Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo naprijed, suicide nikad zanimljiviji
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Evo editovao sam sve. Vidim da je Ruud lako ispao po ocekivanju. Samo sam za Manarina znao, jer sam stavio kao notifikaciju, tako da sam malo bezveze pisao neke koji su vec zavrseni. Upalio sam TV i gledao Basilasvilija tako da nisam nista pisao o tome.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Tako sam i ja prosle godine, sve ispadao u prvom ili drugom kolu.
        Kako je krenulo idem tvojim stopama

        Comment


        • Imam puno obaveza ovih dana dok traje turnir pa sam se namerno samoubio, ostalim igračima puno sreće u nastavku takmičenja. Madrid čestitke na trudu.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Pa sta to bi s'tobom Maro ti najavi titulu,al ispade rano

            Comment


            • Uffff Maro , pa što ode ovako brzo?

              Comment


              • Pas koji laje... hmm

                Comment


                • Dobro bre Deksone pa da si danas prosao a posle i ne odigrao uzeo bi vise poena nego ovako covece. Ja ocekivao bar finale sa obrzirom na najavljenu dominaciju teb i Mare.

                  Sad ozbiljno. Hvala na pohvali.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Dobro bre Deksone pa da si danas prosao a posle i ne odigrao uzeo bi vise poena nego ovako covece. Ja ocekivao bar finale sa obrzirom na najavljenu dominaciju teb i Mare.

                    Sad ozbiljno. Hvala na pohvali.
                    Bar su zajedno ispali

                    Comment


                    • Samo najveci majstori ove igre mogu na svom prvom turniru da uzmu titulu. A Mara ipak nije taj kalibar. Naravno ima vremena, uz pravi rad i velika odricanja, moze ona mnogo...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Pas koji laje... hmm
                        E, pa baš ti tenkju

                        Otišla sam suicid probala nisam...

                        Originally posted by NEMANJA97 View Post
                        Bar su zajedno ispali
                        Samo sinhronizovano sa dubl partnerom...

                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Samo najveci majstori ove igre mogu na svom prvom turniru da uzmu titulu. A Mara ipak nije taj kalibar. Naravno ima vremena, uz pravi rad i velika odricanja, moze ona mnogo...

                        Ko je mene ozbiljno shvatao taj se "zajabunio" u startu.
                        Last edited by Marija81; 23-03-17, 19:46.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Prekinut je mec Haasea. Sta se sada desava sa pikovima?

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Prekinut je mec Haasea. Sta se sada desava sa pikovima?
                            Zbog čega je sad prekinut? Nije mi jasno kad ostali igraju...

                            Comment


                            • Menjaju teren samo zbog mraka

                              Comment


                              • Evo sad su nastavili. Gledam preko bet365(na tv gleda, Juznog) pa se nista ne cuje o cemu se radi. Mislio sam da su ostavili za sutra.

                                Comment

                                Working...
                                X