Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da pojasnim jednu stvar u mom komentaru. Ovo sam napisao zato sto ja nisam mogao da udjem na forum, a mozda drugi jesu. Samo kazem da je nekog mozda kostalo dobrog tipa, ako nije mogao da vidi sta drugi igraju, posto sigurno ima nekih igraca koji i na to obracaju paznju. Samo da ne dodje do zablude da ja hocu nekog da ostetim a sebi da pomognem. U mom predlogu oko Barselone ja uopste ne bih igrao. Sta vise, to bi pomoglo ovim igracima koji su pregurali 2-3 dana jer su svi osim Nemanje(svaka cast) ispali zbog Thiema. Ali ako su ostali mogli neometano da igraju i Bojana da belezi ko je sta igrao ,a izgleda da jesu, posto vidim komentare i svi se secaju svojih tipova i niko se ne zali da nije mogao da odigra, onda naravno da nema nikakve potrebe za igranjem Barselone.

    Comment


    • Sledeci je Dubai ?
      Svaka cast Nemanja
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Hahahaga vidim na forumu nastao čitav haos zbog ovih kvarova. Jaooooo, ali trebam se sad setiti šta sad dosad igrao na ovom turniru sam nekako slabo obraćao pažnju i samo ubacivao. Još jednom šteta za onoga ko nije uspeo zbog problema sa forumom da se takmiči. Valjda ću se setiti svega da bih mogao do kraja prognozirati. Bedak sa ovim problemima... Mene jedino nervira za tipove jer se nekad posle podsetim šta sam imao , a ostalo mi nije problem

        Comment


        • Sta je ostalo nemanji od tipova? Jel moze da uzme titulu i tako postane prvi igrac koji je uzeo Roterdam?

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Sledeci je Dubai ?
            Svaka cast Nemanja
            Svi meni čestitate , a i meni ostala još 2 kola do kraja turnira da prođem

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Sta je ostalo nemanji od tipova? Jel moze da uzme titulu i tako postane prvi igrac koji je uzeo Roterdam?
              Ni ja nisam skroz siguran , valjda ću se nekako setiti

              Comment


              • Ja mislim da je Roterdam neko vec osvajao...
                A Nemanja pokusaj da se setis, ali u svakom slucaju tipuj za sutra

                Sent from my Z3 compact <3
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bravo i za Bojanu koja se potrudila da ispravi greške koje su nastale zbog haosa na forumu
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                    Svi meni čestitate , a i meni ostala još 2 kola do kraja turnira da prođem
                    Jedini si preziveo danas, to je za svaku pohvalu.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Da je ovo SK suicide EL svi pikovi bi odavno bili zapaceni na drugom serveru, mjera bezbijednosti. Zato ce biti A licence i ogranicen broj ucesnika, profesionalnost na nevjerovatnom nivou. Podrska 24/7
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ja mislim da je Roterdam neko vec osvajao...
                        A Nemanja pokusaj da se setis, ali u svakom slucaju tipuj za sutra

                        Sent from my Z3 compact <3
                        Imam neku aplikaciju u kojoj pratim pa ću sad preko nje pokušati da se setim

                        Comment


                        • Što bi reko Bobi Fišer: Volim ja i pobednički mentalitet i dobru psiholgiju, ali najviše volim dobar potez
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Jedini si preziveo danas, to je za svaku pohvalu.
                            Od tenisa uvek puno očekujem pa nekad ovde i previše rizikujem

                            Comment


                            • Nije niko osvoji Roterdam znam sigurno, jer se secam svog posta. Ja sam pitao da li i kako moze da se sazna da li postoji neki turnir osim GS koji nije osvojen i bas si mi ti odgovorila(hvala) da jedino sto mogu da uradim je da pogledam arhivu tabela. Tu sam pronasao da osim 3 GS (uhhhh Rafa) nisu osvojeni jedino Roterdam i IW.

                              Comment


                              • Auf još da se setim koga sam imao u sredu i sve dileme sam rešio

                                Edit: setioooo sam se. Sad su mi tu sve moje prognoze
                                Edit: sad kad vidim žreb Zakopali su me Čilić i Tim. Tako da ja u subotu ispadam! Madrid ništa od osvajanja Roterdama!
                                Last edited by NEMANJA97; 17-02-17, 23:41.

                                Comment

                                Working...
                                X