Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
    Ko se danas svađao? Kako sam to propustio?
    Ma to ti je pametno što nisi puno na forumu, i ja jedva čekam da prodje zima pa na teren. Evo već dve sezone ne igram u balonu hladno mi je, pa prosipam pamet ovde po forumu.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • U Akapulko će sigurno neko osvojiti titulu nas trojica imamo Nadala (dejan, madrid i ja) i Kverija ima Ni. Nisam baš očekivao da će Kveri dobiti, ali eto sad se nadam prvoj tituli

      Comment


      • I ja takodje.Steta sto nije bila na AO ali svaka titula je dobra. Iako Nadal izgubi, to su opet 2 finala(oba sa sacuvanim tipovanjem i sansama za titulu) na 3 turnira sto je dobar rezultat, ali titula je ipak titula.

        Comment


        • Ni, čestitam na tituli
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Bravo NI Ja sam Kverija još u 2. kolu hteo da upotrebim umesto Soka, ko bi se nadao da će osvojiti u ovako teškom žrebu.
            Last edited by Dekson; 05-03-17, 06:38.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Auuu ala me Kveri iznenadio Bravo NI

              Comment


              • I od mene iskrwne cestitke. Ne mogu da verujem da padam 2 puta na Rafu u finalu.

                Comment


                • I naravoučenije glasi...?

                  Bravo NI!
                  Čuj Kveri..ojojjj j
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Naravoucenije glasi ne predaj se i budi uporan(kao Rafa), titule ce doci.

                    Comment


                    • Meni drugo finale, valjda će uskoro stići i titula

                      Comment


                      • Jel' ima negde Race lista za singl, kao sto ste stavili za dubl.

                        P.s. Ajnstajne, vodimo!

                        Comment


                        • Excel, poubacuj ove bodove, pa postavi listu da je vidimo

                          Comment


                          • Mrzi mene to, samo sam pitao da li ima posto vidim da ste napravili za dubl, pa rekoh da mi nije promakla lista za singl.

                            Comment


                            • Čuj mrzi te, ko bi rekao

                              Comment


                              • Da i ja sam izracunao sad ove sto imaju preko hiljadu bodova. Sve je tacno samo sto ja imam 1901. Izgubio sam finale AO.

                                Comment

                                Working...
                                X