Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo cekam koga ce da zavije u crno u scudu

    Comment


    • Noćas nikoga,možda sutra
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Joj Maro Maro u kojoj si fioci srce ostavila,pa ne bi takva prosle god

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          Joj Maro Maro u kojoj si fioci srce ostavila,pa ne bi takva prosle god
          Eh...ljudi se menjaju
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Eh...ljudi se menjaju
            Odoh da ,ali cu pratiti preko livescore sta se zbiva

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Noćas nikoga,možda sutra
              Evo i samopouzdanje pocelo da pada ,a ni u drugoj nedelji nismo jos

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Evo i samopouzdanje pocelo da pada ,a ni u drugoj nedelji nismo jos
                Meni ?...ma jok...pucam od samopouzdanja ništa ne brini ...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Meni ?...ma jok...pucam od samopouzdanja ništa ne brini ...
                  Da,pa ono kazes da za sutra vec nisi sigurna,a i da pucas ti bi sad opalila na Rubljeva,pa nek ide zivot

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Da,pa ono kazes da za sutra vec nisi sigurna,a i da pucas ti bi sad opalila na Rubljeva,pa nek ide zivot
                    Ma jok, nego se Ledeni i ja tako šalimo, neka interna fora
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ljudi to je Čilić.Na njega se ne igra, čovek čokne dok kažeš keks... bez obzira ko je sa druge strane mreže...
                      Onaj USO je slučajnost,splet okolnosti...U finalu bilo pitanje ne ko će pobediti nego ko će izgubiti...
                      Apsolutno se slazem sa tobom, a to nesto ne sluti na dobro nikako. Znaci da cemo pogresiti i zajedno ispasti nocas

                      @Olja ma kakve traume, ali covek me je 2 puta oborio kada je igrao protiv 3 puta slabijeg tenisera i od tada ga ne bih odigrao ni protiv juniora da igra.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Znam bice, nisam iz istih razloga ni ja...kada sam ruku mogla da dam za njega
                        E sad cu sa istom da se cesem ujutru...

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Toooo Edmunde brate moj jos smo ziviii breeee

                          Comment


                          • Sta se ovo opet protiv Kickera igra? Nikako da naucite.

                            Comment


                            • Djokovica, ili ići na titulu pa tipovati Fuksu

                              Comment


                              • Vidi sto navalili na Madjara..ccc.

                                I jedan savet: kada menjate pik..pisite novi post jer ako ispravljate stari, a Bojana vec mozda prosla taj deo i upisala pikove, nece se vracati na staro

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X