Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istina Madridos sam si kriv ako ne budes prvi,imao si strasnu prvu polovinu sezone.Od americke turneje si bas dozivio strmoglavi pad u formi,ne znam sta je razlog.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Ne zajebavajte da se Madrid bori za prvo mjesto, pa to je lošije takmičenje nego što sam mislio. Što je najgore i biće prvi na kraju
      Konkurencija je gora nego u pravom tenisu, koliko to god nevjerovatno zvucalo.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Konkurencija je gora nego u pravom tenisu, koliko to god nevjerovatno zvucalo.
        To je istina,vrati se Vladane iduce godine da pocistis ovu boraniju,cekaju te tvoji vjerni fanovi.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Istina Madridos sam si kriv ako ne budes prvi,imao si strasnu prvu polovinu sezone.Od americke turneje si bas dozivio strmoglavi pad u formi,ne znam sta je razlog.
          Koljena

          Comment


          • i cela sezona staje u jedan set
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Koljena
              Isforsirao se bio,mada mozda mu se i isplati ko zna.Jednom se tako isplatilo ove sezone,jebes koljena.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Weltschmerz, nisi se kvalifikovao za London
                Nisam našao u pravilima. Koliko najboljih ide u London? Osam kao u pravom tenisu?

                Comment


                • Prvih 16.

                  Comment


                  • Uh dobro je, kakav mec na noz. Ostao sam u igri za prvo mesto, ali nista jos nije ni blizu gotovo. 2 teska meca moram jos da preguram ili nista od prvog mesta.

                    Comment


                    • Care, hvala ti

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        A kao Sock nije na crnoj listi
                        Meni nije, ali Cilkan je odavno na crnoj. Nisam stigao da pogledam, samo sam prepisao bezveze, imam kolokvijume cele nedelje ucim dosta pa ne pogledah. Tacno sam znao da ce izgubiti, vec se igrao prvi gem kad sam nasao spisak...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Uh dobro je, kakav mec na noz. Ostao sam u igri za prvo mesto, ali nista jos nije ni blizu gotovo. 2 teska meca moram jos da preguram ili nista od prvog mesta.
                          Ajmo madrid, vidim da imaš nešto malo podrške Probaj do kraja pa kako ispalo

                          Comment


                          • Kako se raspada ovaj Thiem.

                            Comment


                            • Hajdeee Busta okreeeniii, tituuluuuu doneeesiiii

                              Comment


                              • Uh milimetarski aut je doneo brejk Thiemu na 4:4 . Jos nista nije gotovo, sutrasnji mec moram da pogodim, danas sam se provukao.

                                Comment

                                Working...
                                X