Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Zanimljive brojke,treba to nadmasiti,realno trebace mi neke 3 sezone

    Nego jel igra Wolf ovu igru,i Zarkov(posto je on (Zarkov) u fudbalskom tipovanju trenutno prvi,a i u ovaj NBA sto tipujemo je visoko,valjalo bi i on da igra ,sto jaca konkurencija to bolje)
    Igra Zarkov, on se kasnije prikljucio prosle sezone
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Shminka je doktor za tenis. Ja cu se zadovoljiti drugim mestom uz dva osvojena GS-a, jer nebitne turnire ne igram. Zauzvrat, Shminka bi mogao neki tiket da podeli, da se uzmu pare na Australiji.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • shminka, moramo ove godine da odbranimo titulu u dublu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Shminka je doktor za tenis. Ja cu se zadovoljiti drugim mestom uz dva osvojena GS-a, jer nebitne turnire ne igram. Zauzvrat, Shminka bi mogao neki tiket da podeli, da se uzmu pare na Australiji.
          Neozbiljan si ti ako preskaces turnire,a sto se tiketa tice prepisuj ove na koje ja tipujem,znaci stavis prvi moj pik i ovog iz zagrade i imas lep dubl i novacni dobitak

          I ne skrtatri od plate slobodno zategni na veliko

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Neozbiljan si ti ako preskaces turnire,a sto se tiketa tice prepisuj ove na koje ja tipujem,znaci stavis prvi moj pik i ovog iz zagrade i imas lep dubl i novacni dobitak

            I ne skrtatri od plate slobodno zategni na veliko
            Moj Fiks, samo jako i zatezem. Fazon ne postoji mala kvota, samo mala uplata.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              EL suicide?
              Ma zajebavam se, Vladan je pricao da pravi novi suicide..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Da, da, kao što rekoh danas... psi laju, karavani prolaze

                Svi ste zaboravili na one iz drugog plana, na mene, recimo... uvek u vrhu bila i kada sam se pre godinu i nešto više primakla prvom mestu, zle sile mraka ovog suicida me oborile i kvarno igrale, jer nikako nisu mogle da progutaju tu činjenicu da ću biti najbolja uskoro... te su svašta radile i napravile samo da ne dođem do mesta koje mi sa punim pravom pripadalo, a valjda računale malo i na moju predaju i malodušnost, jer ko bi se nadao takvom nožu u leđa, plus mi je partner netragom nestao, plus je Nolence prop'o.....i kada se sve to sabere moj strmoglavi pad je bio neminovan...

                ALI... ali ja sam ko Fenix [IMG]🐦[/IMG]
                Čuvajte se kuce, stiže novi karavan koji neće tek tako otići! Planira da kampuje! Samo oazu da pronađe..

                Spoiler
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nesto mi ovaj dubl nije privlacan,ali Bojana izaziva sa ovom odbranom titule,pa bi valjalo da nadjem ozbiljnog partnera,Mark je sa NI-jem,a i nije ozbiljan mada to bi sredili

                  Jel Madrid sa Marom?

                  On mi se cini kao ozbiljan igrac,a ujedno i fleksibilan i spreman na kompromis,cim je on onoliko istrpeo Marin osecaj na fudbalu
                  Last edited by 61563; 09-01-18, 15:46.

                  Comment


                  • Bila je i Olja sa Sinišom prva u dublu... to je ta zlatna godina 2015. koja se prenela i na sledeću i onda od Rima (??) krenulo sve nizbrdo

                    I da... ne dirajte mi JJ! Planiram da opet osvojim titulu.. može i u dublu, pa mislim kada je JJ, može i Vladan
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Predlažem da se blentava suicidna igrica baci na smetlište istorije ili makar gurne u kakav zabačeni lagum arhiva ovdašnjeg a da se iz tog istog arhiva u baruštinu ovu vrati na svetlo dana jedinstvena, neponovljiva i nepravedno skinuta Tenis liga SK. .
                      Last edited by pecaros; 09-01-18, 16:02.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Nesto mi ovaj dubl nije privlacan,ali Bojana izaziva sa ovom odbranom titule,pa bi valjalo da nadjem ozbiljnog partnera,Mark je sa NI-jem,a i nije ozbiljan mada to bi sredili

                        Jel Madrid sa Marom?

                        On mi se cini kao ozbiljan igrac,a ujedno i fleksibilan i spreman na kompromis,cim je on onoliko istrpeo Marin osecaj na fudbalu
                        Madriđanin je vrlo tolerantan,ali sreća pa nismo i u tenisu u paru,tu bi verovatno imao problem sa tolerancijom.
                        Ja sam sa Deksonom,a on sa Velikim Ajnštajnom.

                        Originally posted by pecaros View Post
                        Predlažem da se blentava suicidna igrica baci na smetlište istorije ili makar gurne u kakav zabačeni lagum arhiva ovdašnjeg a da se iz tog istog arhiva u baruštinu ovu vrati na svetlo dana jedinstvena, neponovljiva i nepravedno skinuta Tenis liga SK. .
                        Imali negde neki link do pravila te igrice,ili mi napiši da ne listam arhivu

                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Prosle godine je madrid bio ekstremno blizu osvajanja AOa, imao je pik za finale i to realan pik, tako da je moguce...druga je stvar sto je Roger poludeo bio
                        Igrao je srcem,a lepo sam mu rekla da odigra SF na Rafu i finale na Nadala...A on bio u fazonu da igra navijački...

                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Pa nisam ti rekao "ne seri" nego "ne srei" to je ne definisana rec...
                        nedefinisana
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Aha Velikiajnstajn mu partner,Madrid,pa neces valjda vise da se brukas....Eto ako hoces Madrid da budemo dubl tim,na stranu znanje(neznanje) Velikog ajnstajna,ali nesto ga bas ne vidim na forumu a nema ga ni na fantazi igrici,tako da izjasni se.
                          Last edited by 61563; 09-01-18, 16:15.

                          Comment


                          • @Marija 81
                            http://www.sportklub.info/forum/show...iga-SPORT-KLUB!
                            sigpic

                            Comment


                            • Hvala Peco

                              EDIT:

                              Pogledah,pa ovo je zanimljivije od suicida,jedo što traži malo više vremena za ljude koji bi vodili tabele,zadavali mečeve i sl.
                              Last edited by Marija81; 09-01-18, 16:22.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Hvala Peco

                                EDIT:

                                Pogledah,pa ovo je zanimljivije od suicida,jedo što traži malo više vremena za ljude koji bi vodili tabele,zadavali mečeve i sl.
                                Zanimljivije nego kako. Omogućava kreativnost, razigrava maštu, nema crnih lista, nema resavske škole, čist klasik.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X