Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno, znam ja i dalje kakav sam znalac.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Zamisli da suicid pocne a u finalu ostanemo samo moj partner i ja i tu odigramo onako navijcki iz srca on na Nadal ja na Noleta,taman de se dubl zanimljivost ugasi pocetkom januara

      P.S. Jedva cekam Marin novi tip,nadam se samo da ce nastaviti hrabro i da nece odigrati neki zicer tipa Dimija,Kirijosa i sl
      Last edited by 61563; 16-01-18, 11:28.

      Comment


      • Jel se ja tripujem ili ovaj fantazi nesto povecava smanjuje, juce mi i Dimitrov i Woz imala vise poena, sad prikazuje Woz 14, a udjem kod nekoga drugog pise 16, nesto. Bas nista ne razumem, isto tako za par igraca.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Jel se ja tripujem ili ovaj fantazi nesto povecava smanjuje, juce mi i Dimitrov i Woz imala vise poena, sad prikazuje Woz 14, a udjem kod nekoga drugog pise 16, nesto. Bas nista ne razumem, isto tako za par igraca.
          Ume ponekad da zabaguje,al se na kraju ispravi,jbg,nisu savrseni svi ko PL fantazi,a oko bodova mozda je neko nju stavio u 20 posto ili kapiten a ti ne ili obrnuto,al sredice se sve.

          Al kako me udesi Bautista,ne mogu da prodjem sve nikako bar da je nakupio nesto nego 5.5 poena sramota,nek ide sad lepo u Sofiju da da mi se iskupi za ovo
          Last edited by 61563; 16-01-18, 11:46.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Ume ponekad da zabaguje,al sena kraju ispravi,jbg,nisu savrseni PL fantazi,a ako bodovo mozda je neko nju stavio u 20 posto ili kapiten a ti ne ili obrnuto,al sredice se sve.

            Al kako me udesi Bautista,ne mogu da prodjem sve nikako,nek ide sad lepo u Sofiju da da mi se iskupi za ovo
            Meni su svi prvotimci prosli, isto ocekujem i u drugom kolu, a za trece ce vec biti pitanje. Fiks, meni je Woz kapiten.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ja ti rekoh,za kladzu moj pik i iz zagrde pa dubl,i ne zali novce ,evo mozes i sutra oba igraca,a najavicu ti kad ovaj iz zagrade nece biti toliko siguran pa mozes da singliras samo prvi,kog tipujem

              Vidi Teu pocela ko partnerica joj hrabrije vec od drugog kola(nisam smeo prepisati),jes Milman neugodan al da poizbacuje redom iz bivse zemlje,moguce,al Dzumi je borac,a Coric Starletan velika razlika

              P.S. Al stvarno Markane sto kaze Sandugp,prvi poceo sa pripremama ,jos ni druga strana zreba nije izasla ti si vec izanalizrao detaljno prvi deo kostura ,da ne pricam o predpripremama i Celendzerima po Bangkoku,ne znam da krenes po Fjucersima sad,da se ne desi opet neki Kick,ne znam ja bi se bar partneru izvinio javno
              nema sta naplatio bi se zestoko na tom dublu

              Comment


              • I meni svi prosli, a Aguta sam imala pa sam ga ipak zamenila zbog tog 1.kola
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Meni su svi prvotimci prosli, isto ocekujem i u drugom kolu, a za trece ce vec biti pitanje. Fiks, meni je Woz kapiten.
                  E za to ti svaka cast zasluzila je lapa Carolina,meni Rafa,mada nek uzme Nole necu se buniti,inace ko osvoji turnir i finalista,dobijaju ti dodatne bonus poene

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    nema sta naplatio bi se zestoko na tom dublu
                    Nema male kvote ,samo male uplate,jbg stavis 100e uzmes 40e ili vise u prvom kolu malo li je dnevnica,a jos je zaradis dok spavas

                    Comment


                    • I meni svi prošli, ali jadan Čung, zbog predaje starijeg Zvereva, dobio samo 8.1
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • e ebo me Agut,i znam da nikad nije dobio Vedaska,ali posle je sve cisto imao, pa cak i Wavrinka ovako kilav mislim da bi izgubio ,ali imao je i u drugom i trecem set brejk prednosti i ni set ne uzme e 5,5 poena na pet setova,tuga

                        Comment


                        • Otvorite temu za tu igricu....
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Otvorite temu za tu igricu....
                            Rekoh ti ja Bojana hahha

                            Comment


                            • koliko su vam Dimitrov i Woznacki doneli poena?
                              Last edited by mark !t zer0; 16-01-18, 12:31.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • El Vlad prestani da prepisujes od mene.

                                Comment

                                Working...
                                X