Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolaborantima

    Esi video madriđanine šta mi napravili.. eh kada se družiš sa manguparijom, iskvare te dok kažeš keks, a zamisli tek njihov višegodišnji uticaj ovde.. zato dooooobrooooo otvori oči...

    Spoiler
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Moram da priznam lukavi su, uticaj im je jak, ali jos ti odolevas, stavise vrlo dobro se ti "boris i drzis" sa njima bar za sad. Ali nece Vladan stati dok ne okrene sve na svoju stranu.

      Comment


      • Svi ce i prolaziti dok se ne promjene pravila prepisivaci

        Comment


        • kawhi leonard, ne mozes sad da se ukljucis u igricu, moras od prvog dana turnira da igras.
          Sledeci turnir je Wimbledon, pa nam se pridruzi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Svi ce i prolaziti dok se ne promjene pravila prepisivaci
            Nemaš dokaz

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Svi ce i prolaziti dok se ne promjene pravila prepisivaci
              Da, da Mrki to je nažalost tako
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Svi ce i prolaziti dok se ne promjene pravila prepisivaci
                E ,baš nije tako
                Ja uvek igram po svom

                Džoni
                Duboko si me razočarao...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Zasto Maro?

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Zasto Maro?
                    Zbog ove rečenice

                    Niko da kiksne , čoveče ...
                    Da mi je neko rek'o da ćeš me ti za srce ujesti, ne bih verovala
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Zbog ove rečenice



                      Da mi je neko rek'o da ćeš me ti za srce ujesti, ne bih verovala
                      Nemoj tako Maro to su cisti sportski motivi, nista licno ni o kome. Plus ja nikome ne zelim lose, kad me neko pita za tip ja uvek napisem ono sto bih sam odigrao (kad sam u turniru i odigram najavljeno) i obrazlozim zasto. Napisem nekad i po cenu da konkurenti prepisu i profitiraju u odnosu na mene ako sam pre toga ispao. Nikad ne pisem nesto da bih "presao" nekog i uvek sam maksimalno fer i ne omalovazavam konkurente i cestitam (kao sto cu i sad posle RG) na dobrim rezultatima. Imam svoje favorite (tebe i Velikog zbog dubla, vasi uspesi me obraduju, ali drugima nikad nista ne zameram) A to da se nadas kiksu u sportu je uvek tako. Igras najbolje sto mozes i cekas gresku drugih. Nekad ti kiksnes nekad protivnik, pa onda na kraju sezone vidis ko je bio bolji. Igraci RM sigurno nisu tuzni kad Barsa ostavi bodove negde, ali ako Barsa bude bolja na kraju, pruze ruku i cestitaju (bar bi trebalo). To je sve normalno. Igras najbolhe sto mozes i nadas se dobrom plasmanu i to je to.


                      A za dobre igre svih sam napisao i u Rimu i to je za svaku pohvalu.
                      Last edited by colchonero; 01-06-17, 12:28.

                      Comment


                      • Cuj to da Marija prepisuje,najveci rizik je tipovala,Fognini moze da prsne i da glat izgubi
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • Ja ne znam da li neko prepisuje(verovatno) ali znam da puno igraca to ne radi. Kao sto Dejan kaze Mara, a i ostale dve devojke jako cesto igraju nesto razlicito, nekad se to obije o glavu kao meni i Olji francuzi ili NI-ju na IW cini mi se, ali nekad se i isplati. Rizik je nekad i prepisati, jer dajes puno poverenje toj osobi, a svako nekad pogresi, nebitno koje mesto na tabeli zauzima. Mada ja smatram da je bolje igrati onako kako sam mislis, jer je to nekako vece zadovoljstvo kad nadmudris ostale, nego kad samo pratis nekoga.

                          Comment


                          • Ili odigrati Berdycha i gledati kako gubi prvi set i u drugom brejk zaostatka
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Originally posted by ACM Dejan View Post
                              Cuj to da Marija prepisuje,najveci rizik je tipovala,Fognini moze da prsne i da glat izgubi
                              Ahaha.Biće da sam trebala Kližana da igram Kod mene ti jeona narodna " il' pukovnik il' pokojnik"...
                              A pošto idem na titulu onda mora ovako.

                              Originally posted by madrid View Post
                              Nemoj tako Maro to su cisti sportski motivi, nista licno ni o kome. Plus ja nikome ne zelim lose, kad me neko pita za tip ja uvek napisem ono sto bih sam odigrao (kad sam u turniru i odigram najavljeno) i obrazlozim zasto. Napisem nekad i po cenu da konkurenti prepisu i profitiraju u odnosu na mene ako sam pre toga ispao. Nikad ne pisem nesto da bih "presao" nekog i uvek sam maksimalno fer i ne omalovazavam konkurente i cestitam (kao sto cu i sad posle RG) na dobrim rezultatima. Imam svoje favorite (tebe i Velikog zbog dubla, vasi uspesi me obraduju, ali drugima nikad nista ne zameram) A to da se nadas kiksu u sportu je uvek tako. Igras najbolje sto mozes i cekas gresku drugih. Nekad ti kiksnes nekad protivnik, pa onda na kraju sezone vidis ko je bio bolji. Igraci RM sigurno nisu tuzni kad Barsa ostavi bodove negde, ali ako Barsa bude bolja na kraju, pruze ruku i cestitaju (bar bi trebalo). To je sve normalno. Igras najbolhe sto mozes i nadas se dobrom plasmanu i to je to.


                              A za dobre igre svih sam napisao i u Rimu i to je za svaku pohvalu.
                              Znam, bre. Šalila sam se
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ok onda. Nego izogovarase nas u pricaonici sinoc i jutros haha.

                                Comment

                                Working...
                                X