Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa normalno da cu da igram na njega, nije to bilo tesko pogoditi
    Kako nije pa mogla si i Saleta i Rogera
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
      Kako nije pa mogla si i Saleta i Rogera
      Pa kako Saleta kad ocekujem da Kirijos pobedi?
      A Role nije delovao dobro protiv Aguta, tako da je i tu sve moguce...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jaojjjj hahaha znamo Bojana da hoces titulu sa dedom, a ne zato sto ce ispasti od Berdiha. Naravno to je potpuno ok i ja bih licno voleo da prodjes Nika pa Rafu u 1/2 da ti ostane RF za finale. Jedino sto nece imati ko da ti baksuzno upise titulu pre meca, posto shminka igra sa tobom u dublu.
        Last edited by colchonero; 30-03-17, 10:36.

        Comment


        • Pa normalno da bih zelela da Role osvoji titulu, nebitno od mog uspeha na suicide-u, ali jednostavno mislim da nece osvojiti Majami.
          Vi strahujete i kad igra Nadal protiv Sele, ali meni je zabranjeno da kazem da mislim da nece osvojiti Majami
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A ne nisam rekao da ne smes da kazes, nemoj pogresno da me shvatis. Hocu da kazem da ti mislis ili pises kako nece uzeti Majami a tvoj suicide plan je da ti on ostane u finalu. Sto ukazuje na 2 stvari ili igras srcem, a ne onako kako mislis ili ne mislis da nece osvojiti Majami (ono sto pises). Ili 3. - po meni malo verovatna, posto nisam takav tip osobe da verujem u to, je da radis protiv baksuzluka. Uglavnom sve je legitimno ja nemam nijedan problem sa tim nego cisto komentarisemo, niko te ne napada.

            Comment


            • Hahaha, dobro je madrid bolan igra igricu iz zanimacije i dosade, ne radi godisnji, mjesecni i tjedni plan za igricu

              Comment


              • To se podrazumeva. Pa valjda to svi radimo tako. Bar se nadam.

                Comment


                • Kirjos uzima Majami. Tačka.
                  A i ti Džoni, odigraš na Nišikorija Posebno posle problema u meču sa Delbonisom.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Nisam imao pojma sta se desavalo na tom mecu. Nema veze Maro cekamo zemlju.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Hahaha, dobro je madrid bolan igra igricu iz zanimacije i dosade, ne radi godisnji, mjesecni i tjedni plan za igricu
                      to nikako ne mogu da objasnim
                      igramo se valjda, a u poslednje vreme ispada da igramo na zivot i smrt, i to zaista a ne virtuelno
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Odakle vam to? Nije se desila nijedna svadja cak nijedna nesuglasica ili "cikanje" od pocetka IW. Mislim jeste da se Mara ukljucila u igru i napravila zemljotres, ali to je proslo. Ja nisam imao raspravu ni sa kim, nemanja i ajnstajn se nisu raspravljali sa Dusanom i Vladanom, vec dugo. Dekson i ti pisete sasvim normalne komentare. Olja i Mara takodje. Ostali retko i pisu. Nije kao da je neka cudna situacija.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Kirjos uzima Majami. Tačka.
                          A i ti Džoni, odigraš na Nišikorija Posebno posle problema u meču sa Delbonisom.
                          Nedovoljna informisanost, nedovoljna posvecenost... Slabo.
                          Igraju ljudi igricu a i ne gledaju meceve.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nedovoljna informisanost, nedovoljna posvecenost... Slabo.
                            Igraju ljudi igricu a i ne gledaju meceve.
                            Ko ? Ja? CIA mi nije ravna
                            Šalim se. Kontam da je na Džonijevu adresu, ali mlad je naučiće...Gde smo mi bili sa 18?!
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Negde napolju sigurno, eto gde smo bili.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • UUUUhhhh Oljice ovo je bilo nisko. Bio sam ja dosta napolju poslednje 2-3 godine zato i jesam ovde sada. Doduse sad sam na pauzi sa tenisom bar 2 nedelje, napisao sam ti vec zasto.

                                Comment

                                Working...
                                X