Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Dobro, toliko logiku mogu da uključim, al na osnovu čega... to ne piše, pa mi deluje onako proizvoljno.
    Pa na osnovu čega? Jel i sam rekao da će raditi ovakve svoje procene da bude zanimljivije? Zato je i rekao da se neko ne naljuti ako bi to njegovo posluśao i zbog toga ispao i ovo je sve bilo u onoj najavi , a i rekao je ako se to održi na narednim turnirima može se javiti i neko drugi za neki naredni turnir
    Edit: ne moraš napasti nečiju volju da ova diskusija bude joś zanimljivija
    Last edited by NEMANJA97; 22-03-17, 14:25.

    Comment


    • Ne znam zašto si se ti baš našao obaveznim da odgovraš, jer tebe ništa nisam pitala, ali def ti je nešto taj ton veoma drčan i bezobrazan.
      A da sam videla da je o ovome pisao, misliš da bih pitala blo šta?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ne znam zašto si se ti baš našao obaveznim da odgovraš, jer tebe ništa nisam pitala, ali def ti je nešto taj ton veoma drčan i bezobrazan.
        A da sam videla da je o ovome pisao, misliš da bih pitala blo šta?
        Našao obaveznim? Nisam znao da je uvreda ako ti neko lepo odgovori jer mi je komentar madrida bio zanimljiv pa zato i znam. Tebi je sve nešto drčno i bezobrazno, to verovatno ima veze sa tim ko ti odgovori pretpostavljam da je neko drugi da bi sve bilo u redu. Prvo ti je bilo ok , a onda posle drugog odgovora odjedanput ti je sve drčno i bezobrazno? A odgovor bio normalan

        Comment


        • Ako je ovo lepo odgovoreno i normalno napisano....

          Pa na osnovu čega? Jel i sam rekao da će raditi ovakve svoje procene da bude zanimljivije? Zato je i rekao da se neko ne naljuti ako bi to njegovo posluśao i zbog toga ispao i ovo je sve bilo u onoj najavi , a i rekao je ako se to održi na narednim turnirima može se javiti i neko drugi za neki naredni turnir
          Edit: ne moraš napasti nečiju volju da ova diskusija bude joś zanimljivija
          ... onda imaš ozbiljan poblem sa vaspitanjem i komunikacijom, te me slobodno zaobiđi sledeći put.
          Last edited by miloolja; 22-03-17, 15:31.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Mislim da si mozda pogresno protumacila njegov ton Olja.

            A ni ja licno nisam bas shvatio ovu igricu mog dubl partnera, a doduse nsiam temeljno ni procitao radi obaveza.
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Dobro možda sma pogrešno shvatila, al kad se već tera mak na konac pa se mešate... onda da pitam.. iako je stvarno retoričko, ne mora niko da odgovori.

              Šta znače ona iščuđavanja na moje pitanje ..na osnovu čega? Šta znače ona pitanja: na osnovu čega? pa jel reko?

              Meni bi normalan ton bio da je samo odgovoreno..reko je to i to... O onom EDITU da ne pričam..
              I posle sam pogrešno protumačila...ili ste vi tako naučeni da komunicirate... nešto jeste.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Mislim da si mozda pogresno protumacila njegov ton Olja.

                A ni ja licno nisam bas shvatio ovu igricu mog dubl partnera, a doduse nsiam temeljno ni procitao radi obaveza.
                Ajnstajne u pravu si
                Ipak mora Olja malo da sačeka na nož, ali dobro Ja sve prepisao , jedino dodao rečenicu koja joj izgleda baš zasmetala
                Nisam odmah dodao smajlije inače sam hteo jer nisam uopšte imao nameru da komentar deluje toliko ozbiljno pa da "izgleda" ko napad
                Edit: kasno sam video tvoj komentar, eto znao sam da ti je edit zasmetao.
                Last edited by NEMANJA97; 22-03-17, 16:07.

