Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na vrijeme mi se javilo da je bolje u rijeku skočiti nego povjeriti život moćnom Griletu

    Comment


    • Pokvari mi planove Bugarin, hteo sam njega sutra I onda da biram ko ce da osvoji Roger/Rafa, sad ce Hasse izgibiti od Diega

      Edit: mozda I nece, sad vidim da vodi 4:0 u h2h
      Last edited by mark !t zer0; 10-08-17, 23:13.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Prije će ga Haase dobiti nego Griša

        Comment


        • Kakav majmun ovaj Dimitrov, ide na listu i on. Gledaj bre cetvrtfinale Mastersa Svarcman-Haase hahaha
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Dobro, Schwartzman je ozbiljan teniser ove sezone, kontam i da mu odgovara ova podloga

            Comment


            • Shminkeru gde udaramo danas, ja nemam izbor, Hasse ili Mannarino
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nekad je bolja opcija biti bez izbora

                dug je dan, vidjet ćemo šta će mi se ukazati
                Last edited by shminka; 11-08-17, 10:08.

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Mislis?
                  Izgleda ipak ne
                  Originally posted by ledeni 80 View Post
                  Poslusaj Maru slobodno,a dokle ces da doguras videces i sam
                  Donaldson je ovo morao da dobije, ali ne, on prokocka 6:0 i 2:0
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Kako je sminka iskusno izbegao Dimitrova, sve nas navukao, i onda promenio tip, odlika najboljeg u igrici.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • To stalno radi,a malo nas provali
                      Maro Maro

                      Comment


                      • Haase

                        Comment


                        • Nije nam Shminka kriv, na vreme nas je upozorio da ce Grishsa da chokne, samo sto su meni svi igraci koje sam razmatrao kao alternative ( Donaldson, Monfis pa i Nadal) takodje choknuli, tako da mi dodje na isto
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Shminka ne sme da ide protiv Denisa

                            z3 compact using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Sad gledam pikove. Vi ste igrali na Hasea protiv Federera
                              A jasno je kao dan da finale igraju Saša i Federer...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Nismo, igrali smo na Robina juce.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X