Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma zbog bracketa, sad kad su svi ispali, mogu ovde da pisem, a da ne dolazi do zabune sa vama iz suicide-a, a da ne zauzimam prostor na US Open temi gde se pise o samom turniru i igracima.


    P.s. Mozda da promenim nick pred sledecu sezonu suicide-a, nece me titula ovako, a pogotovo ako ne budem prvi na kraju.
    Last edited by colchonero; 05-09-17, 22:53.

    Comment


    • Aaa, ja zaboravio na to. Verovatno jer nikad gori nisam bio. Kod žena u 1/4 finalu pogodih samo Keys i Coco, a kod muških Nadal i Feda.. bravo za mene

      Comment


      • ne može se na prvo mjesto ako se ne sredjuju tabele, to je jasno

        Comment


        • Uploadovan bracket 134 M 103 Z

          #12 kod muskaraca.

          Hvala Andersone. Eh da sam ga odigrao za finale(a ima dobre sanse) i titula bi bila moguca. Ali ne ja igram na Cilica
          Last edited by colchonero; 06-09-17, 15:03.

          Comment


          • Izvinjavam se dubl partneru, jebiga, bio sam u obavezama.
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Je l' ste zavrsili bracket bolje kod muskaraca ili zena i kako u odnosu na proslu godinu?

              Comment


              • Sad vidim da sam izgleda bio dosta bolji u muškoj konkurenciji iako sam sve vreme tokom turnira bio bolji u ženskoj. Valjda je odlučila završnica , a pogotovo što sam Rafu imao za šampiona

                Comment


                • ja sam kod zena ostao na 103

                  Comment


                  • Pa od četvrtfinala ni ja se više nisam pomerao kod žena Tako da sam ostao na 118...

                    Comment


                    • Dobro je to za cetvrtfinale, vrlo dobro. Koliko si imao kod muskaraca?

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Dobro je to za cetvrtfinale, vrlo dobro. Koliko si imao kod muskaraca?
                        Daleko sam od tebe, imao sam 165.

                        Comment


                        • E da sam igrao na Andersona u polufinalu umesto na Cilica bio bih 2. isao bih sledece godine na USO, ovako zbog te greske sam zavrsio 11. (u stvari delim 10. mesto sa jednim likom, ali je on ispred zbog nelogicnog kontraabecednog rasporeda). Sledece godine napadam nagrade (podijum)

                          Comment


                          • To samo pokazuje koliko je ovaj nas suicide nemilosrdan. Mozes ceo zreb odlicno da pogodis (zavrsis 10. od 13 000+ igraca) i zeznes se samo na jednom paru i ovde budes najgori od 30ak igraca haha. Najteza igra na forumu definitivno

                            Comment


                            • Teško , ali zato zanimljivo

                              Comment


                              • NI će biti opasan na početku sljedeće godine, pola godine pauze je uzeo, zna se šta slijedi nakon toga

                                Comment

                                Working...
                                X