Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve primedbe i sugestije drugari beležite negde, pa kad Bojana u pauzi tamo nov-dec izađe ovde i pita.. ajde sad šta menjamo, dajte predloge.. a vi mojne da ćutite, nego ispišite sve, pa da usledi raprava, debata, glasanje itakoto. Pošto se zimus ćutalo #kažemsamo
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • To se zove strahopoštovanje.


      P.S. Ako nećeš sebi da " prorekneš " titulu, vid' nekako preko veze za mene urgiraj
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Maro ti samom tvojom pojavom unistavas konkurenciju, otkad si ti pocela da igras, svi smo poceli da igramo sa respektom, pa se sada ili osvajaju titule ili favoriti ispadaju na startu..

        Ja stvarno moram da prestanem da proricem turnir, prvo sam "predvideo" Bojanu evo ga sad i ledeni. Morao bih malo na sebe da se skoncentrisem.
        Krenuo si da kiksaš sa svojim tipovima
        Ma ledeni mora da navija za Gofana do kraja ako bi želeo titulu.
        Da kažem Olji ja sam iskreno i zaboravio na kraju sezone za pravila pa sam se tad kasnije uključio , ali od ovih glavnih stvari nemam posebnih izmena da predložim pa zato oko toga se ne bunim tokom sezone pa onda da ćutim na kraju.
        Nego ako budem imao bilo šta zanimljivo tad da kažem, naravno javiću se

        Comment


        • Ma ne mislim konkretno na tebe, nego bilo povika i galame cele prošle godine, pa one tamo...te ovo, te ono , nevalja ovako, ajmo onako, a kada je trebalo konkretno... niko, nigde, ništa
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • KAd se zavrsi WTF, pa do pocetka AOa, ima vremena koliko hocete, tada mozete da dajete predloge, a do kraja sezone igramo po postojecim pravilima i igramo turnire kao i prethodnih godina.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • A brate nisam imao ni srece prvo Nisikori povredjen, a onda Has dobije prvi masters mec u 3 godine i prvi posle 13 godina u MC ahahaha. Nisam ja rekao da ce ledeni uzeti titulu, nego da ce nas zalediti svojim rezultatom, sto vec jeste, posto ovo niko nije ocekivao posle onakvog starta sezone.

              Comment


              • Druže Ledeni čestitam ulazak u finale
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kakva sezona i hvala Maro
                  Nemanja treba biti optimista

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    Kakva sezona i hvala Maro
                    Nemanja treba biti optimista
                    Naravno treba biti optimista
                    Madrid pa kad se rizikuje mora se osloniti i na sreću i mene je prokleti Haas koštao na ovom turniru

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      A brate nisam imao ni srece prvo Nisikori povredjen, a onda Has dobije prvi masters mec u 3 godine i prvi posle 13 godina u MC ahahaha. Nisam ja rekao da ce ledeni uzeti titulu, nego da ce nas zalediti svojim rezultatom, sto vec jeste, posto ovo niko nije ocekivao posle onakvog starta sezone.
                      Meni je dosta ulazak u finale posle ocajnih 3 i po meseca

                      Comment


                      • godio je ledenom ovaj proljetni snijeg, čestitke

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          godio je ledenom ovaj proljetni snijeg, čestitke
                          Sad mi ne treba ni za zutu banku ovaj sneg hvala shminka

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            Kakva sezona i hvala Maro
                            Nemanja treba biti optimista
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              Sad mi ne treba ni za zutu banku ovaj sneg hvala shminka
                              ista stvar, nije padao kad je trebao

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                ista stvar, nije padao kad je trebao
                                Barem na Kopaoniku i Zlatiboru se moze skijati,a jos najavljuju i sutra sneg
                                Meni je Vinjolas igrac turnira ma sta got uradio u Finalu

                                Comment

                                Working...
                                X