Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    Ma jasta je Olja nego Mara negde pravila pitu za veceru pa nije ni videla
    Gibanicu, pa nisam ni gledala, još se čudim što ga nema na lajv rezultatima.Rek'o nemoguće da još nije počeo...
    Kakav blam jbt

    Miša loše stoji za sada...1:1 u setovima i 2:4 u trećem
    Last edited by Marija81; 28-08-17, 22:11.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • E ako je tako posluzi narod sa gibanicom

      Comment


      • Mare svaka cast za tebe milo mi je kad cujem da jos ima zena koje ne hrane muzeve sendvicima i picama,pola rodjaka mi zavrsi na ranisan i infuzije raspade im se zeludac cime ih zene hrane.Hvalila si se ti jos nedje kako kuvas muzu pa zato kazem.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Mare svaka cast za tebe milo mi je kad cujem da jos ima zena koje ne hrane muzeve sendvicima i picama,pola rodjaka mi zavrsi na ranisan i infuzije raspade im se zeludac cime ih zene hrane.Hvalila si se ti jos nedje kako kuvas muzu pa zato kazem.
          Hvala.Ne bi se on kuvanog najeo da ja ne volim...
          Šalim se imam vremena na pretek...
          Miša je u problemu, ako nekoga zanima.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Sraman teniser ovaj stariji Zverev. On ne moze da brejkne ovog polu-amatera koji nije u zivotu odigrao ATP mec...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Sram ga bre bilo, gubi od lika sto se bavi biciklizmom

              Comment


              • Ne da ovo mocni Miso,preokrenuce on ovo.

                Comment


                • To je to brejk u cetvrtom pozdravljam se od USO i prvog mesta.

                  Comment


                  • Vracen brejk.

                    Comment


                    • Covek ne moze od 5 BL nijednu da iskoristi, bilo 9 deuceva.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Covek ne moze od 5 BL nijednu da iskoristi, bilo 9 deuceva.
                        Ti to o Zverevu senioru?
                        Pa treb'o si da prepišeš tip
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Kakav je to (e jbg ne znam sta da napisem, jer smo pricali da ne zovemo igrace drvo,bot, itd. a ja ne znam koju rec da iskoristim da ga opisem) majko mila, uzeo je cetvrti set nekako, ali jos uvek mislim da ce da izgubi.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Kakav je to (e jbg ne znam sta da napisem, jer smo pricali da ne zovemo igrace drvo,bot, itd. a ja ne znam koju rec da iskoristim da ga opisem) majko mila, uzeo je cetvrti set nekako, ali jos uvek mislim da ce da izgubi.
                            Kakav je to - čudan igrač
                            Preokrenuće, mora...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • To Miso majstore,kakva legenda istraumira pola foruma nocas.

                              Comment


                              • Hvala ti Miso za pobedu i prolaz dalje, ali necu te vise nijednom tipovati. Neka hvala, dosta mi je i ova pobeda sto se tebe tice. Srecno tebi na turnirima, ali ja sam sa tobom zavrsio za bar neko duuuuze vreme, mozda zauvek.
                                Last edited by colchonero; 28-08-17, 23:59.

                                Comment

                                Working...
                                X