Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ja rekoh ti otišo i to je to, okrenuo se nisi, porukicu neku... ostavio me trepnuo nisi, ostavio da se sama snalazim i patim u ovim smutnim vremenima i među ovakvim zverima (ma volim ja vas, samo se pravim..) i sada pitaš, kada sam se drugom obećala.. jel nastavljamo? Pa kako?
    Nije me bilo tako kratko a ti si već drugog našla
    Nadam se da će ti biti bolje sa njim
    Izdržaću nekako
    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

    Comment


    • Originally posted by SinisaKun View Post
      Nije me bilo tako kratko a ti si već drugog našla
      Nadam se da će ti biti bolje sa njim
      Izdržaću nekako
      Igraj s Fiksnim, 4 favorit.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Ali u tom slucaju trebas birati dvojicu za 2. ponedjeljak Uimbldona. Sto je definitivno opcija.
        To bi bilo ok. Onda bi svi slemovi bili podjednako teski. I ne bi bilo paradoksa u bodovanju cetiri najveca turnira.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by SinisaKun View Post
          Nije me bilo tako kratko a ti si već drugog našla
          Nadam se da će ti biti bolje sa njim
          Izdržaću nekako
          Kratkoooo?!!
          Nije te bilo cele godine skoro...evo proverila AO, Rot, Akap i IW i od tada te nemaaa..a Bojana te nije čak ni ubacila u konačnu listu ...ko da nisi ni igrao -.-
          A i 2016. te retko bilo baš ... i čekala sam te
          Ti si mene ostavio bez reči

          Efit: Bojana ubaci čoveka da zna šta brani u prva 4 turnira.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Svi mnogo pricate, najavljujete pohode, a neki se ozbiljno spremaju na pripremama u tisini.

            Moze Fiksni, Veliki vec neko vreme nije na forumu, samo sto je meni i dubl partner konkurent, slicno kao u F1.

            Comment


            • Fantazi je dobra igra,samo sa izuzetno glupim pravilima,tj.izmesali su muskarce i zene,pa ja onda igram po tim nekim svojim,ne ubacujem nijednu igracicu (ni Vladana cak ,pardon Carolinu),plus sam, posto sam mentol,nikad nisam niti cu staviti Federera u tim

              To me automastki skida oko nekih 500-600 poena za 3 nedelje Dejvis kupa kad muski ne igraju,i plus ovaj RF,pa opet da me prosle godine nije unakazio AO,ne bi Bojana tako lako osvojila nasu grupu....

              U vezi pravila ovo oko poena sto se mene tice moze a i ne mora kako god,za olaksavanje slemova nisam,ali ako puno ljudi zeli moze i anketa prihvaticu odluku

              Madrid javljaj se hoces da igras u dublu ili da trazim drugog,vidis sta ih je ,tu imamo laganu titulu

              Comment


              • Posto ipak nisam uspio da uspostavim saradnju sa Markom usljed odredjenih okolnosti konkurs za mog dubl partnera je ponovo otvoren ko se prvi javi dobija posao,vjerujte necete se pokajati.
                Angazovace se vidovita Zorka,Kleopatra i Milan Tarot ako treba samo u cilju naseg zajednickog uspjeha.

                Comment


                • Fantazi je dobra igra,samo sa izuzetno glupim pravilima,tj.izmesali su muskarce i zene,pa ja onda igram po tim nekim svojim,ne ubacujem nijednu igracicu (ni Vladana cak ,pardon Carolinu),plus sam, posto sam mentol,nikad nisam niti cu staviti Federera u tim

                  To me automastki skida oko nekih 500-600 poena za 3 nedelje Dejvis kupa kad muski ne igraju,i plus ovaj RF,pa opet da me prosle godine nije unakazio AO,ne bi Bojana tako lako osvojila nasu grupu....

                  U vezi pravila ovo oko poena sto se mene tice moze a i ne mora kako god,za olaksavanje slemova nisam,ali ako puno ljudi zeli moze i anketa prihvaticu odluku

                  Madrid javljaj se hoces da igras u dublu ili da trazim drugog,vidis sta ih je ,tu imamo laganu titulu

                  Evo ga Madrid ,idemo Bojana mozes da skines krunu,a Velikiajnstajn nema leba od njega,video sam ga prosle godine ja na ovom fantaziju,drzao se jedno vreme na kraju sa svim ovim mojim pravilima,i AO gde nisam imao ni Nadala,zavrsio iza mene

                  Comment


                  • ja sam u fantaziju zavrsila u top 300 na kraju
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Svi mnogo pricate, najavljujete pohode, a neki se ozbiljno spremaju na pripremama u tisini.

                      Moze Fiksni, Veliki vec neko vreme nije na forumu, samo sto je meni i dubl partner konkurent, slicno kao u F1.
                      Ma vec u avgustu mislim da cemo imati dovoljno poena za titula ,a posle lagano da se medjusobno potucemo za singl sampiona

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        ja sam u fantaziju zavrsila u top 300 na kraju
                        Znam pratio sam vas i posle banovanja iz grupe ,posto smo zajedno bili u TOP 10 u Srbiji ti Olja i ja ,a ovi ostali ne znam gde su zavrsili,al znam da su bili iza nas

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Znam pratio sam vas i posle banovanja iz grupe ,posto smo zajedno bili u TOP 10 u Srbiji ti Olja i ja ,a ovi ostali ne znam gde su zavrsili,al znam da su bili iza nas
                          Sam si kriv sto si izleteo iz grupe...

                          ja sam imala srece na pocetku, Roger neocekivano doneo silne poene i pare i posle sam mogla dosta da kombinujem
                          ove godine je bas skup, ali ne mogu da ga nemam u timu na pocetku
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Sam si kriv sto si izleteo iz grupe...

                            ja sam imala srece na pocetku, Roger neocekivano doneo silne poene i pare i posle sam mogla dosta da kombinujem
                            ove godine je bas skup, ali ne mogu da ga nemam u timu na pocetku
                            Ma navikao sam ja da budem banovan ,od foruma,chata pa do fantazi grupe cudno bi bilo da nisam
                            Moze ove godine da se uklopi tim ,ja sam prosle godine stavio i Noleta i Mareja bili su preko 20 oko 22m cini mi se jos ne uzmem Nadala i osakatim se,ove godine sam napravio tim jedino ne znam sta sa ovim nasim Noletom da radim...

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ma navikao sam ja da budem banovan ,od foruma,chata pa do fantazi grupe cudno bi bilo da nisam
                              Moze ove godine da se uklopi tim ,ja sam prosle godine stavio i Noleta i Mareja bili su preko 20 oko 22m cini mi se jos ne uzmem Nadala i osakatim se,ove godine sam napravio tim jedino ne znam sta sa ovim nasim Noletom da radim...
                              jedno 5 puta sam ga ubacivala i izbacivala iz tima
                              trenutno je van tima, ali cekam ovu egzibiciju i zreb
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • I ja isto ,cekacu egzibiciju,pa ako odigra bez da pipka ruku,stavicu ga pa sta bude,kad sam proslu godinu prosao,onako sa njim ,procicu i ovu jedan turnir,cak cu i za kapitena da ga stavim ako mi bude u timu

                                Comment

                                Working...
                                X