Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Da. Od ruže ?
    Pa dobro, ako nema baš sa pistaćima ili bergamota ..može i od ruže.. mmmmm topi se ...ohhhh
    Moram sutra da ih obiđem
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Mutua Madrid Open 2017

      Posle 2 vrlo duge nedelje bez Suicidea napokon stizemo u spansku prestonicu. Sezona na sljaci se zahuktava posle opipavanja pulsa u Monte Karlu gde je ledeni opravdao ocekivanja da bi mogao da zablista. Vec prvog dana nekima omiljeni masters je pokazao koliko je nemilosrdan i izbacio iz daljeg takmicenja bar polovinu kandidata. NI se poput Rodzera nije ni pojavio na turniru, a doskorasnji lider P4p1 i novi No.1 na race listi Velikiajnstajn su zavrsili takmicenje vec prvog dana. Dekson je nazalost ponovo razocarao svoje mnogobrojne fanove. Kako raste temperatura u Madridu i okolinu pocinje da guta vrucina kao i svakog leta polako je pretvarajuci u pustinju ovih dana, tako raste i temperatura na borilstu kompleksa Magicne Kutije. Sredinom nedelje nas bar sa meteoroloske strane ceka osvezenje uz padavine a onda konstatan porast temperature da bi sledece nedelje ocekivali temperature i izmedju 30 i 35 stepeni. Na terenima kako turnir bude odmicao temperatura sigurno nece padati, vec ce atmosfera postajati sve uzavrelija. Sa presusivanjem reke Mansanares(manzanares) isparile su i sanse mnogih igraca za dobar rezultat ovde. Kao sto rekoh turnir je tek poceo a vec se desio poprilican udar. Bojana je verovatno zadovoljna dugo cekanom titulom u Majamiju opustenije usla u Monte Karlo ali sada zeli da nastavi sa sakupljanjem dosta bodova i mozda i napadom na trofej i World No.1 poziciju na race listi. Za Dzonija aka madrid sve osim podizanja trofeja "kod kuce" bi bila slaba uteha. Mare jedan od najvecih(ako ne i najveci uz Bojanu) favorita ce imati zelju da nastavi sa odlicnim rezultatima koji su ga krasili na poslednjim turnirima. Nemanja ce sigurno zeleti da ucutka sve one koji su mu zamerali i osporavali ulazak u TOP10 a Dejan miloolja i shminka se nadaju da ce im ovaj turnir biti prekretnica sezone i da sada krecu mnogo bolji rezultati i napad na sam vrh. Uzbudjenje ne manjka cak se i mito u vidu ratluka spominje, ostaje nam da vidimo kako ce proteci ovaj turnir. Evo sada par slika

      Topao sportski pozdrav, neka pobedi najbolji.
      Last edited by colchonero; 08-05-17, 22:33.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        cekajte, pa u Spaniji smo, zar ne treba da jedemo njihove specijalitete?
        a i madrid se hvalio da je naucio da sece sunku, pa taman da probamo
        Njam njam
        7089pata covap web.jpg
        plato-de-jamon-MONSALUD.jpg
        spanish-paella-day-fun.jpg
        Ovde su zbog topla 2 meseca vec dosle kajsije, breskve i tresnje sa juga i to solidne velicine i ukusa nisu one najbolje, ali nisu ni one bezukusne, tako da ce i Nole imati sta da jede.
        Last edited by colchonero; 08-05-17, 22:48.

        Comment


        • I churosi, to obavezno

          Sent from my D5803 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Milsim stvarno
            Taman sam krenula da kažem..alo kakva jamon

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Da na slatko sam zaboravio, iako ja churrose izbegavam zbog nacina pripreme, mada im sastav nije kalorican toliko. Nema nista sto se sprema lakse a ukusni su bar ljudima ovde koji su navikli.


              Mene cudi da ko god mi je dosao iz SRB ili kad smo pravili u SRB ukus se 90% ljudi nije svideo. I to sam im kupovao na mnogo razlicitih mesta, gde vaze za odlicne.
              Last edited by colchonero; 08-05-17, 23:00.

              Comment


              • Ja nisam navikla, ali su mi ukusni

                Sent from my D5803 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  cekajte, pa u Spaniji smo, zar ne treba da jedemo njihove specijalitete?
                  a i madrid se hvalio da je naucio da sece sunku, pa taman da probamo
                  Ma , ja to zbog kafe koju pomenu Džoni.
                  Inače ja sam više za neku paeljicu
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ma ja sve to volim nego sam naveo sunku jer je to njihov trademark.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Ma ja sve to volim nego sam naveo sunku jer je to njihov trademark.
                      Si lud da nas služiš šunkom ?
                      Pa treba nas posle napojiti
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Sredicu sa Gangarom to nije problem.

                        Comment


                        • Bilans prvog dana, pola ispalo a neki prošli i na sreću, uglavnom tako i prolaze. Za vikend možete tipovati brojeve lota ovdje.

                          Comment


                          • nadam se da madrid ima dovoljno veliki stan
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Evo ja ću na terasi, ionako ostadoh bez vazduha.... od Pera, nesrećo jedna
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                nadam se da madrid ima dovoljno veliki stan
                                Ma zguracemo se nekako pa makar i krevet delili.

                                Ti si jos u igri tebe bas briga.

                                Comment

                                Working...
                                X