Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    A pa necemo sad da preterujemo Nema tih suicide poena koje bi voleo vise nego la desimu(décimu)
    Ne sumnjam... Ipak ja se nadam da Novak uzme više taj 13i GS...da razbije maler...A ako dobije Rafu što da ne, nadam se da ćeš onda u finalu navijati za njega.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Realno ako prodje Nole a ne osvoji, imacemo 99,9% osvajaca GS a mozda i vise njih.
      Pa ima raznih kombinacija svako već ima nekoga iskorišćenog tako da se može svašta desiti bar će i tu biti zanimljivo

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ne sumnjam... Ipak ja se nadam da Novak uzme više taj 13i GS...da razbije maler...A ako dobije Rafu što da ne, nadam se da ćeš onda u finalu navijati za njega.
        Takođe i ja jedva čekam da razbije malerozni

        Comment


        • Madrid, šta bi ovde od silnih osvajača RG-a?
          Nole počistio suicid Ili bolje reći bar je ovde prešao igricu

          Comment


          • Nole car, ne dozvoljavaju mi on i Pepe da padnem u totalnu depresiju pre W kad sam vec u nokdaunu. Em sklonio sebe sa Rafinog puta, a i u suicideu se dobro pokazao.

            Mislim Thiem moze dobro da odigra, nikad se u tenisu ne zna, to je GS polufinale, ali u principu kada bi pre zreba birao izmedju Novaka i Thiema verujem da bi Rafa uzeo Thiema.

            Comment


            • Svakim danom sve vise pokazujes pravo lice. Najsrecniji se kad neko drugi pati. Uzas.
              sigpic

              Comment


              • Vlajko, dobro smo rekli, klasicni liberal.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Zbog njega i takvih kao on moraju zidove da se prave, umjesto da se ruse.
                  sigpic

                  Comment


                  • Madridjanin,beskrupulozni liberalni kapitalista koji slijedi uz to Frankovu fasisticku doktrinu navijajuci za Real Madrid.Ne valja ti sto bastinis pogresne vrijednosti.

                    Comment


                    • Hahaha koji ste vi kraljevi.

                      Inace komentar je vise bio upucen na RG a suicide tek sporadicno, slucajno se pogodilo, tek sam se sad setio (posle Nemanjinog komentara) da su ostali igrali na Noleta.
                      Last edited by colchonero; 07-06-17, 23:39.

                      Comment


                      • Madridistabje socijalista, on je Bernie boy.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ili jos gore kao Makron, te jeste socijalista, te nije. A jeste.
                          sigpic

                          Comment


                          • Duplo slavlje za madrida.

                            Comment


                            • Sad sam i ja socijalista haha. Dobro ajde dobro samo da ne odemo previse u off, posto vas poznajem.

                              Comment


                              • Mi smo mislili da tebe poznajnemo, ali sad vidimo da si najobicniji socijalisticki kolaborant. Sramota da sam te nekad nazivao drugom i komunistom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X