Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo vi prepisujte od Mare i 1 mesto je sigurno

    Comment


    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
      Ne znam onda sto se na njih ne moze tipovati ako neki bi. To sigurno zbog ona dva wta hejtera.
      Pa nema smisla sad da se mesaju muskarci i zene.
      Za WTA bi trebalo igrati posebnu igricu, Suicide na kvadrat.


      Originally posted by 61563 View Post
      Samo sam objektivan i realan Tea,a samo prvo na kraju,jbg i corava koka moze ubosti neko zrno,ali evo ako neka od vas bude prva u singlu a druga se raspadne, obe vas castim
      Isplati se kad te potcenjuju, smesi mi se nagrada.
      Last edited by icetea; 15-01-18, 21:24.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Originally posted by Zarkov View Post
        Znači treba opet prijava za dubl - Nerealan/Zarkov



        Moja klupa 7 po 1.45m

        Spoiler
        A i ti cepas ove godine,znaci bice vise ozbiljnijih kandidata...a to sa klupom to sam ja uradio prosle sezone,jer sam natrpa Mareja i Djokovica u prvu i otislo mi 45m na njih a oni ispali,skoro pa odmah,imao sam posle AO 500 poena sto je bas smesno,do avgusta nisam digao budzet preko 100m,dok drugi uveliko imali 120-140,plus al ok sam na kraju prosao sa obzirom sta me snaslo i da nisam hteo RF nikad da ubacim.al bice bolje ove godine

        Licno mislim da je bolje da malo izbalansiras klupu,a i sto Belinda na klupi mada ok,vidimda je igrala sa Venus,slabo pratim zene sem izgled i ove sto imate na fantaziju ispratim rezultatski
        Last edited by 61563; 15-01-18, 21:22.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          A i ti cepas ove godine,znaci bice vise ozbiljnijih kandidata...a to sa klupom to sam ja uradio prosle sezone,jer sam natrpa Mareja i Djokovica u prvu i otislo mi 45m nanjih a oni ispali,skoro pa odmah,imao sam posle AO 500 poena sto je bas smesno,do avgusta nisam digao budzet preko 100m,dok drugi uveliko imali 120-140,plus al ok sam na kraju prosao sa obzirom sta me snaslo i da nisam hteo RF nikad da ubacim.al bice bolje ove godine
          nece

          ma kakav suicide za WTA, mislim da bi tu onog ko osvoji bilo koji turnir trebalo proglasiti za apsolutno giga mega kralja suicida
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            nece

            ma kakav suicide za WTA, mislim da bi tu onog ko osvoji bilo koji turnir trebalo proglasiti za apsolutno giga mega kralja suicida
            Bolje da si ucila na mojim greskama i stavila Nadala,al znao sam da neces,mada mogla si i RF i Nadala da uklopis,i prosla bi ok,tesko da ce ispasti ko Marej i Nole prosle,Nadal pre SF tesko ,a vrv i RF,a posle prodas jednog i iskombinujes do mastersa tim,al ok resila si ove godine da budes iza mene

            Comment


            • Pa, mogu ti reci da se zene lakse pogadjaju, ne bi verovala.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Bolje da si ucila na mojim greskama i stavila Nadala,al znao sam da neces,mada mogla si i RF i Nadala da uklopis,i prosla bi ok,tesko da ce ispasti ko Marej i Nole prosle,Nadal pre SF tesko ,a vrv i RF,a posle prodas jednog i iskombinujes do mastersa tim,al ok resila si ove godine da budes iza mene
                Nisam mogla da iskombinujem sa Nadalom, to je 45 mil za samo 2 igraca
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Pa, mogu ti reci da se zene lakse pogadjaju, ne bi verovala.
                  Aha pa onda jednom zveknes puno kesa i pitas se sta li je snalo i sta radi na terenu,dal je boli stomak ili tek treba ,neka hvala zene i suicid/kladionica

                  Comment


                  • hahahhahaha, ima i toga svakako. Fiks koja te ocrnila, da znam da izbegavam
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nisam mogla da iskombinujem sa Nadalom, to je 45 mil za samo 2 igraca
                      Moze al ti cela klupa od 1,45 i moras maloda rizikujes stavis tipa Ruda u prvu postavu,Simon je 4m to je kradja po meni,aima jos takvih muskih da senadju,mozda i ovaj mali Minaur,ako nije umoran ,Medvedenko moze proci isto ok ,mislim mogu i ispasti al moze da se iskombinuje,pricam samo ako stavljas muske,jer zenske ne znam ni cene

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        A i ti cepas ove godine,znaci bice vise ozbiljnijih kandidata...a to sa klupom to sam ja uradio prosle sezone,jer sam natrpa Mareja i Djokovica u prvu i otislo mi 45m na njih a oni ispali,skoro pa odmah,imao sam posle AO 500 poena sto je bas smesno,do avgusta nisam digao budzet preko 100m,dok drugi uveliko imali 120-140,plus al ok sam na kraju prosao sa obzirom sta me snaslo i da nisam hteo RF nikad da ubacim.al bice bolje ove godine

                        Licno mislim da je bolje da malo izbalansiras klupu,a i sto Belinda na klupi mada ok,vidimda je igrala sa Venus,slabo pratim zene sem izgled i ove sto imate na fantaziju ispratim rezultatski
                        Ma ja prvi put igram, zbog toga sam i napravio ovo sa klupom jer ne znam što me dalje čeka

                        Odbrojavanje je završeno razmišljajući Šapovalov vs Belinda i tražeći zamjenu za Šapovalova i Kerber, ali nikako da se odlučim i odbrojavanje dođe na 0 Pliškova-Muguruza-Kerber, taj ženski trio imam ali je to po žrijebu loš izbor, biće dobar samo ako jedna od njih osvoji
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          hahahhahaha, ima i toga svakako. Fiks koja te ocrnila, da znam da izbegavam
                          A davno je to bilo ima 5 godina sigurno tad sam poslednji put kockao zene,Dementijva ne zna sa kim mozda i sa onom nasom Anom,jurio sam brejk nije ga bilo ceo mec cini mise bar od momenta kad sam ja krenuo da ga jurim,76 setovi,al bilo je kikseva nekih skroz nenormalnih al ih se ne secam jer ih vec poodavno zaobilazim

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Moze al ti cela klupa od 1,45 i moras maloda rizikujes stavis tipa Ruda u prvu postavu,Simon je 4m to je kradja po meni,aima jos takvih muskih da senadju,mozda i ovaj mali Minaur,ako nije umoran ,Medvedenko moze proci isto ok ,mislim mogu i ispasti al moze da se iskombinuje,pricam samo ako stavljas muske,jer zenske ne znam ni cene
                            Simon mi je u timu, a na klupi njih 4 po 1.45 i De Minaur 1.8

                            btw.Simon ide u QF
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Khachanov ispada. Samo da javim ovim koji su igrali na njega.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Simon mi je u timu, a na klupi njih 4 po 1.45 i De Minaur 1.8

                                btw.Simon ide u QF
                                To i ja mislim za Simona i u prvi tim sam ga stavio,mali Minaur mi je na klupi,kazem ja zeznuce te tvrdoglavost oko Nadala,sad mi je krivo sto mi Rud na klupi ima sanse da dogura i do Nadala,mada i on je umoran nocas pakao od meca plus je igrao kvale

                                Comment

                                Working...
                                X