Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sutra kad CLayray osvoji titulu, videcu koliko ce vam biti do sprdnje i zajebancije
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      shminka se jedva kvalifikuje na WTF, noto ni u snu ne moze da se kvalifikuje, Sandu je sad odigrao prvi turnir, Vladan igra kukavicki, jedini NI igra posteno i ide na titulu svaki put.
      Sandu igra prvi turini pa BUP titula! Samo da ovim ne ureknem sutra Nolenceta.
      Pocetnicka sreca 100%
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sandu,

        Mladi set momci, volite salu... Sve je to u redu.

        Ali cure se trude. Postujte to.

        Comment


        • A kako ti Sandu znaš da sam prepisala od Bojane? Mislim otkud ti to?
          Nije prvi put da rizikujem, naprotiv, dok nisam bila prva (a to je od IW ove god, pto i nije dugo) rizikovala sam mnogo, baš mnogo inikada nisam skupljala poene.. a prepisivala u prvoj godini jesam, tu i tamo , ali jesam, sada izuzetno retko..ove god DVA puta.

          Moram dobro da razmislim o svemu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Sandu,

            Mladi set momci, volite salu... Sve je to u redu.

            Ali cure se trude. Postujte to.
            Naravno da postujemo. Pa neka ti one same kazu kakav sam prema njima i sta misle o meni a i sta ja mislim o njima.
            Sad ce odmah i jedna i druga u glas: Magarcina!!!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • NI, potraži u statistikama kad je debitant osvojio titulu i kad su oba igrača iz dubla osvojili isti turnir, još dubl debitanti. Tu će se odmah vidjeti klasa, dalje ne treba. Da ne bude da je slučajno sve je najavljeno prije početka turnira, čim je viđen žrijeb imali smo sliku u glavi kako ide do kraja, šahovsko razmišljanje, Kasparov je ponosan na nas.

              Comment


              • Svaka cast momci, najjaci ste, kao Beni Rajh iz zenita, gledao po pet kapija unaprijed. To neki nikad nece znati ni moci. To je ono sto odvaja nas koji smo suva klasa, od njih.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  sutra kad CLayray osvoji titulu, videcu koliko ce vam biti do sprdnje i zajebancije
                  E sad nemoj preterivati!
                  Ode ova koalicija i savezništvo očas posla... Ja ispadnem ranije, NOvak osvaja, uvek bilo, dobor uglavnom, jedan jedini put samo zajedno osovojili..
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Sandu,

                    Mladi set momci, volite salu... Sve je to u redu.

                    Ali cure se trude. Postujte to.
                    Ne vredi NI, ti si dzentlmen, za razliku od ovih.

                    Sent from my Z3 compact <3
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sve bi bilo super da Rafa nije zeznuo stvar
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Ja ću samo radi Olje popustiti malo na narednom turniru. Nema smisla da svaki turnir budem ispred otkad sam shvatio ozbiljno i studiozno ovu prelijepu igru, a da rang lista pokazuje drugačije.

                        Comment


                        • Postavljat ćemo ubuduće tipove bijelom bojom

                          fakat miriše bijelo

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            NI, potraži u statistikama kad je debitant osvojio titulu i kad su oba igrača iz dubla osvojili isti turnir, još dubl debitanti. Tu će se odmah vidjeti klasa, dalje ne treba. Da ne bude da je slučajno sve je najavljeno prije početka turnira, čim je viđen žrijeb imali smo sliku u glavi kako ide do kraja, šahovsko razmišljanje, Kasparov je ponosan na nas.
                            Jos cete da me navedeta da navijam za Marija sutra.
                            Spoiler
                            sto sam tako nesto i pomislio.


                            Ko ti je branio da do sada igras?

                            Comment


                            • Dzaba, opet ce da prepisuju
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Ja ću samo radi Olje popustiti malo na narednom turniru. Nema smisla da svaki turnir budem ispred otkad sam shvatio ozbiljno i studiozno ovu prelijepu igru, a da rang lista pokazuje drugačije.
                                Ne dozvoljavam ... ili da tankujemo za RG ipak? Sta mislis?
                                Da cepnemo mi i ovaj Rim, pa cemo se posle sprdati?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X