Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Evo i Bojana udarila protiv mocnog Kickera,mozda je sutra najzanimljiviji mec na turniru Chung-Zverko,ali ovde je svakako derbi dana/noci/jutra (Fuk-Kik)

    Ne Maro pre bih rekao da ti je trebalo 4 kola,da shvatis kojim putem trebas da ides ako zelis titulu
    Misliš ono " 'il pukovnik 'il pokojnik" ?

    Ipak je Don don I ide lagano, javlja mi se...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ide lagano kuci kod Penete
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ide lagano kuci kod Penete
        Neka ga bar još jedno kolo,a prekosutra može kako hoće
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Misliš ono " 'il pukovnik 'il pokojnik" ?

          Ipak je Don don I ide lagano, javlja mi se...
          Licno mislim da Fabio ne bi trebao da ima probleme,(par slomljenih reketa se podrazumeva ali samo da ispostuje tradiciju)ako nista mogao/trebao bi Beneto da crkne fizicki

          A pukovnik ili pokojnik to tamo kad stignemo do SF,mada me buni stanje Delpa,moracu da ga pogledam vcr,mozda cu ipak morati da tipujem na RF u QF...

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            mada me buni stanje Delpa,moracu da ga pogledam vcr,mozda cu ipak morati da tipujem na RF u QF...
            Što se Delpa tiče mene zanima stanje zadnje lože i kuka ali mislim da je to ok.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              E ovo vec nesto nije kako valja Mara tipovala kao ja....
              Slusaj Maru i sve ce ti se jasno ukazati

              Comment


              • Madjar ulazi u moju crnu listu bude li prodao nocas. Vise puta sam se opekao kad sam igrao na nekog amatera kog je ukenjalo na jednom turniru pa sam odmah ispadao. Sada podlezem pritisku vecine, samo da se to ne obije o glavu. Moram sacekati tip el Vlada, maga ove igre, pa mozda promenim u poslednjem trenutku.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Vladan ce da igr na Djokovica, jer mu je vreme da krene sa njegovom taktikom
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mi ovde uvek imamo zanimljive derbije

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Vladan ce da igr na Djokovica, jer mu je vreme da krene sa njegovom taktikom
                      Hteo sam i ja da igram na Djokovica, ali nesiguran mi ovaj Zverev, nije iskljuceno da izgubi od Chunga.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Vladan ce da igr na Djokovica, jer mu je vreme da krene sa njegovom taktikom
                        Haha,a mozda jos sigurnije na RF-a,al vidim da nije jedini sa tom taktikom,al mislim da je ovo bas prerano i za tu vrstu skupljanja poena ,mislim da ce El Vlad odigrati na Fabia

                        Comment


                        • Nisam siguran ni u jednog sem u Federera, ali njega cuvam za sledecu rundu
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja upravo krenuo da napisem da mi ni svoj prvi pik ni zamena ne izgledaju sigurno (Fucsovics/Fognini).

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Ja upravo krenuo da napisem da mi ni svoj prvi pik ni zamena ne izgledaju sigurno (Fucsovics/Fognini).
                              Imaš još vremena da promeniš Na Fonjinija npr.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Maro on mi je zamena, a napisao sam da mi ni pik ni zamena ne ulivaju neku sigurnost.
                                Last edited by colchonero; 19-01-18, 23:46.

                                Comment

                                Working...
                                X