Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto se niko nije odlucio da napravi najavu turnira, ja cu je sada na brzinu napraviti. Napravicu samo kratku najavu posto istice vreme, a bice vise izvestavnja za vreme turnira. Igru davanja procenata cu ukinuti, jer je bilo dosta polemike.

    Mozda teniski turnir u Monte Karlu nema toliki prestiz kao kada u njega dodje najbrzi cirkus na svetu, ali turnir u knezevini je svakako vrlo dobar uvod u sezonu sljake i dobar pokazatelj sta nas moze cekati za vreme evropske turneje. Ovaj turnir je za sada osvajan 2 puta pobednik iz 2014 je shminka, a 2015. titulu je uzeo bice. Trenutno turnir nema braonica trofeja, ali svakako ima mnogo pretendenata koji zele da ovaj trofej dodaju u svoje vitrine. Guzva na vrhu se povecala zbog Bojanine titule u Majamiju koju je docekala posle dve susne godine, sto joj je donelo novi masters, povratak na STWT No.1 i izbijanje u sam vrh, cini mi se na 2. poziciju race liste. NI je propustio Itau Miami Open pa ce zeleti jos vise da napadne zavrsnicu na ovom. Bojana ce se truditi da zadrzi prvo mesto i uveca svoju prednost pa joj motiva nece manjkati, posle vrhunske igre u Majamiju i sjajnog predvidjanja pobede Fonjinija u 1/4 finalu kada je svojim znanjem napravila sebi put za titulu, a p4p1 joj dise za vratom i cekace kiks da se vrati na tron. Marija81 je razocarala ranim ispadanjem na debitantskom turniru i sigurno ce zeleti da popravi utisak. Videcemo koje novo lice i iznenadjenje ce nam doneti zemljani tereni, teski i dugi mecevi sa puno brejkova, kako smo to navikli od sljake. Ocekujem bar jednog igraca izvan TOP10 na rang i race listi da stigne do cetvrtfinala. Da li ce nam miloolja bljesnuti, da li ce Dekson zablistati ili ce nas sve zalediti ledeni80 posle razocaravajuceg pocetka sezone? Verujem da smo se svi uzeleli Suicidea posle nekoliko dugih nedelja pauze, druge teme na forumu su dobile sansu za posecenost, ali sada opet pocinjemo sa igrom. Puno srece svima, zeljno iscekujemo da gledamo duele i nadmudrivanje najboljih u Suicideu.
    Last edited by colchonero; 17-04-17, 10:05.

    Comment


    • Šteta za igru davanja procenata koja je bila zanimljiva.

      Comment


      • Ako neko zeli da promeni pik

        Steph Trudel‏ @TrudelSteph
        Philipp Kohlschreiber out , replaced by Pierre-Hughes Herbert.
        Federici Delbonis out, replaced by Damir Dzumhur.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Umalo zaboravih da tipujem

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ako neko zeli da promeni pik
            Zamenila zamenu...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Izbaci nas Pera mnoge. Nadam se da ce mi ovo uz Roterdam biti obrisano na kraju sezone. A taman sam hteo da izdominiram na sljaci. Ali dobro ima jos 3 turnira.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Izbaci nas Pera mnoge. Nadam se da ce mi ovo uz Roterdam biti obrisano na kraju sezone. A taman sam hteo da izdominiram na sljaci. Ali dobro ima jos 3 turnira.
                Meni je Conga prvi pik, a Pera sam ubacila umesto Delbonisa
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ma Jo prolazi.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Ma Jo prolazi.
                    Ako ne prođe, pa onda sam stvarno duduk za ovu igru , sa samo par blistavih momenata u predviđanju nekih ishoda...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ako ne prođe, pa onda sam stvarno duduk za ovu igru , sa samo par blistavih momenata u predviđanju nekih ishoda...
                      Ne vredi Maro baš te nije krenulo

                      Comment


                      • Nemanja mozes li i jedno kolo proci

                        madridisto ocekujem taj intervju ipak sam ja bivsi broj jedan
                        sigpic

                        Comment


                        • Prozivanje nemih posmatrača me ne zanima , oni niśta drugo i ne znaju

                          Comment


                          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                            Ne vredi Maro baš te nije krenulo
                            Ali tešim se
                            Msm ima vas i gorih od mene
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Ali tešim se
                              Msm ima vas i gorih od mene
                              Ko priznaje ,pola mu se dodaje

                              Comment


                              • Jbg završi se moje putešestvije u Monaku, ali svejedno bilo koga da sam mislio da igram danas izgubio je

                                Comment

                                Working...
                                X