Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to i mislim. Primetio sam juce da nisam primetio. Idem da vadim licnu kartu. Tipovacu oko 3.

    Comment


    • NI kao i Djokovic, preskace Majami
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Odlučio se da zajedno jure titulu u MC

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Pa to i mislim. Primetio sam juce da nisam primetio. Idem da vadim licnu kartu. Tipovacu oko 3.
          Obavezno kada se vratis da napises kako je bilo, i sta planiras dalje da radis. Ako nesto pojedes usput, da nam kazes sta si jeo (to pod moranje).
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Obavezno kada se vratis da napises kako je bilo, i sta planiras dalje da radis. Ako nesto pojedes usput, da nam kazes sta si jeo (to pod moranje).
            Hahahahahahahahahahaha
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Pa to i mislim. Primetio sam juce da nisam primetio. Idem da vadim licnu kartu. Tipovacu oko 3.
              Ne. Primetio si juče da nisi primetio, da nije tipovao, ali kasnooo, da si primetio na vreme, NI bi možda tipovao.

              A nisi primetio da si primetio, već si primetio za mark it zeroa, a primetio si da si nisi primetio tek kad je Bojana napisala da ne možda da pronađe NIjev pik od prethodnog dana.

              Zapravo iznenadio si se kako to nisi primetio.
              Last edited by miloolja; 24-03-17, 12:08.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sandu i Miloolja hahahahaha. Istrosio sam reputacije na zalost.

                Sandu evo samo za tebe sada cu da tipujem.

                Comment


                • Verdasco 75%(madrid,rudolf)
                  Dimitrov 80%(straxx,mrkela,monfa,realnost,mare) x
                  Simon 70%(jack,ajnstajn,nemanja)x
                  Karenjo 65%(bice)x
                  M. Zverev 55-60%(dejan)x
                  Cilic 65-70%(shminka)x
                  Sock 65%(bojana)
                  Johnson 70%(boris)x
                  Pouille 50% (luka)x
                  Bellucci 65% (p4p1)
                  Last edited by colchonero; 25-03-17, 08:41.

                  Comment


                  • Sad i ja vidim da mi sistem nije prihvatio tip za prvi dan. U guzvi sam. Desava se.

                    Nije strasno i da preskocim turnir.

                    Comment


                    • Leleeeee imaš i sisteme za ovu igricu, madrid napravio čitavu nauku od nje... a ja igram na Basilašvilija
                      Aaaa pa moram drugi list da okrenem
                      Last edited by miloolja; 24-03-17, 15:42.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • @madrid, ako ti je dosadno uzmi tabelu popunjavaj

                        Comment


                        • Sada sam vidio. Kriv sam jos napadam ljude koji mi hoce pomoci.

                          PS
                          Nije Madrid jedini koji ima sisteme.

                          Comment


                          • A pa dobrar si ti, bilo je ovde i napada da smo brisali pikove, tačnije pik... tako da samo sam te čekala

                            P.S. Još samo Novak da nađe-vrati sistem
                            Last edited by miloolja; 24-03-17, 16:07.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Leleeeee imaš i sisteme za ovu igricu, madrid napravio čitavu nauku od nje... a ja igram na Basilašvilija
                              Aaaa pa moram drugi list da okrenem
                              A i ti Olja igras na mrtvog Gruzijca koji nas je poizbacivao golmilu na IW-u
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pa sad mi to kažeš!!!
                                Eeeee biceeee
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X