                Comment


                • Da objasnim jos jednom zasto sam ovo radio i sta je smisao igre

                  Ova "igra" ce u sustini biti atipican pregled kola. Posle svakog tipa dacu odredjeni broj sansi iskazan u procentima o sansama da igrac sa odabranim tipom prodje tu rundu. Ovom igrom igraci ce imati uvid(bice indikator) koliko se rizik zaista isplati, koliko sreca ima ulogu u osvajanju titule, a koliko dobro analiziran zreb. Takodje ce se bolje razumeti na osnovu statistike i toga dokle ce neki od igraca stici sa razlicitim pristupima, koliko se stvarno moze dogurati na "siguricu", a koliki deo cine naizgled nepredvidjena iznenadjenja. Samim tim olaksacemo igracima da u buducnosti lakse izaberu za njih pravi put i da znaju da li, kad, kako i koliko se isplati rizikovati ili igrati na sigurno po cenu neosvajanja turnira. Igraci ce ovim tacno moci da vide dokle se sa kojim rezultatima stize i koliko cesto se zreb u praksi poklapa ili ne sa onim "na papiru". Cilj igre ce biti pojacavanje konkurencije, smanjivanje ispadanja u prvom danu, tako da puno igraca stize daleko i osvaja veci broj bodova, jer ce imati statistiku da pogledaju kako stici dotle.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Da objasnim jos jednom zasto sam ovo radio i sta je smisao igre

                    Ova "igra" ce u sustini biti atipican pregled kola. Posle svakog tipa dacu odredjeni broj sansi iskazan u procentima o sansama da igrac sa odabranim tipom prodje tu rundu. Ovom igrom igraci ce imati uvid(bice indikator) koliko se rizik zaista isplati, koliko sreca ima ulogu u osvajanju titule, a koliko dobro analiziran zreb. Takodje ce se bolje razumeti na osnovu statistike i toga dokle ce neki od igraca stici sa razlicitim pristupima, koliko se stvarno moze dogurati na "siguricu", a koliki deo cine naizgled nepredvidjena iznenadjenja. Samim tim olaksacemo igracima da u buducnosti lakse izaberu za njih pravi put i da znaju da li, kad, kako i koliko se isplati rizikovati ili igrati na sigurno po cenu neosvajanja turnira. Igraci ce ovim tacno moci da vide dokle se sa kojim rezultatima stize i koliko cesto se zreb u praksi poklapa ili ne sa onim "na papiru". Cilj igre ce biti pojacavanje konkurencije, smanjivanje ispadanja u prvom danu, tako da puno igraca stize daleko i osvaja veci broj bodova, jer ce imati statistiku da pogledaju kako stici dotle.
                    Ustvari su me samo bunile zagrade. Nisam znao šta imena u njima predstavljaju. Sad je sve jasno.
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Znaci u principu da ce igraci znati koliko se stvarno isplati igrati na nekog u pocetku ko ima 99% sansi (primer Federer protiv 400. na svetu), a isto tako i koliko cesto te rizik "kosta" preranog ispadanja. To ce se videti kroz par turnira. Palo mi je napamet posle informacije da jedino NI nema ispadanje u prvom kolu i da jako mali broj igraca uzima titule konstantno. E pa cilj je da se uvidom u statistiku procenata to poboljsa.

                      Comment


                      • sad cu da editujem

                        Comment


                        • Ali na osnovu čega daješ procenat prolaznosti u sledeće kolo određenom teniseru? Šta su ti tačno paremteri, pored pretpostavljam protivnika i trenutne pozicije na atp listi? Kako to računaš?

                          I milsim da nije tačno da NI nije ispadao u prvom kolu. Nije ove godine, ranijih jeste i to na nekoliko turnira uzastopno, a onda je uhvatio zalet.
                          Last edited by miloolja; 22-03-17, 16:48.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Da na to sam mislio da nije ispadao godinu dana zaredom, bilo je pisano o tome u ovoj temi. Evo ti citat iz teksta na osnovu cega.


                            Code of conduct:

                            Igra nece favorizovati nijednog od igraca suicide npr. ako NI odigra Novaka stavicemo 40% a ako Olja to uradi 90%.

                            Dalje, igra ce se truditi da sto objektivnije izanalizira tekuci mec i na osnovu toga da svoju procenu. Pored subjektivnog osecaja u obzir ce biti uzeti forma igraca, uspesnost ATP igraca na odredjenoj podlozi i turniru, h2h, prilagodjavanje uslovima, ucinak protiv igraca iz odredjene grupe(primer TOP20) i ostalo.

                            Comment


                            • Dobro, logično da svašta utiče i kako dođeš onda do procenta od 65% danas na Maua protiv Moa?
                              Imaš neku formulu ili onako odokativno.. to je ono što me zanima.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Trudim se da uzmem faktore u obzir. Mmoh ima par dobrih rezultata(1/2, 1/4) , ali su to slabiji turniri. Mau gubi ove godine 2 meca pa dobije 1. Ima par dobrih "skalpova" i jos uvek je bolji igrac po meni. Nikad nisu igrali. Nijedan ni drugi nemaju uspeha na ovom turniru. Tako da je Mau favorit.

                                Comment

                                Working...
                                X