Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde Soče pobijedi
    Zvereva raznesi
    Hajde Soče pobijedi
    titulu donesi

    Comment


    • Koliko BL treba ovom Zverevu?! Kako me prodaje covek, neverovatno.

      Comment


      • Kakav je Sock ustvari majstor.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Kakav je Sock ustvari majstor.
          Ti bas ne volis Zvereva,buduceg broja jedan i Nike smaraca iduce 2 decenije.Zivot ce nam uzet.Ja pokusavam da ga zavolim zbog toga jer drugacije necu moc tenis da pratim.Tako sam zamrzio Federera na prvu jos 2004-te kad sam prvi put tenis gledao pa sam se zajebao zivot mi je skratio onaj covjek.Treba pametno planirat koga cemo da zamrzimo.
          Last edited by E1_PG; 16-11-17, 20:57.

          Comment


          • Katastrofa

            Comment


            • E moj Zverev, zasto bas danas?

              Comment


              • Neeeeeeeeeeee!!!!!! Sta mi radi vrh mreze na ovom turniru aaaaaa!!

                Comment


                • kakvo finale, napeto i neizvesno do kraja


                  sad si uzeo titulu shminkaaaaaa
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ko se Socka lati od Socka I gine.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Cestitam Sminki zasluzenu titulu,Wimbledon i Montreal malo li je.Svaka cast.

                      Comment


                      • Da li cu ikada postati prvi sada se vec pitam? Prvo je trebalo posle RG, pa posle W, pa za vreme USA turneje i evo sad posle WTF

                        Shminka cestitam, obezbedio si prvo mesto naredna 2 meseca, a posle cemo da vidimo iako su ti sanse dobre i tad. Svaka cast za sezonu, bravo, zasluzeno!!!
                        Last edited by colchonero; 16-11-17, 22:11.

                        Comment


                        • Čokirao si vala samo tako. I ja sam, ali ne koliko ti zadnjih par turnira, stegla se ruka

                          Dominacija, prvi u singlu, sa Bojanom prvi u dublu, opaaaaaaa

                          Comment


                          • Bravo shminkeru

                            colchonero kao Knicksi protiv Cavsa, jbg

                            Comment


                            • Ma druga polovina sezone od W na ovamo iskreno je bila vrlo vrlo teska, mnogo iznenadjenja, mnogo cudnih meceva.

                              Nista spremicu se bolje za sledecu sezonu, tada vise necu biti rookie, pa cu mozda i imati malo vise iskustva.

                              Nije bas lepo ovako ostati bez prvog mesta, ali jos uvek su titule primarna stvar, posebno GS. Iskreno, mnogo vise me bole 2 finala (posebno AO, koji mi je bio prvi GS koji sam odigrao ikada, gde je Rafa imao brejk u 5. i gde si me upisao, to ti nikada necu zaboraviti ) i los RG i USO, gde je Nadal osvojio, a ja bih igrao na njega. Prvo mesto dodje i prodje, ali titule, posebno GS kao ti ove godine W su potpuno druga dimenzija, bar meni. To ostaje, ne moze da se preotme. Zao mi je i Akapulka cini mi se, gde je Querrey dobio Rafu (jos uvek mi nije jasno kako).

                              Nista idemo dalje, to je to, ove godine, sledece sezone napadam neku titulu, naravno GS primaran cilj, jos ako nije W(zbog specificnosti rasporeda). Ove godine je malo falilo za sve i nema sta vise da se kaze. Sledece sezone cu se truditi da budem jos bolji. Sve cestitke Shminka jos jednom, bravo!!.
                              Last edited by colchonero; 16-11-17, 22:41.

                              Comment


                              • Madrid pozuri sa tim prvim mjestom,jer kad ja zasjednem na prvo mjesto niko me nece moc maknut,izuzev onoga Overlorda to je bio pravo zajeban igrac.

                                Comment

                                Working...
                                X