Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Ukoliko ne bude ogromnih iznenadenja, neko ce osvojiti turnir, lažeš
    Iznenađenja u naredna dva. dana to sam izostavio
    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Al ste navili na nejaka pleca pirgavog Edmunda -.-

      tt
      Ostavio sam mu mesto na mojoj listi, ako bude prodao nocas.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Tipovao Madrid posle mene...i normalno pošto je pretrnuo juče danas odigrao kontra
        Samo bolje Džoni da si prepisao
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Edmund,kralj suicida u najavi
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Originally posted by ACM Dejan View Post
            Edmund,kralj suicida u najavi
            Daj Boze da ga vcr dobar deo teniskih forumasa zamrzi

            Maro,ne buni mi partnera

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Daj Boze da ga vcr dobar deo teniskih forumasa zamrzi

              Maro,ne buni mi partnera
              Nije mi ni ovaj Busta toliko siguran,ali rizik i kod njega
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Daj Boze da ga vcr dobar deo teniskih forumasa zamrzi

                Maro,ne buni mi partnera
                Ti si prvi počeo
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ti si prvi počeo
                  Ja sam samo pokusao da pomognem Tei,kao sto se na kraju ispostavilo tacnim,ali ona se tvrdoglavila bezpotrebno

                  Comment


                  • Edmund-Cilic, Cilkan-pirgavi...kuku niko da malo vise rizikuje..mada su obojica neki rizik da se razumemo...
                    Eeee sad odoh da proanaliziram svoj rizik...i kome se privoleti Onaj Dimitrov je bio bas truba juce i mnogo bih volela da ga Rus izbaci... hmm

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne znam zasto potcenjujete Harisona, decko je u odlicnoj formi i verujem da ce posteno namuciti Cilkana, mozda i izbaciti u 5 setova. Ne ume Marin.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Ne znam zasto potcenjujete Harisona, decko je u odlicnoj formi i verujem da ce posteno namuciti Cilkana, mozda i izbaciti u 5 setova. Ne ume Marin.
                        Cak i da je onaj Harison iz recimo 2012,kad je bas obecavao mislim da bi,izgubio od Cilica,jednostavno u tom duelu ,po meni prednost velika na strani Marina,sto ne znaci da je Cipe nesto specijalno,stavise

                        Comment


                        • Ljudi to je Čilić.Na njega se ne igra, čovek čokne dok kažeš keks... bez obzira ko je sa druge strane mreže...
                          Onaj USO je slučajnost,splet okolnosti...U finalu bilo pitanje ne ko će pobediti nego ko će izgubiti...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ljudi to je Čilić.Na njega se ne igra, čovek čokne dok kažeš keks... bez obzira ko je sa druge strane mreže...
                            Onaj USO je slučajnost,splet okolnosti...U finalu bilo pitanje ne ko će pobediti nego ko će izgubiti...
                            Ne sporim nista ja u vezi Cipeta,al za ovaj meca danas bas je u prednosti po meni,a taj USO ne bi osvojio ,da Kei nije to sto jeste ,stakleni,(nemamkondicijezadvajakameca)teniser

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ne sporim nista ja u vezi Cipeta,al za ovaj meca danas bas je u prednosti po meni,a taj USO ne bi osvojio ,da Kei nije to sto jeste ,stakleni,(nemamkondicijezadvajakameca)teniser
                              Zato i mislim da tvoj partner treba da promeni pik
                              Na papiru jeste Čilić u prednosti,međutim sa njim nikada nisi siguran
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Zato i mislim da tvoj partner treba da promeni pik
                                Na papiru jeste Čilić u prednosti,međutim sa njim nikada nisi siguran
                                Samo ti zezaj,znaci i ja da menjam pik,jao Maro,Maro

                                Comment

                                Working...
                                X