Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ne vredii ,zna jedna osoba samo,ne sa foruma,ustvari mislim da zna...Takoda necu otkrivati nista licno,ima znacenje al ne otkrivam ,ako neko provali ,provali

    I mnogo se mi zezamo sa Marom da prikocimo malo,da nam se ne obije o glavu
    Samo se vi zezajte, ali ja se i dalje smejem Madridovom komentaru.
    A ako ostavimo šalu po strani, stvarno nikada dok ne tipujem ne pročitam šta je ko igrao.Tek kada počnu
    mečevi,pogledam u tabeli ili ako se ovde povede neka priča o tome...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Pusti je da se prvo ismeje
      Ja koliko igram scude meni GS mi bas idu lose,Ali masterse se mnogi bolje snalazim

      Comment


      • Koga ti Fiksaro gotivis od tenisera, nisi se nikada izjasnio.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • jedino sto znamo to je da Rogera ne podnosi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ajde da napravimo temu gde bismo pogadjali znacenje Fiksarinog nicka, ja vec imam par ideja
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Koga ti Fiksaro gotivis od tenisera, nisi se nikada izjasnio.
              Tipujem na Fogninia.

              Comment


              • Mozda lepi Rade

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ajde da napravimo temu gde bismo pogadjali znacenje Fiksarinog nicka, ja vec imam par ideja
                  imas Tadbas na tenisu, to je ionako svastara
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Ajde da napravimo temu gde bismo pogadjali znacenje Fiksarinog nicka, ja vec imam par ideja
                    Evo ne zna ni ta osoba,za koju sam mislio da zna...Da RF volim ko Pepa,samo sto za RF ne mislim da je prevara

                    Za Djokovica navijam,ali umem da budem bas kritican za razliku od nekih fanova ne mislim konkretno na forum koji ce opravdavati svaki njegov potez,pre svega mislim da proslu sezonu i sva desavanja koja to prate

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Koga ti Fiksaro gotivis od tenisera, nisi se nikada izjasnio.
                      Pa Novaka naraFski...A nik? Pa zna se ,njegov fiksni broj samo je izostavio 2 cifre
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Pisite Jacka i mene u dublove.

                        Comment


                        • Ne isplati se nikako igrati protiv Kikera

                          Comment


                          • Kikovani smo zbog rizika kojeg smo preuzeli. Bolje hrabro zaginuti nego kao vi

                            Comment


                            • Uvek je dobro razmisliti,kad ti savet uputi jedan profesionalac ove igre

                              Comment


                              • Da sam odmah prvi turnir pokazao klasu mnogi bi odustali. Ovako je zanimljivije kad dajem fore

                                Comment

                                Working...
                                X