Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nameće se potreba da se uvede komesar tenisa i u suicidu Mislim da je Vladan pravi čovek za to, poznaje igru, dovoljno je iskusan, duhovit, ume i da pecne, naravano ako želi da prihvati tu funkciju
    @NI dugo smo čekali na Vašu konferenciju za štampu
    Last edited by Dekson; 06-03-17, 08:01.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Ne mogu da budem komesar jer sam papijev trener, onda bi me optuzili da mu pomazem i da on ima poseban tretman. Noto bi mogao biti komesar, ako mu se vrati onih 10 poena.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dekson View Post
        @NI dugo smo čekali na Vašu konferenciju za štampu

        Nisam saznao do jutros da je Rafa izgubio.

        Hvala svima na cestitkama. Ocigledno nisam samo ja iznenadjen. Osvojiti turnir sa Kuerijem? Naravno, da sam mogao, igrao bih Rafu i finalu.
        Last edited by NI; 06-03-17, 13:12.

        Comment


        • Od kad je Nole upao u krizu tako sam i ja na suicidu, ne mogu 1. kolo proći. Moram vratiti formu od prošle godine iz prvog dijela kad sam tu i tamo i do finala dolazio, ovako ništa. Na IW napadamo titulu.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Da nisi i ti izbacio meso iz ishrane?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Hranim se zdravo čips, coca cola i hamburger
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • Hm, onda ne znam gde je problem?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Samo pozitivno Unoffi.. i ka igrici i ka Noletu.. u suprotnom... vidiš
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • @Bojana ne znam ni ja, sve radim po knjigama.

                    @Olja jakako, prema svemu pozitivno, jer kad misliš pozitivno, pozitivne stvari se i dešavaju.
                    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                    Comment


                    • Hahahahah pa ne bih rekla Unoffi da je tako u ovom slučaju
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne znam na koji slučaj misliš? A u oba jest
                        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                        Comment


                        • Sreca te nema jos neka hiljadarka, pa da mora ponovo da glasamo
                          Last edited by Dekson; 06-03-17, 14:34.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Simpatican mi decko ovaj madrid. Vidi se da je pun entuzijazma i elana, ima zelju da izdominira ovde, ali shvatice i sam uskoro kakve se ovde sve malverzacije vrse i koliko je nepostena igra (da ne kazem nelegalna).
                            Pa ce mu biti jasno zasto najbolji igraci ne igraju ovo.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Nisam se uvredio za Cipolu. Šta ti rekoh? Baš me briga, tvoji stavovi su pogrešni. Šta će mi pomoć za sport koji najviše pratim??? Ti znaš koji je moj stav? Nikad ne bih rekao takvu stvar , samo kažem pomoć mi ne treba. Papiju više njih dišu za vratom Na Roterdamu i Akapulku je bio iza mene Jedino na AO ispred jer sam tu malo više rizikovao. Jedva čekam novi okršaj na IW

                              Comment


                              • Partneru cestitke na tituli, zesce sam se smorio zbog novog izgleda foruma, i zbog toga sam propustio dva turnira.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X