Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ajde ledeni glavu gore...uvek moze gore od goreg
    Da oce to bolje vec jednom...piii...

    tt sa A5 u inat Mi6
    To se šefice slažem sa vama

    Kolo srece se okrece partneru i samo nastavi sa dominacijom

    Comment


    • Kako li mislite da će Kačanov sa onom skalamerijom od forhenda zaustaviti moćnog Sugitu na ledu od podloge

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Kako li mislite da će Kačanov sa onom skalamerijom od forhenda zaustaviti moćnog Sugitu na ledu od podloge
        To sam i ja hteo da posavetujem dubl partnera. Sugita igra fino bas, a Karen gresi previse, mada moguce i da ga dobije
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Jel to opet zavlacis po obicaju Shminka

          Comment


          • Slazem se sa sminkom, ja sam se dvoumio izmedju Sugite i Donaldsona, ali eto izabrao sam Amerikanca.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              Jel to opet zavlacis po obicaju Shminka
              Samo sam zabrinut, idalje su nekako u prvom setu, ko zna kako

              Comment


              • Uze Rus 1 set

                Comment


                • Najopasniji je Sugita kad izgubi prvi set, spoznao je to i Sousa

                  Comment


                  • Linija, ram reketa dvaput, vrh mreže, sve je to spasilo Karena da ne ode na 1-4 u trećem

                    Comment


                    • Necete da slusate maga ove igre jos vam rekao pre pocetka.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Dao sam sve od sebe

                        Comment


                        • Videces ti svoje kad se Bojana vrati [emoji3]

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja sam juče napravio grešku. Bilo je 50-50% između Kačanova i Donaldsona ko će da bude prvi pik i stavim Donaldsona, a da sam stavio Kačanova danas bi Donaldson bio prvi pik
                            sigpic

                            Comment


                            • Da ne bi bilo zabune, danas tipujemo duele četvrtfinala

                              Comment


                              • Dobro sto mi ne rece juce da lupam shminka
                                Mislila sam da si igrao na Hacanova...zato sam Bojanu pomenula
                                Ili si promenio opet?

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X