Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve sam pogodio, kad mi kapiten David dodje do pobjede, eto me u top 5

    Kazem vam da je u pitanju maraton, samo pametno i disciplinovano.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pa mislim da bi onda bilo fer makar na kraju sezone da se na svim slemovima objedine cetvrtfinala kroz jedan pik. Sta mislite?
      Meni je zanimljivije, a i teze da igramo kao sto je sad.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ma glupo je menjati ljudi, sta ima veze, sto je teze to je zanimljivije.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Vladan kao Vilander. Prica jedno, kladi se na drugo.

          Comment


          • idemo Simona po AS idemooooooooo

            Comment


            • Muguruza mora 3 da odservira
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ufffffffff pa šta bi Sok? E jbg eto ga i moj prvi kiks i to na debiju na GS-u. Tako da sad moram se zadovoljit trećim kolom , ali biće bolje

                Comment


                • Meni je drago sto je Troicki prosao dalje i sto me oborio kad nesmem da ga stavim kao pika protiv Simona

                  Comment


                  • 2x postavljam isti pick kako bi svi vidjeli majstorije više puta i da ostane upečatljivije kako se osvaja titula. Ledeni to još nije vidio pa da mu ispunim želju.

                    Comment


                    • Da vidim i to cudo na RG

                      Comment


                      • Partneru pa kud nadje Simona, ja jos napisao tamo u temi RG da dobija sigurno Viktor, jbg mora i on jednom
                        Ako nista drugo bar ja nisam ispao vec prvog dana
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Partneru pa kud nadje Simona, ja jos napisao tamo u temi RG da dobija sigurno Viktor, jbg mora i on jednom
                          Ako nista drugo bar ja nisam ispao vec prvog dana
                          Trebao si to ranije da kazes posto ja ovde na blic ulazim,a tebi zelim da doguras do finala

                          Comment


                          • Danasnjim ispadanjem Keija i mojim tipovanjem na Endija put ka tituli mi je postao pa slobodno se moze reci nemoguc.
                            E sada je pitanje da li igrati sigurno i uzeti 1250 ili 1600 bodova uz minimalan rizik ili nesto malo veci rizik, ili pokusati nemoguce
                            Razum kaze jedno, ali titula je titula
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Lomio sam se između Raonica i Gasqueta, da sam izabrao drugog imao bih otvoren put. Prelaka konkurencija ne motiviše i to je glavni razlog lošijih rezultata.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Lomio sam se između Raonica i Gasqueta, da sam izabrao drugog imao bih otvoren put. Prelaka konkurencija ne motiviše i to je glavni razlog lošijih rezultata.
                                Jbg, da sam smeo da igram na Ramosa, kao sto nisam sada bi put ka tituli bio otvoren.
                                To je ono malo sto fali a devojci srecu kvari.
                                Bice bolje na W partneru, uzecu ja ovde jos koji bodic cisto da nam popravim dubl statistiku, pa onda na put ka najlaksem slemu (gde se nedeljom ne igra i gde se u cetvrtfinalu bira jedan pik - sto je sasvim normalno i logicno) .... tamo idemo po duplu krunu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X