Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    ...bezim sa foruma zauvek.

    Ma cuvaj se ti Mare/partnerice ti ,zna ona da bude jako kritcki nastrojena i stroga ako ovako rano ispadnes sa GS,i pokvaris joj sampionske planove u dublu (jes da su nerealni ali ok)
    Palikućo,ne zavađaj

    Originally posted by tea View Post
    Slozio se notorious, on takođe za razliku od vas ozbiljno igra, sto je i sad potvrdio.
    To mi tek sad kazes.
    Ma pusti ga još ne može da mi oprosti onaj rekord na fudbalu -jes da smo posle prošli kao bosi po trnju,ali ostadosmo u istoriju upisani velikim slovima-drug Madrid i ja

    Originally posted by Lord Samuraj View Post
    Je li to zene nisu dio igre?
    Ne.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ne palim ja vatru Tea,zna @madrid kako mu je (na fudbalskom tipovanju su partneri,nije mu nimalo lako,ni voljeni klub ne zeli da mu ispostuje,al realno bude)al zato su tako i prosli ona tamo tipuje na osecaj,ja bih poludeo sa njom,zar nije cudno da se ovde nisu spojili,svi koji tipuju fudbal imaju iste partnere,ako oboje igraju suicid Noto i Sandugp,Zarkov i Nerealan,ja bih isto igrao sa mojim al covek ne prati tenis i suicid,pa sam izabrao po mom "skromnom" misljenju najboljeg posle mene
      Ali ovde vidim da se ne vodi bas na osecaj,dosta mudro i po meni najhrabrije tipuje do sad,tako da ako ti omanes....

      Comment


      • Volandri izabrao Anduhara najboljeg posle sebe
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ma pusti ga još ne može da mi oprosti onaj rekord na fudbalu -jes da smo posle prošli kao bosi po trnju,ali ostadosmo u istoriju upisani velikim slovima-drug Madrid i ja
          Vidim ja da je fiksni ljubomoran.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Ne palim ja vatru Tea,zna @madrid kako mu je (na fudbalskom tipovanju su partneri,nije mu nimalo lako,ni voljeni klub ne zeli da mu ispostuje,al realno bude)al zato su tako i prosli ona tamo tipuje na osecaj,ja bih poludeo sa njom,zar nije cudno da se ovde nisu spojili,svi koji tipuju fudbal imaju iste partnere,ako oboje igraju suicid Noto i Sandugp,Zarkov i Nerealan,ja bih isto igrao sa mojim al covek ne prati tenis i suicid,pa sam izabrao po mom "skromnom" misljenju najboljeg posle mene
            Ali ovde vidim da se ne vodi bas na osecaj,dosta mudro i po meni najhrabrije tipuje do sad,tako da ako ti omanes....
            Pa i ovde tipujem na osećaj.

            @Nego šta je Kada mi budemo prve u dublu a u singlu podelimo No1, pitaću ga...

            EDIT: Samo vas gledam sa ovim Francuzima...koji su mi na crnoj listi poodavno...
            Last edited by Marija81; 15-01-18, 20:37.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by tea View Post
              Vidim ja da je fiksni ljubomoran.
              Ma gde ljubomoran tesko da bi ja i sa jednom zenom,a i muskarcem mogao da slozim oko bilo kog tipovanja,da nisam sa Madridom vrv bi samo singl igrao

              P.S...ne ne Maro pratis ti tenis malo vise i bolje od fudbala,mozda nekad na osecaj tipa finale neko neizvesno pa te povuce tvoj osecaj,inace ovde si na svom terenu,a ako vas dve budete prve ovde u dublu,kazi sta zelis saljem ti na adresu....pre ce AV da izgubi izbore

              Markane od Volandrija i Anduhara,moci ces samo prasinu da vidis ,jer cemo biti daleko ispred tebe
              Last edited by 61563; 15-01-18, 20:41.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ma gde ljubomoran tesko da bi ja i sa jednom zenom,a i muskarcem mogao da slozim oko bilo kog tipovanja,da nisam sa Madridom vrv bi samo singl igrao

                P.S...ne ne Maro pratis ti tenis malo vise i bolje od fudbala,mozda nekad na osecaj tipa finale neko neizvesno pa te povuce tvoj osecaj,inace ovde si na svom terenu,a ako vas dve budete prve ovde u dublu,kazi sta zelis saljem ti na adresu....pre ce AV da izgubi izbore

                Markane od Volandrija i Anduhara,moci ces samo prasinu da vidis ,jer cemo biti daleko ispred tebe
                Game on.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Pa i ovde tipujem na osećaj.

                  @Nego šta je Kada mi budemo prve u dublu a u singlu podelimo No1, pitaću ga...

                  EDIT: Samo vas gledam sa ovim Francuzima...koji su mi na crnoj listi poodavno...
                  Na mojoj listi pola ATP toura, bolje da ti ne nabrajam.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by tea View Post
                    Game on.
                    Moze i tebi Tea nije problem ,jedino moras neki kontakt da mi ostavis ,ako se desi smak sveta i budete prve,za Maru mi lako samo kazem za Maru u Obrenovac,i svi znaju Cucko, pa Mara,cekam dan kad ce da ga svrgne sa vlasti

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Na mojoj listi pola ATP toura, bolje da ti ne nabrajam.

                      Bice jos malo i ta druga polovina
                      Ali ne prepisuj od Mare i sta ti kaze da odigaš ti poslusaj,ali okreni kontra

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ne.
                        Zasto? Ja reko nesigurne one pa ih svi izbjegavaju. Vjerovatno ih svakako ne bi niko igrao.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Moze i tebi Tea nije problem ,jedino moras neki kontakt da mi ostavis ,ako se desi smak sveta i budete prve,za Maru mi lako samo kazem za Maru u Obrenovac,i svi znaju Cucko, pa Mara,cekam dan kad ce da ga svrgne sa vlasti
                          Gle ti njega koliko nas potcenjuje.
                          Racuna li se samo prvo mesto na kraju godine ili moze u bilo kojem trenutku u toku sezone?

                          Originally posted by Lord Samuraj View Post
                          Zasto? Ja reko nesigurne one pa ih svi izbjegavaju. Vjerovatno ih svakako ne bi niko igrao.
                          Ja bih.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Originally posted by tea View Post
                            Ja bih.
                            Ne znam onda sto se na njih ne moze tipovati ako neki bi. To sigurno zbog ona dva wta hejtera.

                            Comment


                            • Samo sam objektivan i realan Tea,a samo prvo na kraju,jbg i corava koka moze ubosti neko zrno,ali evo ako neka od vas bude prva u singlu a druga se raspadne, obe vas castim

                              Comment


                              • Znači treba opet prijava za dubl - Nerealan/Zarkov

                                Originally posted by 61563 View Post
                                a i ovi na klupi nebitno sto ne donose poene,ali dobro je da prolaze jer im skace cena i njima ai tvom timu sto moze dosta da znaci kasnije
                                Moja klupa 7 po 1.45m

                                Spoiler
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X