Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajem 100 poena vise, ali samo za pobjedu, mastersima. Evo razlike izmedju finala i pobjede:

    Code:
    	F	W
    GS	854	2054
    Wim	432	1632
    IW&M	491	1491
    1000	221	921
    500	221	821
    WTF	509	1009
    Last edited by NI; 24-01-17, 21:23.

    Comment


    • Odlicno NI, takvo ce bodovanje biti u SK EL suicideu
      sigpic

      Comment


      • Hoće li i taj novi sucide biti leglo namještanja kao ova Liga prvaka u košarci?

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Dajem 100 poena vise, ali samo za pobjedu, mastersima. Evo razlike izmedju finala i pobjede:

          Code:
          	F	W
          GS	854	2054
          Wim	432	1632
          IW&M	491	1491
          1000	221	921
          500	221	821
          WTF	509	1009
          Ne znam sto se nisi javio pre pocetka sezone, jer ti je sad trebalo par minuta da smislis
          mogli smo par dana da se dogovoramo i nadjemo zjaednicko resenje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ne znam sto se nisi javio pre pocetka sezone, jer ti je sad trebalo par minuta da smislis
            mogli smo par dana da se dogovoramo i nadjemo zjaednicko resenje
            Trebalo mi je sat vremena i nisam zadovoljan sa ovim sto sam napravio. Ali, sugestije, predlozi i slicno su dobrodosli.

            Comment


            • Po meni je suvise velika razlika izmedju pobede i ostalih kola po ovoj tvojoj listi. Ako osvojis GS mozes komotno da pauziras 5-6 turnira i uz malo srece da ih niko ne osvoji (neko iznenadjenje u zrebu) ostanes na prvom mestu. Za to vreme jedan isti igrac moze da odigra finale istog tog GS-a i jos pet finala mastersa zaredom i i dalje ce biti iza tebe, a to isto nije fer i nije realno. Ja mislim da ovako nije lose, treba da se ceni ulazak u polufinale za listu, ali titule da budu prestiz. Radije bih imao 3X1 i 1X2000 nego 4 puta 710. Realno pre ce ljudi pamtiti Vavrinku nego Voznjacki ili Marsela Riosa (iako je imao talenta i strasan osecaj u ruci), ali i lista se ceni kao i kontinuitet.

              Comment


              • Jbg suvise razmisljanja danas, mislim da ce me kostati. Obojica podizali nivo igre iz kola u kolo. Rekao sam da cu 85% odigrati Gofana, i hteo sam, ali ne zato sto sam bio siguran, nego sam gledao misljenja drugih, a vecina je iskoristila Grigora pre ovog meca. Onda su me NI i kladionice psihicki unistili i odigrao sam bez ikakve sigurnosti maltene na eci peci pec. Prvo kolo gde nisam gledao sebe (iskreno ne zato sto sumnjam ili sam nervozan, vec zato sto nemam ideju) vec sta su drugi odigrali. Lako me moze skupo kostati. Prvi dan da nisam optimistican. Verovatno fali neko da me neko trgne

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Dobro onda Dimitrov (Gofan) ne treba mi nijedan od njih dvojice u nastavku, ako prodjem.
                  Pusti Mrkelu, sabotira te

                  Comment


                  • Hvala p4p1

                    Comment


                    • Zaboravio sam jednu stvar. Nije dozvoljeno da prvi i drugi igrac budu iz istog meca. Razumijem logiku. Ako prvi pik odustane, automatski dobijas. Moja logika je donekle drukca.

                      To pravilo nije neki problem u ranim kolima, ali u kasnijim jest. Zato mislim da ne bi trebalo vaziti u 1/4 finalu i 1/2 finalu.

                      Comment


                      • Naravno da to treba biti dopusteno

                        Comment


                        • Koliko vidim još jedino madrid i Ni imaju šanse da osvoje AO. Sve zavisi od toga ko će pobediti u Švajcarskom dvoboju ? I samo im je bitno da Nadal ode u finale.
                          Ja sam suicid video tek prošle godine i nisam se od starta priključio. Tako da su mi sad ciljevi:
                          -što bolje mesto na tabeli
                          -i borba za prvu titulu!

                          Comment


                          • Da da, jedan od njih dvojice može da osvoji.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Ima tu jedna interesantna stvar. Iako samo NI i ja imamo sanse za titulu, ukoliko Vavrinka i Nadal npr. prodju pored NI-a i p4p1 i Velikiajnstajn i bice ce osvojiti vise bodova od mene. Ako Federer i Nadal prodju Ni ce uzeti manje i od mene i od Velikogajnstajna. On iako nema sanse za titulu ce uzeti vise bodova od nekog od nas dvojice, ako Rafa prodje. Svaka mu cast na tome i naravno prizeljkujem da se to desi(uz pobedu Rodzera sutra), jer mi je Nadal pik za finale.

                              Comment


                              • Ne igram, a možda ću da igram...
                                Primetih jednu zanimljivost ili grešku u tabelama, a tiče se godine.
                                Nije AO 2015, nego treba da stoji AO 2017.

                                Screenshot_5.jpg
                                Last edited by Marija81; 25-01-17, 20:23.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X