Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Vladan je samo imao Djokvica, on je tako planirao i ostvario svoj cilj 600 bodova.
    A Olja ti je zabila noz u ledja.
    Jos gore, on pocinje igru sa ciljem da dodje maksimum do finala, pa cak se i Radwanska tripuje da moze da osvoji

    a sto mi olja zabila noz u ledja, to jos nisam shvatila?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nećeš nas posvađati Sandu, džabe se trudiš i ti i svi ostali dušebrižnici. Znam ja vrlo dobor da je vama ovo zanimljivo... ali no pasaran!
      Morao bi do sada da nučiš u životu, jer nisi klinac, da kada se dve žene udruže...ćao, doviđenja!

      Zar nisi kritikovao danas Vladana što igra sigurice?
      Nož u leđa?????

      Nije više ni interesantno ovo vaše kao prepucavanje
      Last edited by miloolja; 07-05-16, 22:55.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        nemaš ti Sandu pojma, što pre shvatiš bolje po tebe.
        Evo opet pocinjes da vredjas, a za razliku od tebe ja argumentovano i stalozeno iznosim svoje stavove. Vidi se ovde iz aviona ko je u pravu i ko ima pojma
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Unofficialpage View Post
          Nemam ni ja partnera zvuči mi malo **derski, da izvinite na izrazu pa sam za tajno.
          Ako Bojana ode u penziju, možemo mi postati partneri, ali čisto profesionalno...mada vjerujem da ću iz početka biti loš, veliki je udarac ostati sam

          Možda profunkcionišemo za 2017. godinu

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Ako Bojana ode u penziju, možemo mi postati partneri, ali čisto profesionalno...mada vjerujem da ću iz početka biti loš, veliki je udarac ostati sam

            Možda profunkcionišemo za 2017. godinu
            kako lako odustajes od mene, a zajedno smo vec 2.5 godine
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa nisam ja od tebe odustao, ti si od mene

              kažeš nećeš više igrati...prva prepreka i odustajanje

              Comment


              • Unofficialpage je novi kolač i već mu je jasno o kakvim se mutljavinama ovdje radilo, zato je glasao za fer i pošteno igranje.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nećeš nas posvađati Sandu, džabe se trudiš i ti i svi ostali dušebrižnici. Znam ja vrlo dobor da je vama ovo zanimljivo... ali no pasaran!
                  Morao bi do sada da nučiš u životu, jer nisi klinac, da kada se dve žene udruže...ćao, doviđenja!

                  Zar nisi kritikovao danas Vladana što igra sigurice?
                  Nož u leđa?????

                  Nije više ni interesantno ovo vaše kao prepucavanje
                  Ja Vladana, nikada.
                  Ja se ne slazem sa njegovom taktikom, ali covek zna sta hoce. Ne bih tako igrao jer jednostavno je ovo i da se puca na titulu, ne mora tolika sigurica kao sto on radi, ali on igra najpametnije od svih ovde, gledano na duze staze.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Nisam, ja se borim protiv promene pravila svi legalnim sredstvima

                    a niko jos da mi objasni sto mi je olja zabila noz u ledja?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Vladanova igra ima glavu i rep, rekli bi stručnjaci nogometni iz PLBiH

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Jos gore, on pocinje igru sa ciljem da dodje maksimum do finala, pa cak se i Radwanska tripuje da moze da osvoji

                        a sto mi olja zabila noz u ledja, to jos nisam shvatila?
                        Pogledaj onaj moj post od nesto ranije, gde sam lepo sve objasnio sta i kako je bilo. Duzi malo post, sa boldovanim na kraju.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dobro, znam šta sam pročitala..nego deder obajsni onaj nož u leđa, ne pravi se Toša (evo nisam vrrđala, baš sam fino napisala Toša).
                          Last edited by miloolja; 07-05-16, 23:02.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Dobro, znam šta sam poročitala..nego deder obajsni onaj nož u leđa, ne pravi se Toša (evo nisma verđala, baš sam fino napisala Toša).
                            Pogledaj i ti taj post, sto sam rekao Bojani da pogleda.
                            Sta se sada pravis naivna???
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ne vidim razlog da se bilo sta menja,do sad je sve bilo uredu,samo vise komplikujemo.
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • noto, shminkeru jel bilo dosta za veceras?
                                Eto ja necu vise
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X