Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ste svi navalili na engleskog Slovenca, nije mi jasno

    tapatalk
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bedene danas nema pravo na gresku,inace
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Da li ce Bedene postati legenda suicida?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Hrabro Madridjanine,ja se dvoumio izmedju Troickog ali igra protiv domaćeg igrača to je uvek zeznuto..
          Ako me i Bedene proda, moraću da tražim nekog belog maga

          edit: ju tek sam sad provalio da i Bedene igra protiv domaćeg igrača, au naopako
          Last edited by Dekson; 15-05-17, 12:36.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Za to vreme ja imam utisak da Sem Kveri igra tenis samo da bi meni kidao ovo malo živaca
            E, moj Puj...
            P.S. a žalila sam se na drugo kolo
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Svaka čast, nije mala stvar ispasti prije početka turnira. Ko zna koliko će njih krenuti za tobom još danas.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Svaka čast, nije mala stvar ispasti prije početka turnira. Ko zna koliko će njih krenuti za tobom još danas.
                Baš ti hvala
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Vise srece nego pameti
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ajde, ajde, nemoj da si toliko na kraj srca i ljubomorna i Berdo je imao veliku sreću u I setu ..a Slovenac je proigrao bio, tako da su ovi kasnije grčevi Đanlukini samo skratili proces
                    Last edited by miloolja; 15-05-17, 15:07.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne verujem da si gledala mec Mager-Bedene
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Steta za Magera, sreca za vecinu igraca suicidea imao je 1-0 i 4-2 na 4-3 gem loptu onda na 4-4 dugacak gem sa par BL za italijana. Onda su kola otisla nizbrdo.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Ne verujem da si gledala mec Mager-Bedene
                          Hahaha ne može da veruješ šta ja sve gledam, samo što nemam vremena, ali danas baš u tom momentu nisam imala šta da radim, a videla na livescoreu da se nešto Slovenac muči po rezultatu sredinom prvog, pa pošto sam tipovala na njega i uključim da vidim kako to domaći luduje, po običaju. Bzvz je Aljaz ispustio set, servirao da ga osvoji i na gluposti izgubio, ali generalno Iatlijan igrao baš lepo, čisto, bio na svakoj loptici, grizo, iako je delovao da mu ono Sunce uopšte ne prija...dok ovaj drugi, naturlaizovani Englez jedva prebacivao, mlako, njanjavo.. i onda proigrao, ovaj se istrošio i tako... ostalo je istorija da ipak nije bio pomor riba u ovdašnjem ribnjaku....bar za danas.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kakav ce ovaj turnir biti kontra/paradoks Madridu ako i Cilic danas prodje. Ej svi bi prosli.


                            E jbg hteo sam da napisem u spoiler "osim Mare nazalost" da zamaskiram malo, ali ni spoilera nema Maro, kad nece onda nece(a ni tuznog smajlija). Ne brini zablistaces na RG.Vamos

                            Comment


                            • Spoiler
                              kako nema

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Kakav ce ovaj turnir biti kontra/paradoks Madridu ako i Cilic danas prodje. Ej svi bi prosli.


                                E jbg hteo sam da napisem u spoiler "osim Mare nazalost" da zamaskiram malo, ali ni spoilera nema Maro, kad nece onda nece(a ni tuznog smajlija). Ne brini zablistaces na RG.Vamos
                                Ima neg' si ti poleteo...


                                Šalim se... Svi koji igraju od AO su prošli...
                                P.S. Videćeš ti kada ja uzmem Vimbldon...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X