Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nisam mislila tako.
    Mislila sam u kontekstu, koliko smo bili naivni i lakoverni...sa godinama smo stekli iskustvo i postali oprezniji
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ma znam Maro, zna i Olja, nego je iskoristila priliku da "potkaci" nisko. Prilicno dobro doduse, ali nisko.

      Comment


      • Juuuuu svašta, nisko Koliko danas deca, pa i svi mi provodimo vermena za računarima, pametnim telefonima i sl?
        To što si bio, ne znači da ne treba da budeš i dalje, ali ne u bukvalnom smislu, već što dalje od ovih ekrana.

        Znam Maro na šta si mislila. Igra reči.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Ma znam Maro, zna i Olja, nego je iskoristila priliku da "potkaci" nisko. Prilicno dobro doduse, ali nisko.
          Ako, pa ti opet radi intervju sa njom
          Umesto sa Sanduom, ozbiljnim čovekom ili Vladanom.
          A ako si hteo žensku perspektivu tu je Bojana
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Glupo mi je bilo da pravim sa tobom ili Bojanom jer ne zelim da 3 nedelje pisem o istim ljudima nego sa sto je moguce vise. Planiram Deksona i Nemanju za nesto u buducnosti. Sandu i Vladan bi bili vrhunski izbor, ali se nisam setio.

            Comment


            • Što ti ženska ljubomora opasna stvar....cccccccc
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Glupo mi je bilo da pravim sa tobom ili Bojanom jer ne zelim da 3 nedelje pisem o istim ljudima nego sa sto je moguce vise. Planiram Deksona i Nemanju za nesto u buducnosti. Sandu i Vladan bi bili vrhunski izbor, ali se nisam setio.
                A vala jes' i sebi sam nekada dosadna

                Originally posted by miloolja View Post
                Što ti ženska ljubomora opasna stvar....cccccccc
                Priznajem
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Kako mislite igrica, suicid je puno vise od igrice
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Juuuuu svašta, nisko Koliko danas deca, pa i svi mi provodimo vermena za računarima, pametnim telefonima i sl?
                    To što si bio, ne znači da ne treba da budeš i dalje, ali ne u bukvalnom smislu, već što dalje od ovih ekrana.

                    Znam Maro na šta si mislila. Igra reči.
                    Zbog toga mladje generacije koje su odrasle na igricama i kompjuterima ne mogu da postignu uspeh i proboj ka teniskom vrhu. Za tenis je potrebna dubinska percepcija i akomodacija oka.Ovaj refleks se najviše razvija u detinjstvu, ekrani u velikoj meri to smanjuju i zato će još dugo da se vrti velika četvorka.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Sve čitam i nadam se da je madrid zbario bar jednu, kad tamo on stvarno o suicideu priča.
                      Ja kontam gledaj ovog šmekera iskusnog, malo im suicide priče neke ovo-ono, pa pređe na pravu stvar... Kad tamo nema ništa iza suicidea

                      Comment


                      • Ala ovde se u priči baš dođe do raznih tema
                        Madrid, što se tiče mene pa polako , nisam još ni celu sezonu spojio
                        Luka, džabe si se nadao

                        Comment


                        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                          Ala ovde se u priči baš dođe do raznih tema
                          Madrid, što se tiče mene pa polako , nisam još ni celu sezonu spojio
                          Luka, džabe si se nadao
                          Nema to veze, kvalitet se odmah prepozna.
                          Primera radi doticni Sandugp je prosle sezone igrao od Madrida pa do Sangaja - gde je demonstrativno napustio turnir u Kini i ako nije ispao zbog nepravde nanete njegovom velikom prijatelju. A nakon toga i dalje takmicenje. Znaci osam turnira odigrao covek (majstor) stavise sedam kompletnih a osmi kao da nije ni igrao. I za tih mizernih osam turnira osvojio toliko bodova da je na kraju godine bio sedmi na listi. Da ne pominjemo da nije igrao AO, nekoliko mastersa, pa ni zavrsni (koji je imao legitimno pravo da igra, ali neke stvari se ne mogu kupiti bodovima - princip je bitan).
                          U dostignuca vredna pomena mu se ubraja i to da je osvojio prvi turnir na kom je ucestvovao u ovoj igrici. Neki suicide igraju pa jos malo pa deceniju, a nikada nista osvojili nisu. Covek drzi rekord kao takmicar koji ima ubedljivo najvise bodova u proseku po turniru.
                          Sve je to mladjani novinar Madrid dobro spazio i uvideo, pa nije ni cudo sto mu je doticni idealan pik za neki od narednih intervijua. Medjutim cuo sam da on ima vrlo zategnut odnos sa sedmom silom, tako da tesko da ce ista perspektivni madridista isceprkati...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Vi čas igrate , a čas ne igrate. Ja krenuo prvi put pa ima razlike. Pa sad vi dalje tračarite.

                            Comment


                            • @ luka

                              Samo polako
                              Last edited by colchonero; 30-03-17, 13:11.

                              Comment


                              • Sandu sa nepunih sedam turnira sedmo mjesto, Nemanja sa 20 i kusur turnira deveto mjesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X