Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ove nedelje nas Suicide Tennis World Tour vodi u pricu sa jednim od najprepoznatljivijih clanova na forumu i pokazuje nam kako igrac iz prve ruke dozivljava ovu igru i sve oko nje. U narednom periodu ocekujemo intervjue i izjave drugih igraca. Sa zadovoljstvom mogu da kazem da je Olja aka miloolja nas prvi igrac koji je dao ekskluzivni intervju za SK STWT.
    Evo ga taj dugo cekani intervju, ali sa obzirom na opsirnost i kvalitet odgovora mislim da je vise nego vredelo. Intervju prenosim u celosti bez menjanja teksta ili korigovanja. Namerno nisam postavljao sva pitanja, da bi ostalo nesto i za ostale.


    Nikola(madrid):Zasto si pocela da igras Suicide?

    Olja(miloolja):Pa verovatno kao i svi. Bilo je jel hoćemo, svi rekli hoćemo i krenulo. Učestvovali smo na neki način i u pravilima, tj. pronalaženju nekih rupa u njima, koje bi oni popunjavali i bilo je zanimljivo. Eto za taj period me vezuje i pade mi na pamet admin Apacrow, koga nema jako dugo na forumu, a ona pravila koja retko ko čita, on je sastavio. Smučili smo su se verovatno.

    Da iskoristim priliku (a koristila sam je već nekoliko puta ) pa da kažem da sam nešto slično igrala na fudbalu i bila veoma uspešna, bila druga na kraju sezone. Nakon toga je nisam više igrala, povukla se skoro pa sa stilom. Ovde je malo manje mog stila , ali možda i zato što je fudbal moja prva lubav


    N:Koji ti je najdrazi momenat?

    O: Iskreno takav osećaj nešto ne pamtim, čak ni onaj Masters koji sam osvojila, još nas je bila gomila koji smo ga tada osvojili...Rim beše?
    Možda su mi dragi momenti kada mi se pik muči i tesno pobedi, mada je zparavo to pre neka vrsta olakšanja. Najdraži još uvek nemam... mada eto prvo mesto u dublu 2015. (kako vreme prolaziiii), recimo do sada. To je bio najjači pozitivan osećaj i generalno utisak.


    N:Sta volis u igri?

    O: Slično kao i prethodno, nemam neki odnos da sada nešto wow volim, pre je zanimljivo.. možda mi je drago kada moj favorit na kraju ipak izvuče pobedu posle teške bitke, imala sam dosta takvih momenata.


    N:Sta te nervira?

    O: Ovde već ima mnogo toga Šalim se naravno. Brzo se ružne stvari zaborave, tako je bar kod mene, odnosno da budem preciznija, ne zaborave, ali ne uzimaju za zlo. Iako je bilo preterivanja, nekih verballnih disksuija i raspravnjanja, da ne kažem svađa.
    Ali ma koliko tvrdili da je ovo samo igrica i da je smešno koliko se neki zalažu i iz petnih žila trude da prođu dalje kao da će dobiti ne znam kakvu nagradu na kraju osim čestitki nas ostalih i smajlića, svi, ali svi volimo da pobeđujemo, bez pogovora i izuzetka, tako da nikome ne treba zameriti na pokazanoj želji, trudu i borbi. A možda treba naći meru neku u svemu tome.

    Jednom me iznervirao član, koji više ne igra, ali je stvarno dominirao i ubedljivo pobedio te sezone.. koji me optužio da sam mu obrisala pik. Naravno da nisam, niti bi mi tako nešto ikada palo na pamet. Verovatno je došlo do nekih problema sa forumom u tom trenutku ili je on pogrešio kod tipovanja, odnosno nije ga uopšte ni postavio... ali se zato lično postavio kao da je mu život zavisio od toga. Da li je zbog svega tada odustao od igrice ne znam, inače nikada nije bio nešto aktivan na forumu osim ovde, te se na kraju sezone povukao.

    Umeju takve gluposti da iznerviraju, ali šta da se radi, najgore je raditi sa ljudima i u relanom, a eto i u virtuelnom svetu.
    Nesporazumi su na kraju isto sastavni deo, ali ništa teže i mučnije nego kada ne možemo da se dogovorimo ili pređemo preko tih nesporazuma.


    N: Kako ti je bilo u pocetku, a kako sada? (volja za igrom-entuzijazam, rizikovanje, koliko ti je stalo da stignes daleko itd.)

