Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Sta meni znaci da osvojim turnir, budem prvi? Sta ce mi doneti u zivotu? Boli me uvo, srecan sam ko god da osvoji, svaka cast i teraj dalje. Da su neke nagrade pa i da razumem cemu sva ova polemika, ali ljudi odrasli ste se, vecina starija od mene i onda se prepucavate kao deca.
    Izgleda da ove godine sam bez partnera

    Comment


    • Na vreme sam ja ugrabio Madrida...Nije ti trebao Bojana onaj post o odbrani titule sa Sminkom,taman sam mislio da vam ostavim neku titulu i ne igram dubl

      Comment


      • shminka i ja smo uigran dubl, nikog se mi ne plasimo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja cekam USO onu igru gde se pogadja ceo zreb. Prosle godine su mi karte za USO(pravi) i podijum izmakli za dlaku, zbog Cilica, ali ove godine uzimam.

          Comment


          • Ja sam sad gledala AO sajt, nema nijedna zvanicna igrica.
            Jedne godine je i W imao dobru igru, ne znam sto su je ukinuli.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Starac me je upropastio prošle godine ne zato što ga je Bojana imala u timu, već zato što ga ja nisam imala (nisam prosto mogla)
              I onda kada sa odlučila da ga progutam i svarim u vidu ružne žabe krastače.... on se povukao u Sinsiju

              Ove.. ne znam.... ne jedu mi se žabe od starta -.-

              A žene su zakon izvlačile me samo tako pogotovu što se ATP raspadao
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • znaci ti si kriva sto se on povredio pred USO
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Al pamćenje ti je vrh... ajd napadala si me prošle godine, nemoj opet
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • a jesam
                    ja te stvari odmah zaboravim
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ako je nekom potreban dubl partner, tu sam. Nemam neko preterano iskustvo, odigrao tek nekoliko turnira, ali sam za novu sezonu spremniji nego ikada

                      Comment


                      • Uh kako ste se svi raspisali u ovu temu, mogu da zamislim kako ce biti kad sezona zvanicno pocne

                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        ja sam u fantaziju zavrsila u top 300 na kraju
                        Ja sam zavrsio 246 nakon katastrofalnih prvi nekoliko kola (bio sam van top 10k). Jos se ne mogu rijesiti dali da pocnem sezonu sa Rogerom. Sa jedne strane imas glavni favorit I kapetan, al sa druge pokvaris ostatak tima. Jos GW2 igraju samo zene a GW3 samu muskarci da bi jos pogorsali stvar

                        Comment


                        • Sto bi rekao Noto stigli ozbiljni igraci...

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            Izgleda da ove godine sam bez partnera
                            Ma igracu ja ne brini, samo sto su od svake igrice na forumu napravili rijaliti, i stara pravila koja su uvek vazila menjaju nepotrebno i onda stvaraju tenziju. Ne brini ti, samo izbegavaj tvog cuvenog Rosola i na konju smo.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • A taj fantasy se igra samo GS i Mastersi ili?
                              Glupo neki fantasy bez mene da se igra

                              NI, što se tvojih predloga tiče - ne sviđa mi se ni jedan

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                A taj fantasy se igra samo GS i Mastersi ili?
                                Glupo neki fantasy bez mene da se igra

                                NI, što se tvojih predloga tiče - ne sviđa mi se ni jedan
                                Ne nego cela sezona ,imas 100m i trebas da za te pare,kupis 16 igraca ,8 izaberes koji ce ti igrati te nedelje ostali su na klupi i ulaze automastki ako neki od tvojih ne igra.I tako svake nedelje sem kad je GS onda na dve nedelje imas pravo da menjas tim ,tj.radis trejdove kupujes igrace imas ukupno 72 trejda i max po nedelji smes 3 da iskoristis (nema dovoljno za celu sezonu ako radis svake nedelje po 3)

                                Naravno cene se menjaju ko fudbal fantaziju sa tim sto se ovde cena menja u odnosu kako igrac-igracica igra ane od toga koliko ga ljudi kupuju,to je osnovno ima jos detalja,ali ovo je najosnovniji,i da pomesane su i ATP/WTA i biras i jedne i druge,sto se meni ne svidja,pa ja samo stavljam muske tenisere u tim

                                I da samo sto sezona startuje od AO imas znaci jos 3-4 dana a zavrsava se zavrsnim mastersom Dejvis kup i Fed kup se ne racuna i ne boduje
                                Znaci svi ostli turniri iznad celendzera 250 i navise kod muskih i te kategorije kod zena
                                Last edited by 61563; 10-01-18, 01:14.

                                Comment

                                Working...
                                X