Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    gdje ce edmund dobit seppija
    Na AO 2018,a ti ako mislis suprotno slobodno se pokazi i na delu,a ne samo na recima i tipuj na Sepija

    Comment


    • Titula na GS posebno van W je mnogo vrednija nego NO.1 na kraju, pitajte RF da li bi menjao W i AO 2017 za NO.1

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Na AO 2018,a ti ako mislis suprotno slobodno se pokazi i na delu,a ne samo na recima i tipuj na Sepija
        sta places, znam dobri moj Vladane, ali fiksni bi se odma tuko, moj tata kuha bolje od njegovog

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Opa juri se titula ovo ono, bas ne zelite prvo mjesto na kraju sezone vidim ok hvala vam
          Bar ja to nisam nikada krila.No1 mi nije prioritet,titule su, a No1 ako dođe kao posledica toga -super

          Originally posted by madrid View Post
          Titula na GS posebno van W je mnogo vrednija nego NO.1 na kraju, pitajte RF da li bi menjao W i AO 2017 za NO.1
          Tako je...Eh da si me poslušao prošle godine
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Titula na GS posebno van W je mnogo vrednija nego NO.1 na kraju, pitajte RF da li bi menjao W i AO 2017 za NO.1
            Kako da pitam Federera?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Kako da pitam Federera?
              Pa preko Bojane
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ja podrzavam Vladanovo stanoviste,kontinuitet solidnih rezultata i broj 1 su najbitnije nesto a titule cesto dodju i kao rezultat nekih srecnih okolnosti.Samo pravi teniski znalci mogu iz nedelje u nedelju da stizu do zavrsnica turnira.

                Comment


                • podrzavas, kad ste obojica iskoristili Cilica

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    sta places, znam dobri moj Vladane, ali fiksni bi se odma tuko, moj tata kuha bolje od njegovog
                    Ne samo odgovaram,ljudima (kao sto si ti)koji vole da se kurce,i pametuju a kad treba nesto konkretno,zacute

                    Comment


                    • Tako je Fiksaro reci im, svim srcem sam uz tebe da izdominiras do kraja. ..

                      ...
                      Spoiler
                      kad vec na fantaziju pojma nemas.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Na AO 2018,a ti ako mislis suprotno slobodno se pokazi i na delu,a ne samo na recima i tipuj na Sepija
                        Edmund će da izgubi u 4 seta od premoćnog Sepija...
                        Sepi bre Federera prašio na AO kada je ovaj bio u najboljim godinama...

                        EDIT: To je ujedno poslednji meč da se sećam da ga je RF igrao u dnevnom terminu na AO.
                        Last edited by Marija81; 20-01-18, 15:39.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Tako je Fiksaro reci im, svim srcem sam uz tebe da izdominiras do kraja. ..

                          ...
                          Spoiler
                          kad vec na fantaziju pojma nemas.
                          Ja navijam za El Vlada jer je jedini on preostao. Samo sto ae tituli sa njim ne nadam on ce iskusno odiigra da uzme jedno 700 bodova. Ako se namesti sigurnije mozda malo vise.
                          Fiksni mi je simpatican tako da bi se radovao svakom njegovom uspehu.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ja navijam za El Vlada jer je jedini on preostao. Samo sto ae tituli sa njim ne nadam on ce iskusno odiigra da uzme jedno 700 bodova. Ako se namesti sigurnije mozda malo vise.
                            Fiksni mi je simpatican tako da bi se radovao svakom njegovom uspehu.
                            Znači ja ti više nisam simpa ?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ne samo odgovaram,ljudima (kao sto si ti)koji vole da se kurce,i pametuju a kad treba nesto konkretno,zacute
                              Dečko, jedini koji se ovdje kurči čitave dane i pametuje si ti, a ja Seppija čuvam za četvrtfinale, ne znam kakav problem imaš sa time, nemoj da si mnogo ljut, pazi na tlak i masnoću, poyy

                              Comment


                              • Sad gledah stare tabele,pa prosle godine bas bas tanko,vidim da kad je El Vlad osvojio imao je preko 8k poena,sto je koliko vidim i rekord

                                Comment

                                Working...
                                X