Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo ko, nema nikakvih uslova, sto vise to bolje

    z3 compact using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Zahvaljujem,da vidimo sta znam...

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        To nisu pravila
        A nece se nista dodavati od turnira...
        Samo oni koji se bunili u toku sezone..nema ih nigde..da kazu sta bi menjali

        Ufff fantazi -.-

        tt
        Mislim da bi bilo ok da se makne Rotterdam a doda neki turnir iz serije 500. To je bas smjesan turnir bio prosle a i ove ce
        Last edited by Mrkela; 04-01-18, 23:19.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ocigledno je da necete da igrate, nego samo da se bunite i trolujete, stvarno me ne zanima da se natezem.
          Bojana, ima istine u ovome sto Vladan pise jer nije isto dati nekome 10 bodova ili mu dati prolaz u naredno kolo gde taj isti prolaz vredi 10 bodova. Iz vise razloga. Prvo niko ne garantuje da on to prvo kolo ne bi svakako prosao, tako da bi tih 10 bodova i onako osvojio, onda u koliko mu se da prolaz on automatski nije potrosio tip za prvo kolo sto ga stavlja u povlasceni polozaj u odnosu na ostale takmicare (a mi nikakve povlastice ne zelimo). Mogao bih jos nekoliko validnih razloga da navedem zbog kojih ipak nije u redu dodeliti noti prolaz i tako mu omoguciti bodove, ali mislim da je i ovo sasvim dovoljno (a i da ne smaramo ljude). Tako da je mnogo bolje dopisati samo coveku 10 bodova i to je to.
          Mislim da ne trazimo mnogo ..... niti da te ne stavljamo u bas nekakvu nemogucu situaciju ..... dodas notasinu 10 bodova i svi srecni.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            (a i da ne smaramo ljude)
            Taj voz je prošao.

            Slazem se da treba izbaciti Roterdam.
            Last edited by mark !t zer0; 05-01-18, 06:36.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • ajmo anketa teraj rotterdam van

              Comment


              • Evo, pa izaberite
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Vidim za sada vodi Queens, mada mi nije jasno zasto, nije kao da je pravi tenis u pitanju pa da podloga ima neku ulogu na rezultate igraca suicide-a(primer vise odgovara Bojani od Fiksnog, jer joj zbog snaznog servisa odgovara manji odskok). Toga u ovoj igrici nema. U suicide-u treba da je primaran cilj da igra sto vise ljudi i da je sto veca konkurencija. To je vec kraj juna tada ce neki vec biti na odmoru, plus leto je dugacak dan, lepo vreme, nece ljudi biti svaki dan na forumu, samo da bi odigrali Queens. Ima i onih koji ce tada imati junske rokove da bi imali slobodno leto. Ako vec izbacujemo neki turnir jer je neatraktivan, dajte da ubacimo umesto njega turnir na kome ce biti vise igraca, a ne manje, inace zamena nema poentu. Barsa dolazi bas kada se zahukta suicide sezona(zavrsava se beton, dolazi odmah posle MC, bice igraca, ljudi ce zeleti da poprave svoj rezultat iz MC ili da nastave u dobrom ritmu, delimicno ce se posle MC videti ko je od ATP igraca u kakvoj sljakaskoj formi, a ko su potencijalne mine). Ako bude neko iznenadjenje na RG i dosta igraca ispadne rano, smorice se ljudi do W, nece biti ni 20 ljudi za Queens. U principu ne mora Barsa, ali nema mnogo turnira na ovoj listi koji imaju losiji termin za suicide od Queens-a.
                  Last edited by colchonero; 06-01-18, 00:19.

                  Comment


                  • sta filozofiras, imas mjesec dana skoro izmedu RG i W, mora da se igra da se odrzava forma.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Da se notasinu vrati 10 bodova i da se svi slemovi igraju kao W - znaci samo jedan tip u cetvrtfinalu a ne dva.
                      Mislim da je to ok?
                      Valjalo bi Notu na početku upisati 10 bodova i nastaviti mubodovanje odatle odatle kao i ostalima...Tih 1o bodova koje bi on eventualno imao više od svih nas na startu ne znači apsolutno nikome od nas ništa.Nije da igramo u milione...
                      Što se tiče GS,ne bih igrala dan za dan,tj.2 tipa u qf,nego da igramo po kolima,kao i ostale turnire koji imaju veći žreb.


                      Originally posted by madrid View Post
                      Za slemove nema logike, jer mi svaki turnir igramo onako kako se igra u stvarnosti i tako i treba da bude jedino fer. Slem i treba da je ubedljivo najtezi za osvajanje.
                      Ne igramo svaki.Mislim da IW igramo više.Imamo više kola nego što je u stvarnosti.

                      Po meni jedino ispravno( a već sam davala takav predlog) je igrati kako se i u stvarnosti igra.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Slazem se sa Mrkinim predlogom. Mislila sam da Bojana ne zeli da menja postojeci kalendar, zato sam ono napisala, a koliko kapiram postoji neka anaketa sada, ovde? -.-

                        Naravno, da igramo svaki dan na GS meni je jedino logicno.

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Glasamo samo za to koji turnir umesto Roterdama, ostalo sve ostaje isto. I normalno, igramo svaki dan, zato i jeste igra zanimljiva.



                          z3 compact using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ove sezone se mora ozbiljnije igrati. Bio sam u TOP 8 a sad sam među zadnjima, ne može to tako.

                            P.S. Dajte notu 10 bodova, uzmi od mene 10 bodova i dadni mu.
                            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                            Comment


                            • Sigurno sam zaslužio i više od 10 bodova, jer bih gurao daleko na turniru
                              Ako igramo nas trojica (pod uslovom da startujem s 10 bodova) i još fiksni veliki mag tipovanja, smatrajte peto mjesto kao prvo.

                              Comment


                              • Ispao si to kolo, zato se i prica o 10 poena, a ne o vise.
                                Startovaces sa 10 poena, stajace ti kod Sangaja, jer je to problematicni turnir bio i bice ti upisani poeni.

                                I sad bas da vas vidim, koliko su vase pretnje realne...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X