Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiksni sad sam gledao obrnuto je, trebalo je da igra sa Krajinovicem, a igra sa Beratinijem ne zezaj ljude i svog dubl partnera.


    FAKE NEWS si!!

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      ??? Zar nije Krajinovic odustao?
      Jeste al sad vidim da on igra umesto Beratinija,oce piski nece piski,ma ne menjam nista ionako mi je zamena,a nece se valjda Monfa izcirkuzirati,fino je odigrao Dohu mada on uvek tamo igra ok, prvo kolo,protiv onog Nadalovog malog

      Comment


      • Sad stoji da su oba cancel na flesskoru gledam,i sa Krajinovicem sa Beratinijem

        Vratili su sad sa Beartinijem igra,vcr pola suicida navija za ili protiv Monfils ili Gaskea
        Last edited by 61563; 15-01-18, 23:01.

        Comment


        • Uh cela strana igrala na njih dvojicu sad vidim. Ja jos pisao kako me cudi sto je tako malo ljudi igralo na Monfa, gledao samo poslednju stranu.

          Comment


          • Padnemo li na Monfu,ako nista za utehu nam ostaje da je pao i najveci mag ove igre El Vlad

            Comment


            • Pi ispade mi Markan,od koga sad da prepisujem,a tek prvo kolo,moram se nekako snaci...Mara ili Tea,Tea ili Mara.....

              Comment


              • Sta je tipovao Mark?
                A koliko priprema i to opseznih. Mora da je preforsirao.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Hahahahaha, a moralo je da se desi posle silnog proseravanja. Izaci cu jaci iz ovoga
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Troicki pa Thompson, malo je reci neozbiljno.
                    Sad ce svim snagama navijati protiv Francuza.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by tea View Post
                      Troicki pa Thompson, malo je reci neozbiljno.
                      Sad ce svim snagama navijati protiv Francuza.
                      Pravi suicide. Necu, trebaju mi za tikete.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Pravi suicide. Necu, trebaju mi za tikete.
                        Ja ti rekoh,za kladzu moj pik i iz zagrde pa dubl,i ne zali novce ,evo mozes i sutra oba igraca,a najavicu ti kad ovaj iz zagrade nece biti toliko siguran pa mozes da singliras samo prvi,kog tipujem

                        Vidi Teu pocela ko partnerica joj hrabrije vec od drugog kola(nisam smeo prepisati),jes Milman neugodan al da poizbacuje redom iz bivse zemlje,moguce,al Dzumi je borac,a Coric Starletan velika razlika

                        P.S. Al stvarno Markane sto kaze Sandugp,prvi poceo sa pripremama ,jos ni druga strana zreba nije izasla ti si vec izanalizrao detaljno prvi deo kostura ,da ne pricam o predpripremama i Celendzerima po Bangkoku,ne znam da krenes po Fjucersima sad,da se ne desi opet neki Kick,ne znam ja bi se bar partneru izvinio javno
                        Last edited by 61563; 16-01-18, 10:19.

                        Comment


                        • Fiksni, cisto da te podsetim koliko malo je falilo.
                          Originally posted by 61563 View Post
                          Znam ali sam i ja razmisljao o Thompsonu (Monfils) za ne daj boze ako zvekne Djokovica posle,ali ajde nece valjda,a zamena mi nebitna,dal Mandarinu,Veselog,ili bi nasao vec nekog, Thompsona nisam nigde stavio zbog tebe Taj Kiker sem sljake i, to na manjim turnirima, ne znam dal ume ista drugo da odigra
                          Priznajem da je vrlo moguce da ce mi Milman biti zadnji pik na AO.
                          Makar se mark zacrvenio pre mene.
                          Last edited by icetea; 16-01-18, 10:52.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Tea,ja sam to morao napisati da nam se Mark slucajno ne predomisli u toku dana,jer znam da mnogo ceni moje misljenje,pa reko daj da napisem,da ga ubedim jos vise

                            Neka ti Milamana,hrabro, ja volim kad je neko hrabar,bolje to nego ko vecina sto vec baca siguricu Dimitrova u trecem tipu samo da bi sigurno prosla dalje...

                            P.S. Al ipak seti se sta ti rekoh za Maru...

                            Comment


                            • E jake li utehe. Fiksni, previse sam se proseravao, nista vise, jedino je to objasnjenje za onaj rezultat od sinoc, nema drugog.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                E jake li utehe. Fiksni, previse sam se proseravao, nista vise, jedino je to objasnjenje za onaj rezultat od sinoc, nema drugog.
                                Oce to proseravanje,desava se i meni ne ovde nego u pravom zivotu(uvek setim Final LS 2005 i poluvremena sta seposle desilo),al se ne menjam,pricam ja unapred tako za sve,ispadnem nekad ko ti sinoc ,al kad se sabere sve od 10 stvari o kojima pricam unapred oko 8 cu proci za 2 cu ispasti magarac,jbg,uvek cu izabrati prvi paket nego da cutim,al to ne znaci da zameram ostalima koji mudro cute i tipuju,i to treba umeti drzati jezik za zubima i imati kontrolu

                                Comment

                                Working...
                                X