Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dubl igraju samo oni koji ne umiju singl
    sigpic

    Comment


    • A takvih je najviše.

      Comment


      • Ja tek sada vidim da meni nije upisan 1 bod iz Šangaja i pitam se zašto...To je ono kada nas je dosta Šardi izbacio...
        A tipovala sam uredno...


        Originally posted by Marija81 View Post
        Šardi(Delpo)

        Послато са xperia xa1 G3121 уз помоћ Тапатока
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • I Mari se duguje bod, mora se vratiti inače ponovo bojkot

          Comment


          • Maro predji samo na dubl
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              I Mari se duguje bod, mora se vratiti inače ponovo bojkot
              Pa ne mogu da verujem,i tek sada ,pred početak,reko' da gvirnem gde šta branim,kad' ono međutim...

              Originally posted by Vladan View Post
              Maro predji samo na dubl
              Što,šta mi fali i usinglu? Možda nisam u top formi,ali i to će da se promeni ove godine.Treniralo se u pauzi
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Da nece neko sa mnom u dubl,strasan sam igrac nece se pokajat taj koji mene izabere.
                Mene je partner napustio tj pojavi se s mene pa na uštap, a i redje...tako da I'm free

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Manda i ja Ekipa, ako ima mjesta.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Konkurencija se zaostrava...i treba bice vise razocaranih na kraju

                    A dubl tesko to ide sa mnom, jedino ako Princoni pocne da prati tenis

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      A sto se onda otvaras za predloge, ako neces da prihvatis ni jedan jedini? Gde je logika da se na W igra samo jedan par cetvrtfinala a na ostalim slemovima dva para cetvrtfinala?
                      NI je imao predlog da se drugacije boduju turniri, a ne da se igra manje, ali njega nema da se pojavi
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        NI je imao predlog da se drugacije boduju turniri, a ne da se igra manje, ali njega nema da se pojavi
                        Prosto postavite anketu i za to.
                        Uzgred gde je moj bod iz Šangaja?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ne moze, jos uvek traje anketa za Roterdam.
                          Pa tu ti je bod
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mene je partner napustio tj pojavi se s mene pa na uštap, a i redje...tako da I'm free

                            tt
                            Sad ste me stavili na muke.Treba da biram izmedju Marka mog dobrog drugara i Oljice na koju sam veoma slab.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Mene je partner napustio tj pojavi se s mene pa na uštap, a i redje...tako da I'm free

                              tt
                              Dzaba, kasno
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ipak se Marko javio prvi tako da on ima prednost,a ako se NI aktivira Oljice tvoj sam

                                Comment

                                Working...
                                X