Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ACM Dejan View Post
    Vidim ja da ce Mara biti opasan rival ove sezone
    Polako tek smo počeli

    Originally posted by ledeni 80 View Post
    Ona se s'nama igrala macka s'misom prosle god,a ovu god joj predvidjam of 5-10 mesta
    Tom i Džeri Ma prošle sezone sam se uhodavala a i bilo je kada mi se nije igralo pa lupim...

    Originally posted by 61563 View Post
    E al zato si Maro danas tipovala,bas onako strasljivo i sigurno,skroz netipicno za tebe ...steta da kvaris biz najhrabrijeg tipstera,menjaj to imas vremena a ima jos sigurnih pikova
    Upravo suprotno...Igrala sam igrača koji me je upropastio prošle sezone u Parizu...
    P.S.Samo ti nastavi ovako da mantraš
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ma pusti proslu godinu i on je nekad pobedjivao RF pa koliko vidim skoro niko o tome danas ne razmislja...nista ja ne mantram ,ja samo pokusavam Tei i tebi ,kao jedinom zenskom dublu da pomognem da dogurate sto dalje,ali eto sinoc niste poslusale i sad sepate na jednoj nozi,da se razumemo vcr ces proci verovatno,al nije to u tvom stilu,jako i hrabro

      I pogledaj ti kako tebe vide i klasifikuju ,od 5 do 10 mesta,samo cu reci podcenjivanje

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ma pusti proslu godinu i on je nekad pobedjivao RF pa koliko vidim skoro niko o tome danas ne razmislja...nista ja ne mantram ,ja samo pokusavam Tei i tebi ,kao jedinom zenskom dublu da pomognem da dogurate sto dalje,ali eto sinoc niste poslusale i sad sepate na jednoj nozi,da se razumemo vcr ces proci verovatno,al nije to u tvom stilu,jako i hrabro

        I pogledaj ti kako tebe vide i klasifikuju ,od 5 do 10 mesta,samo cu reci podcenjivanje
        Neka , nije meni cilj pozicija nego titule, to se pamti
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Aha ok,dobro onda cu da propustim po koji manji turnir

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Aha ok,dobro onda cu da propustim po koji manji turnir
            Ahahah,mene manji turniri ne zanimaju
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Citam ovo izmedju Mare i Fiksnog i bacio ja pogled da vidim koji je to Marin siguran tip, posto ona voli da rizikuje. Odmah mi skocio pritisak i slosilo mi se kad sam video, da je odigrala kao i ja.

              Comment


              • Gdje se to Marija klasifikuje od 5-10 mjesta?

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Gdje se to Marija klasifikuje od 5-10 mjesta?
                  Eno ima par postova gore. @ledeni 80 joj sad daje tu neku poziciju,jer se uozbiljila

                  Nista Maro ne znam onda sta da ti kazem ali ja nemam nameru da propustam GS,jake masterse,tako da...

                  Madrid ma dobice vrv Gaske,ja ga nisam igrao iz razloga sto ne volim da igram protiv ili na nekog,koga nikad nisam gledao a ovog Sonega nisam ,pa cak ni protiv Hasea ovde
                  Last edited by 61563; 17-01-18, 20:02.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Eno ima par postova gore. @ledeni 80 joj sad daje tu neku poziciju,jer uozbiljila

                    Nista Maro ne znam onda sta da ti kazem ali ja nemam nameru da propustam GS,jake masterse,tako da...
                    Ja nista od turnira ne propustam a to joj dajem do kraja god fiksni

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      Ja nista od turnira ne propustam a to joj dajem do kraja god fiksni
                      Znam da je do kraja godine,al sto ne vise ono od 1 do 5 kad se vec uozbiljila

                      Ma i ja ne palniram ista da propustim,al ako bas nekome znaci da uzme neku titulu spreman sam da se zrtvujem i propustim neki turnir
                      Last edited by 61563; 17-01-18, 20:06.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Znam da je do kraja godine,al sto ne vise ono od 1 do 5 kad se vec uozbiljila

                        Ma i ja ne palniram ista da propustim,al ako bas nekome znaci da uzme neku titulu spreman sam da se zrtvujem i propustim neki turnir
                        Pa kakva je bila prosle god sve OD 10-og pa na gore je veliki uspeh,i jos je ove jos jaca konkurencija,a ja treba malo na parnera da se ugledam

                        Comment


                        • Fiks, sta znaci tvoj nick, jesi nekada odgovorio? Mozes I na pm, pricaonicu, evo od jutros razmisljam i mozgam i ne vredi
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Znam da je do kraja godine,al sto ne vise ono od 1 do 5 kad se vec uozbiljila

                            Ma i ja ne palniram ista da propustim,al ako bas nekome znaci da uzme neku titulu spreman sam da se zrtvujem i propustim neki turnir
                            Nemoj molim te ,ne žrtvuj se...Evo ja ću odustati da ti osvojiš.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Citam ovo izmedju Mare i Fiksnog i bacio ja pogled da vidim koji je to Marin siguran tip, posto ona voli da rizikuje. Odmah mi skocio pritisak i slosilo mi se kad sam video, da je odigrala kao i ja.
                              Jao tek sada videh tvoj post...i ne prestajem da se smejem
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Fiks, sta znaci tvoj nick, jesi nekada odgovorio? Mozes I na pm, pricaonicu, evo od jutros razmisljam i mozgam i ne vredi
                                Ne vredii ,zna jedna osoba samo,ne sa foruma,ustvari mislim da zna...Nikad nikom drugom nisam rekao ni ovde ni u pravom zivotu,tako da necu otkrivati ,nista licno,ima znacenje al ne otkrivam ,ako neko provali ,provali

                                I mnogo se mi zezamo sa Marom da prikocimo malo,da nam se ne obije o glavu
                                Last edited by 61563; 17-01-18, 20:14.

                                Comment

                                Working...
                                X