Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojana šta je sa ovim forumom, opet šteka u beskonačnost

    Samo mi nije jasno bilo gde ste svi vi bili kada se usvajala ovde pravila, pre TRI I PO godine?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Šta sad nešto što se usvojilo prije tri i po godine treba da važi i u naredne 3 i po hiljade godina

      Čemu borba za WTF, ako se na kraju neće računati

      Comment


      • Olja je broj 1 ako se ne računa nebitni WTF, a ja sam ako se računa od MC-a. NI, objavljuj svoju tabelu redovno da znamo pravo stanje.

        Comment


        • Pa de si bio na početku sezone, šta se sad buniš
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Na pauzi izmedju sezona sam postavila pitanje da li igramo po starim pravilima ili menjamo nesto, niko nije nista napisao, tako da do kraja sezone nemate vise prava glasa.
            Ustvari, mozete vi da pricate sta hocete, ali nece biti usvojeno.

            Sent from my Z3 compact <3
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nigdje u pravilima ne piše da se WTF ne boduje

              Comment


              • Ali ovo je 3.sezona, a proslu smo igrali tako sto sam skinula poene za wtf na pocetku i niko ni rec nije rekao.

                Sent from my Z3 compact <3
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Forume ubrzaj se

                  Ne boduje se WTF? Ako se ne boduje što se uopšte igra?
                  Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                  Comment


                  • Ne boduje se turnir koji nosi 1500 poena, šalite se? Koji je razlog takve odluke? Može li onda da se ne računa AO, bar ove godine?

                    Comment


                    • Prije tri i po hiljade godina se auta nisu vozila, što se sada voze

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Bojana šta je sa ovim forumom, opet šteka u beskonačnost

                        Samo mi nije jasno bilo gde ste svi vi bili kada se usvajala ovde pravila, pre TRI I PO godine?
                        Olja,

                        U pocetku sam igrao teka tako. A onda mi se igra jako svidjela. Cinjenica da tako rijetko osvajamo titule govori da je prava. (S izuzetkom Sandua koji je 100%.)

                        Ja bih temeljito preuredio nacin bodovanja.

                        Prvo, ne uzima se u obzir broj tacnih izbora za pobjedu. (npr. U Uimbldonu dobijas 2000 za 10 tacnih pogodaka. Dok ti u Australiji za isto treba 12 pogodka. Jos veca je anomalija u IW i Miamiu u odnosu na ostale masterse.) U principu ne vidim zasto be se turnir 500 manje bodovao od mastersa.

                        Drugo, WTF je debelo precijenjen. 200 poena po pogotku.

                        Trece, treba da bude potpuno progresivno sa svakim pogotkom. Tako bi se obeshrabila Vladanova strategija.

                        Evo to su samo zapazanja a ne predlozi. Meni je igrica tako zanimljiva da svaki turnir gledam kao sahovski problem. Igrao bih je nezavisno od bodovnog sistema.
                        Last edited by NI; 10-05-16, 06:59.

                        Comment


                        • Još ne piše u pravilima Progledali smo kroz prste za tajno glasanje, dok ovdje ne postoji validan argument zašto se ne bi računao, osim ako nekome nije mrsko da računa, to jedino razumijem.

                          Comment


                          • Nisma konkretno na tebe NI mislila već na ovu dvojicu, mada malo više na shminku, koji samo čeka da dobije neku podršku, da i on da svoj glas protiv, nema veze čega

                            Iskreno da ti kažem, pojma nemam šta piše u pravilima, ni bodovanje kakvo je, niti šta Bojana evo već 3.5 godine radi i sabira i uopšte me ne zanima... samo mislim da je malo kasno pogotovu za retroaktine izmene, ali ovaj WTF nek se računa, što da ne, ionako je tek u novembru..
                            Last edited by miloolja; 09-05-16, 22:47.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Olja,

                              U pucetku sam igrao teka tako. A onada mi se igra jako svidjela. Cinjenica da tako rijetko osvajamo titule govori da je prava. (S izuzetkom Sandua koji je 100%.)

                              Ja bih temeljito preuredio nacin bodovanja.

                              Prvo, ne uzima se u obzir broj tacnih izbora za pobjedu. (npr. U Uimbldonu dobijas 2000 za 10 tacnih pogodaka. Dok ti u Australiji za isto treba 12 pogodka. Jos veca je anomalija u IW i Miamiu u odnosu na ostale masterse.) U principu ne vidim zasto be se turnir 500 manje bodovao od mastersa.

                              Drugo, WTF je debelo precijenjen. 200 poena po pogotku.

                              Trece, treba da bude potpuno progresivno sa svakim pogotkom. Tako bi se obeshrabi Vladanova strategija.

                              Evo su samo zapazanja a ne predlozi. Meni je igrica tako zanimljiva da svaki turnir gledam kao sahovski problem. Igrao bih je nezavisno od bodovnog sistema.
                              Dakle, igrica je preuzeta sa MTFa, samim tim i bodovanje i veliki broj pravila. Mi smo malo labaviji ovde, pa ukoliko igrac preda u toku meca, gleda se zamena, a tamo se za takav pik pada.
                              Isto tako, bodovanje je preuzeto sa MTFa i ako mozes da primetis, oni su se trudili da bodovanja budu dosta slicna ATP bodovanju, ali je nemoguce da budu skroz ista jer se ovde igra svaki dan, a na pravom tour-u bodovi se razlikuju od kola do kola. Zato i pobeda na WTFu nosi po 200 poena, jer toliko nosi i na pravom tour-u.

                              Moj post, nedelju dana niko nista nije napisao, a sad pametujete
                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1458459

                              Dakle, imate fore do pocetka AOa 2017. da predlozite nova pravila, novo bodovanje itd., postojeca pravila se tokom ove sezone nece menjati niti meni pada napamet da sad ubacujem WTF u tabelu. Pomirite se sa tim.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sva sreća da sam pitao i shvatio da nisam prvi dok ne prestignem sve na tabeli koju vodi NI

                                Comment

                                Working...
                                X