadam se da nosiš neki štitnik

                                Comment

                                Working...
                                X