Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Hahaha sta ga poslasticara, i svi, avanturisti duhoviti i slobodni. A zato ja kad god odem da kupim neki kolac cekam pola sata jer se poslasticari zablenu negde i pobegnu im misli (vrv neka avantura), a posle se nasale. Mada nekad su i prodavci takvi.


    @Bojana
    Svako ubode ponekad. Nadam se da sam te izbaksuzirao sa onim da 2 nisi osvojila turnir i da ces sada nadam se uspeti.
    Samo ti nikad nemoj odustajati
    Tko zna, možda si ti nekoj ovdje princ na bijelom konju.

    Comment


    • Vas troje ste bas blizu s godinama, mogli bi vrlo dobro da se druzite i van foruma. To bi bilo super kul.
      sigpic

      Comment


      • Kojih sad troje? Mislim nije da ti verujem za godista, nego pitam na koga mislis, posto si naveo samo 2 "godista".

        Comment


        • Na tebe mislim kao treceg, rekao si da imas 18 godina
          sigpic

          Comment


          • Aaaa ok ok

            Vidim dobro pamtis sa obzirom na godine

            Comment


            • Fabio se ni na kameru nije bio potpisao, a Bojana vec sebi upisala prolaz u tabeli, brze-bolje.

              Comment


              • Pa sprema se za napad na prvo mesto Sutra će biti smena na prvom mestu ili će stanje ipak ostati isto. Biće drama

                Comment


                • Videcemo da li sme protiv svog Roleta da odigra, to jest da li ce njega spucati u 1/4 i uzeti bar na kratko prvo mesto ili ce pokusati na titulu sa njim sto joj fali 2 godine.

                  Comment


                  • Bokica ce odigrati Nika danas
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                      Bokica ce odigrati Nika danas
                      Prava procena , eto Nick će odlučivati o lideru suicida

                      Comment


                      • Pa normalno da cu da igram na njega, nije to bilo tesko pogoditi
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • E moj Madridjanine, dok ti juriš intervjue i uznemiravaš forumašice pp-ovima, Bojana sigurnim koracima grabi ka tituli, a još uvek neće da pokaže virtuelni žreb
                          Ako želiš titule predlažem karantin da ne bi gubio fokus
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Bojana zeznula sve savetnike i juri titulu i prvo mesto

                            Comment


                            • Sam sam kriv sto igram Nisikori samo na osnovu statistike a ne gledam ga vec godinu dana(dosadjuje me njegova igra). Nisam imao pojma da nije ovo onaj stari Nisikori. Realno on sa ovakvom igrom moze do 1/4 ili 1/2 mastersa jedino ako mu se otvori zreb kao sada, a to je jednom u 3 godine. Bolje mu je da kao sto je neko vec rekao napravi pauzu, potpuno sanira telo i onda nastavi, a ne ovako da muci i sebe i one koji igraju njega na suisajdu.
                              Last edited by colchonero; 30-03-17, 10:23.

                              Comment


                              • Pa dobro Nik je dobar izbor ako hoce titulu, ja da sam prosao takodje bih njega birao(pa RF u 1/2). Nego sam mislio da Bojana ne zeli da rizikuje povratak na NO.1, ali ne moze ona protiv Feda, nema sanse.

                                Comment

                                Working...
                                X