Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cik ko ce prvi da NE tipuje na Gojaka
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Znate kako kazu...oni najbolji teniseri dodju pojave se na malim turnirima ,radi organizatora,malo da se ispromovisu i po ovim manje teniski atraktivnim sredinama da ih i taj narod vidi i naravno ne trose energiju spremajuci se za ono najbitnije.

      A valja i razni Andersoni uzeti neki turnir ne bi bilo ok,da sve da pokupimo mi najbolji
      Last edited by 61563; 27-02-18, 14:06.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Znate kako kazu...oni najbolji teniseri dodju pojave se na malim turnirima ,radi organizatora,malo da se ispromovisu i po ovim manje teniski atraktivnim sredinama da ih i taj narod vidi i naravno ne trose energiju spremajuci se za ono najbitnije.

        A valja i razni Andersoni uzeti neki turnir ne bi bilo ok,da sve da pokupimo mi najbolji
        [emoji23][emoji23][emoji23]

        Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Gojowcik protiv domaceg tenisera, vrlo neugodnog Gomeza. Nemac jos uvek umoran posle finala i ubedljivog poraza u istom, mozda i psihicki pao, tako da samoubistvo u najavi.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by tea View Post
            Fiksni. Sva sreca IW kuca na vrata, tu ocekujem ozbiljniji pristup sa tvoje strane.

            Za nas koji smo preziveli: http://abiertomexicanodetenis.com/wp...ploads/opm.pdf
            Steta za Fiksnog. Ali mogao je vidjeti da sam ja na Harrisona tipovao. Trebao je zamijeniti pik.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Znate kako kazu...oni najbolji teniseri dodju pojave se na malim turnirima ,radi organizatora,malo da se ispromovisu i po ovim manje teniski atraktivnim sredinama da ih i taj narod vidi i naravno ne trose energiju spremajuci se za ono najbitnije.

              A valja i razni Andersoni uzeti neki turnir ne bi bilo ok,da sve da pokupimo mi najbolji
              Priznaj da je noto u pravu.

              Originally posted by bice View Post
              Gojowcik protiv domaceg tenisera, vrlo neugodnog Gomeza. Nemac jos uvek umoran posle finala i ubedljivog poraza u istom, mozda i psihicki pao, tako da samoubistvo u najavi.
              Ma ima sve da nas poubija nocas.

              Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Steta za Fiksnog. Ali mogao je vidjeti da sam ja na Harrisona tipovao. Trebao je zamijeniti pik.
              Haha ti kao shm1nka, kobajagi pomazes a ne smes da stavis kao prvi pik nego samo zamenu.
              -To define is to limit.

              Comment


              • Izuzetno mi je drago kad vidim ovoliku zainteresovanost za moj poraz ...to vam dodje isto ko kad je Novak imao onaj niz i sve je to normalno,al kad izgubi ceo svet bruji i doceka to...jos jedan znak da sam najbolji hvala vam...koga briga kad isgubi Berankis i slicno

                E moguce je da je i do ovoga sto kaze Noto ..ja kad vidim da Tea postuje,sta god, nesto mi zatreperi,a sad i Goga mi priznajem izaziva paznju, tako da ko zna ali sigurno da je i to imali blagi uticaj verovatno

                Comment


                • Kako su ovi muskarci prevrtljivi nekada smo ti Bojana i ja skretale paznju i trepereo si zbog nas dve....a vidi sad kako si nas brzo zaboravio, cim su nove dosle

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by tea View Post
                    Haha ti kao shm1nka, kobajagi pomazes a ne smes da stavis kao prvi pik nego samo zamenu.
                    Tebi cu da saljem savjete na pp. Vec nakon AO sam ti previse pobjegao, tako da nisi konkurent.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      E moguce je da je i do ovoga sto kaze Noto ..ja kad vidim da Tea postuje,sta god, nesto mi zatreperi,a sad i Goga mi priznajem izaziva paznju, tako da ko zna ali sigurno da je i to imali blagi uticaj verovatno

                      Nije fer sto nisi Maru spomenuo.

                      @Samuraj
                      Ne muci se, prepisujem od shm1nke.
                      Last edited by icetea; 27-02-18, 17:22.
                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                        Tebi cu da saljem savjete na pp. Vec nakon AO sam ti previse pobjegao, tako da nisi konkurent.
                        Mnogo si se "osilio" posle jednog odigranog turnira...Polako,smiri se, udahni, izbroj do 3 pa mi onda prozivaj dubl partnerku

                        Tea ,nije me pomenuo jer ne zatreperi nego skroz utrni / pretrni kada ja tipujem
                        Last edited by Marija81; 27-02-18, 17:20.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Pa evo dubl partnerka ti sama priznaje da prepisuje.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                            Pa evo dubl partnerka ti sama priznaje da prepisuje.
                            Gde sam ja to rekla?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Mnogo si se "osilio" posle jednog odigranog turnira...Polako,smiri se, udahni, izbroj do 3 pa mi onda prozivaj dubl partnerku

                              Tea ,nije me pomenuo jer ne zatreperi nego skroz utrni / pretrni kada ja tipujem
                              Kako me dubl partnerka brani.
                              Ahahaha pretrni.

                              @Samuraj
                              Ti mislis da je lako prepisivati, treba izabrati od koga ces.
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kako su ovi muskarci prevrtljivi nekada smo ti Bojana i ja skretale paznju i trepereo si zbog nas dve....a vidi sad kako si nas brzo zaboravio, cim su nove dosle

                                tt
                                A vas dve ste starosedoci...stigle mladje mozda sladje...

                                A vid Mare hahha utrne..to ko one tortilje....Mara bre zauzeta ozbiljna zena ja to ne cackam

                                Comment

                                Working...
                                X