Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @shminka,
    stavi Damira kao prvi pik.
    -To define is to limit.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Zamisli da suicid pocne a u finalu ostanemo samo moj partner i ja i tu odigramo onako navijcki iz srca on na Nadal ja na Noleta,taman de se dubl zanimljivost ugasi pocetkom januara

      P.S. Jedva cekam Marin novi tip,nadam se samo da ce nastaviti hrabro i da nece odigrati neki zicer tipa Dimija,Kirijosa i sl
      Kirjos nikada nije zicer
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by tea View Post
        @shminka,
        stavi Damira kao prvi pik.
        Shminka neces valjda da propustis ovo,direktnoi lice bacena rukavica od strane Tee...

        Maro bije Nik ove godine mozda i do finala ako bude zdrav i bar malo normalan

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Shminka neces valjda da propustis ovo,direktnoi lice bacena rukavica od strane Tee...

          Maro bije Nik ove godine mozda i do finala ako bude zdrav i bar malo normalan
          Sta ga briga, kulira shm1nka boraniju.

          Za Nika se slazem, treba ga cuvati. Ja nocas odoh u crveno ali ti Marija mudro biraj.
          Last edited by icetea; 16-01-18, 18:39.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Originally posted by tea View Post
            Sta ga briga, kulira shm1nka boraniju.

            Za Nika se slazem, treba ga cuvati. Ja nocas odoh u crveno ali ti Marija mudro biraj.
            Ma ne verujem Tea,ipak je zvanicni sampion,i da ne sme tebi da izadje na duel,na jedan H2H

            Verovatno jos nije procitao

            Comment


            • A vidim mnogi igraju protiv majstora Džazirija...Sramota drugari
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                A vidim mnogi igraju protiv majstora Džazirija...Sramota drugari
                Zasto ti ne odigras na njega?

                Vidim neko i protiv Dzumhura odigra. Prolazi on danas. Mora na Rafu da ide.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  A vidim mnogi igraju protiv majstora Džazirija...Sramota drugari
                  Ma kakav Malek sav je ko neka tulumba,ja cekam tvoj hrabri pik

                  Sad vidoh tipovala si,hrabro priznajem Congic je sve losiji a lepi Sapa nije naivan
                  Last edited by 61563; 16-01-18, 19:59.

                  Comment


                  • Marija, kako sad Tsonga, jedna od nas dve mora biti ozbiljna.
                    Gledaj kako nas fiksni manipulise iskusno, samo hrabro cure da sto pre ispadnete.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by tea View Post
                      Marija, kako sad Tsonga, jedna od nas dve mora biti ozbiljna.
                      Gledaj kako nas fiksni manipulise iskusno, samo hrabro cure da sto pre ispadnete.
                      Zato što mislim da Congić nema šanse sledeće kolo da prođe,a sa Šapkom može na iskustvo. A i da razbijem maler sa Francuzima.
                      Evo obećavam biću ozbiljna od sledećeg kola
                      Fiksni kao Fiksni samo pokušava da manipuliše...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Zato što mislim da Congić nema šanse sledeće kolo da prođe,a sa Šapkom može na iskustvo. A i da razbijem maler sa Francuzima.
                        Evo obećavam biću ozbiljna od sledećeg kola
                        Fiksni kao Fiksni samo pokušava da manipuliše...
                        Tea samo sam realan i objektivan,ne mislim da ne moze da prodje al nije me nesto odusevio u prvom kolu protiv anonimusa K.Kinga,a vec trokira od prosle sezone ,a lepuskasti Shapo ima potencijal i ocekujem da on moze samo bolje da igra,jednostavno mislim da jos uvek ima prostora za sigurnije pikove,mislim ima jos vremena da promenite bzvz da obe ispadnete u jednom danu...al sta zna jedan obican manipulator...

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Tea samo sam realan i objektivan,ne mislim da ne moze da prodje al nije me nesto odusevio u prvom kolu protiv anonimusa K.Kinga,a vec trokira od prosle sezone ,a lepuskasti Shapo ima potencijal i ocekujem da on moze samo bolje da igra,jednostavno mislim da jos uvek ima prostora za sigurnije pikove,mislim ima jos vremena da promenite bzvz da obe ispadnete u jednom danu...al sta zna jedan obican manipulator...
                          Ja nikada pik nisam menjala. Šapu sam igrala prvog dana. Dečko je potencijal, ali Conga na AO ume često da "poludi" ...A već u sledećoj rundi bi išao na drugog "ludaka" Kirjosa koji kada mu se igra,a na AO mu se uvek igra može da iznenadi...Sem toga osećaj mi kaže da treba ovako.
                          Ne znam da li se sećaš ,ali pre godinu-dve sam pogađala ( do duše nisam igrala suicid,već onako iz zabave) i tačne rezultate
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Tea samo sam realan i objektivan,ne mislim da ne moze da prodje al nije me nesto odusevio u prvom kolu protiv anonimusa K.Kinga,a vec trokira od prosle sezone ,a lepuskasti Shapo ima potencijal i ocekujem da on moze samo bolje da igra,jednostavno mislim da jos uvek ima prostora za sigurnije pikove,mislim ima jos vremena da promenite bzvz da obe ispadnete u jednom danu...al sta zna jedan obican manipulator...
                            Ma slazemo se sto se tice Tsonge.
                            Ima vremena, razmislicu.
                            -To define is to limit.

                            Comment


                            • Hrabro je ovo bilo na Tsongu. Mali Shapo je opasan i prije ce on biti buduci broj jedan nego Zverev.

                              Cekam da vidim hoce li El Vlad opet da prepise.

                              Comment


                              • Neka Maro tvrdoglavi se ,ja zelim da vi sto dalje dogurate,a ti bas reasila svako kolo po ziletu da hodas

                                Tea,cekaj,jos ne menjaj,mozda se javi Sminka pa prihvati celendz,ipak je sampion,al mozda stvarno misli da mu nisi dostojan rival

                                Comment

                                Working...
                                X