Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svima posebno treba napisati

    računat će vam se Cuevas, igra sutra, postavite pikove za sutra svejedno, u opticaju su svi mečevi sa rasporeda, koji nisu počeli

    Comment


    • Bravo Marine, bravo legendo!
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Nisam ja bez veze stavio Cilica na crnu listu i zarekao se da nikad vise ne igram na njega
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ja zaboravim tu crnu lsitu treba negde da je zapišem. Još ovde sam prošle sezone samo 35 poena uzeo sada mi je bila šansa da osvojim dosta poena, ali ja igram na majstora ove igre Čilkana

          Comment


          • Bravo Čile, majstoru, pridružujem se čestitkama. Kako da napredujem u igri kad uvik pogodim ovakve neke talente?!

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Svima posebno treba napisati

              računat će vam se Cuevas, igra sutra, postavite pikove za sutra svejedno, u opticaju su svi mečevi sa rasporeda, koji nisu počeli
              E vidiš da niko ništa ne prati , ja zato pitam na početku ono što ne znam ili što nije niko pitao pa tako to više ne pitam

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Ja zaboravim tu crnu lsitu treba negde da je zapišem. Još ovde sam prošle sezone samo 35 poena uzeo sada mi je bila šansa da osvojim dosta poena, ali ja igram na majstora ove igre Čilkana
                Na mojoj crnoj listi se nalaze:

                Tomic, Cilic, Dodig, Sijsling, Troicki, Gaske, mozda sam zaboravio jos 1 ali seticu se pa cu dopisati
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pouille razočarao si mene i francuski narod

                  Comment


                  • Kako se na slemovima igra cetvrtfinale (nisam ni jednom do sada igrao slem pa pitam)?
                    Jel dva igraca treba da se pogode ili jedan?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Zavisi kakav je raspored na samom slemu, ako se igra u 2 dana, onda mora oba dana da se pogodi.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • A kakav je na RG? Igra se utorak sreda ili samo sreda?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ja mislim da je u 2 dana, ali nisam sigurna
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Donja polovina u utorak, gornja u srijedu.

                            Comment


                            • Znaci to ce nam malo zakomplikovati put ka tituli.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Teško da nam bilo šta može stati na put. Da se 3 dana igraju četvrtfinala mi bismo opet našli put do titule, u pitanju je preveliki kvalitet.

                                Comment

                                Working...
                                X