    O: Pa u početku je definitivno bilo mnogo interesantnije, zanimljivije, dogodovština je bilo puno, podbadanja sa više stila i ukusa, kuknjava, smešnih situacija, normalnih rasprava...i mnogo, mnogo više enntuzijazma apsolutno kod svih je bilo prisutno, koji je i normalan u svakom novom projektu, ali isto tako nažalost on prolazi, kao i uvek u životu.

    U početku sam manje rizikovala, gledala žreb, h2h parova, ali shvatila da ni to nije nikakav garant, jer je ovo ipak igrica na sreću i zavisi često od mnogo faktora, a ne ko je u datom momentu favorit. Sada rizikujem više i zbog slobode i zbog neke glupe priče koja je ovde bila, a i taj veći rizik prerastao je zapravo u stil igre ili prosto rečeno... postao navika.


    N:Sta bi promenila u igri da mozes?

    O: Apsolutno način glasanja, tačnije da ono bude tajno, jer se previše prepisuje... ali to je neostvarivo, tj. nemoguće pošto nema ko to da radi, jer je i velika obaveza i prilično obiman posao. A naravno potreban je i neko od poverenja, sa ponavljam pre svega viškom slobodnog vremena.


    N: Omiljen igrac i turnir?

    O: Novak uvek i zauvek... a turnir Vimbldon, naravno nevezan za igricu, već mi je to generalno omiljen turnir. Divna trava, omiljen mesec u godini, a kao onaj šlag na njihovim jagodama.. Novakova 3 W trofeja. Mada mi je omiljen oduvek bio i najviše velikih mečeva pamtim sa W.

    N: Par reci o dubl partneru.

    O: Ovo je zanimljivo pitanje. Retko dolazi, još ređe komuniciramo, a znao je i da preskoči turnir i da mi ne kaže na vreme, da igram umesto njega (to je dozvoljeno), tako da bi mogli da poradimo malo na komunikaciji, fino si me podsetio...možda opet izdominiramo na kraju

    N: Ocekivanja od ostatka sezone, kao i ciljevi.

    O: Nemam nikakva očekivanja, ali ne bi bilo loše da se malo popnem i vratim u neku zlatnu sredinu, gde sam najčešće i bila, no morala bih ozbiljnije da zaigram. A možda bih i mogla da prestanem da se glupiram, eto koristi od ovog intervuja i tvog entuzijazma.

    I za kraj hvala na ukazanoj časti da baš ja budem prva koju si intervjuisao. .

    N: Hvala i tebi puno, meni je takodje bila cast.

    Comment


    • Šteta što je predugo pa se ne da čitati.

      Comment


      • Pa da, ja mislim da je najbolje da je davala odgovore sa da, ne i ne znam. Ovako kad ima po 3 recenice po pitanju ili kada bi prebacili u usmeni razgovor bi trajalo minut-dva je stvarno predugo.

        Comment


        • Ma pusti notu provokatora...cita taj sve neulogovan, al mene obozava, pa ne moze da odoli.

          tapatalk
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Onaj ko želi da pročita njemu nije predugo, bravo za intervju!

            Comment


            • Lep intervju
              Da li su u planu neke simbolične nagrade tipa pehari,majce,kačketi, vaučeri u apoenima od 10 bodova, piće sa omiljenim moderatorom/kom....itd.
              Mogle bi mlekadžije, obućari i poslastičari malo da se otvore dok ne nadjemo generalnog sponzora
              Last edited by Dekson; 02-04-17, 17:05.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Odličan je intervju.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Videcemo Deksone, za sada nema nista u planu. Ja nemam nista protiv u principu, ali to moraju svi da se sloze.

                  Comment


                  • Originally posted by Dekson View Post
                    Lep intervju
                    Da li su u planu neke simbolične nagrade tipa pehari,majce,kačketi, vaučeri u apoenima od 10 bodova, piće sa omiljenim moderatorom/kom....itd.
                    Mogle bi mlekadžije, obućari i poslastičari malo da se otvore dok ne nadjemo generalnog sponzora
                    Bice svega toga kada sa radom krene suicide EL
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Mozda Ferrari za osvajaca GS.

                      Comment


                      • Sve je ovo pocelo jos na fudbalu, kada smo Olja i ja bili tim, ja kao nisam bio tu a zapravo sam je pustao da tipuje I za mene kako bi se prekalila. I eto sada je sampionka

                        Ja sam njen Ivan Ljubicic
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Cestitke Bojana!

                          Comment


                          • Čestitke Bojana
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Bojana,cestitam na tituli
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • Čestitke Bojana
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X