Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wimbledon i jeste najslavniji turnir, koga briga za RG.

    Comment


    • Mogu da rizikujem sjutra i idem na sigurnih 1600 bodova ili da ne rizikujem i uzmem 1250. Vidjecu
      sigpic

      Comment


      • Ja mogu da rizikujem i idem na titulu (ali je to prilican rizik), ili da uz znatno manji rizik idem na finale ili da uz minimalan rizik idem na polufinale.
        Videcu sta cu ali titule se broje, ostalo je predaja.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • E moj Kei, taman se ponadam da imam sanse za polufinale i ti izgubis.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Velikiajnstajn
            Daj malo jace angazuj taj razum, provalit ces da ni teoretski ne mozes uzeti titulu
            Teoretski je svakako moguce, ali rizik je prevelik.

            Dok sa tvoje tacke gledista titula mi je nemoguca zbog pogresnog izbora osvajaca. I tu te ja savrseno razumem, ali opet mrzi me da se preterano trudim i objasnjavam ti kako u stvari ti gresis. Najvise zbog toga sto se plasim da ces se ponovo naljutiti i sta smo onda dobili. Ovako nam je lepo zajedno
            Jos samo da ti izbijes na to prvo mesto u igrici i ja na cetvrto i bog da nas vidi .
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Danasnjim ispadanjem Keija i mojim tipovanjem na Endija put ka tituli mi je postao pa slobodno se moze reci nemoguc.
              E sada je pitanje da li igrati sigurno i uzeti 1250 ili 1600 bodova uz minimalan rizik ili nesto malo veci rizik, ili pokusati nemoguce
              Razum kaze jedno, ali titula je titula
              Originally posted by Sandugp View Post
              Teoretski je svakako moguce, ali rizik je prevelik.

              Dok sa tvoje tacke gledista titula mi je nemoguca zbog pogresnog izbora osvajaca. I tu te ja savrseno razumem, ali opet mrzi me da se preterano trudim i objasnjavam ti kako u stvari ti gresis. Najvise zbog toga sto se plasim da ces se ponovo naljutiti i sta smo onda dobili. Ovako nam je lepo zajedno
              Jos samo da ti izbijes na to prvo mesto u igrici i ja na cetvrto i bog da nas vidi .
              Pa to ce ti tako i biti.

              A sad pogledaj svoje pikove iz donje polovine. Odigrao si vec na Gaskea i Endija, sto znaci da prekosutra moras da odigras Stana ili Vinolasa, sto znaci da neces imati pik iz te polovine za polufinale, sto znaci da je titula teoretski nemoguca.
              Last edited by Velikiajnstajn; 29-05-16, 20:37.
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Pa to ce ti tako i biti.

                A sad pogledaj svoje pikove iz donjr polovine. Odigrao si vec na Gaskea i Endija, sto znaci da prekosutra moras da odigra Stana ili Vinolasa, sto znaci da neces imati pik iz te polovine za polufinale, sto znaci da je tituls teoretski nemoguca.
                Pazi stvarno, kako mi je to promaklo Moracemo da se zadovoljimo finalom. Da jbt u drugom kolu sam igrao na Risara .... jao kako sam se sada izbedacio. Nista sigurnih 1600 ili 1250 bodova.
                Imas li ti kakve sanse? Tj ti nemas jer si potrosio osvajaca.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sutra Agut donosi meni i Endiju prvi Roland Garros.
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                    Sutra Agut donosi meni i Endiju prvi Roland Garros.
                    Veliki si prognozer, sjajno si pogodio Ramosa ali ti nije dovoljno da Agut pobijedi Novaka. Mora dobiti i kolo, ili cak dva, iza. Tako ad je Mari bitno blizi tituli nego ti.

                    Comment


                    • Ma znam NI, upropastio me Nadal odustajanjem
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • Tipujemo za sutrasnje meceve, samo da znate
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Mislis cetvrtfinala donjeg dela zreba?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Poenta igrice je da se tipuje svaki dan, zasto ne danas?
                            sigpic

                            Comment


                            • Tipovat će se sutra, umjesto danas, inicijalno nije planirano da se tipuje u četvrtak

                              Comment


                              • Pa kako da se tipuju mecevi kad se ne zna ko ce da igra u qf u gornjoj polovini zreba?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X