Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne mogu otvoriti temu sa pikovima pa cu ovdje ostaviti pik , neka neko prebaci

    sardi (cilic)
    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

    Comment


    • Ni ovde niko ne shvata ozbiljno Sinsi, tankuje se

      Comment


      • bolje da se nije pikao Cinci, ispadoše svi a tek 2.kolo

        Comment


        • Ostadoh sam Ok,sad onda moram da pobedim sam sebe za prvu titulu

          Comment


          • Originally posted by boris84 View Post
            Ostadoh sam Ok,sad onda moram da pobedim sam sebe za prvu titulu
            Bilo je jako puno iznenadjenja, cak i vise nego u Torontu. Vec u Uimbldonu je poceo taj trend? Je li to efekt Olimpijade koja je poremetila program i prioritete?

            Comment


            • Tipovali ste Kverija koji nema pobedu u augustu,a zadnji trijumf mu je protiv Dančevića u Torontu.
              Zatim... Chardy još gori izbor... Zadnja pobeda protiv Čačića u Umagu... Znači skoro mesec bez pobede,a poslednji ozbiljan trijumf mu je bio Monfis na Wimbledonu... Na drugoj strani mreži Opelka koji igra u sjajnoj formi... Ishod prilično očekivan,čak po meni neočekivano dug meč za Opelku...
              Vidim neko je tipovao Ferera. Fere u poslednje vreme gubio od Donskoya i Ramosa-Vinolasa pa ni ovaj poraz po meni nije neko iznenađenje. Mislim da je on taj kome je Olimpijada defnitivno poremetila ritam.
              I za kraj ubica 2. kola-Zverev. Da stavio sam ga kao rezervu,ali samo za to što sam bio siguran u prolaz Johnsona. Pa Zverev isto nije dobio takmičarski meč skoro mesec dana....

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Ni ovde niko ne shvata ozbiljno Sinsi, tankuje se
                A realno ni pogledao zreb nisam. Bio sedam dana odsutan i bez neta, stigao kuci pred meceve i prepisao od brata nota. Tako je to kada te mrzi da pogledas, vec hoces da prepisujes.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Neko bi pomislio možda da je Boris imao bogzna kakve rezultate na prošlim turnirim... kad ono...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Neko bi pomislio možda da je Boris imao bogzna kakve rezultate na prošlim turnirim... kad ono...
                    Nemoj tako, veliki je to strucnjak. A i ti prokleti rezultati mopaju kad tad doci..
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Kad je ispao Veliki Ajni kakve smo realno mi sanse imali?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Neko bi pomislio možda da je Boris imao bogzna kakve rezultate na prošlim turnirim... kad ono...
                        Nisam... I nisam nikakav stručnjak za tenis... Ali ovih par su očito bili rizični...

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kad je ispao Veliki Ajni kakve smo realno mi sanse imali?
                          Jel tako ja isto ne znam sto se zanosi decko, logika je da ako nisam mogao ja, nije mogao niko.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • vidim shminka me strucno ubio prvog dana
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Partneru kome li je bilo gadnije juce obadva pika su nam igrala u 5 setova

                              Comment


                              • Oba bila pred ispadanja i 3-5 u 5. setu gubili, samo sto bi mnogo vece bilo samoubistvo da je Vesely izgubio
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X